Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy kicsi a szerszáma? Ti meg meritek mondani? Félek, hogy elhagyna emiatt! Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Drágám, nem kicsi a mellem neked? - egy csomószor megkérdeztem tőle és mindeig ezt mondta: ugyan én útálom a nagy csöcsöket, a tied pont jó!


De mit csináljak én, a párom pont jó nekem, rendes velem, a gyerekkel is törődik, szinte mindent megcsinál helyettem, van lakásunk, kocsink, minden. Csak egy itt a baj alig 16cm-es a szerszáma. Hogyan mondjam neki, hogy nekem ez nem elég?


2010. júl. 10. 09:16
 141/175 anonim ***** válasza:
100%
Te talán ló vagy?
2010. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/175 A kérdező kommentje:
ISTENEM
2010. aug. 6. 22:55
 143/175 anonim ***** válasza:
100%
Na kedves válaszoló! Mi lett?
2010. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/175 anonim ***** válasza:
100%

pl azt is csinalhatnad h amikor behatol a derekadat emeld meg h jobban behatolhasson , az en baratom e is kicsi de a google segitsegevel mas poziciokat "vettunk"fel es sokkal jobb minden, ha valaki megkerdezi h milyen a baratom az agyban az a valasz h "Istenien imadom minden poziciojat " nem kell tudja mindenki h az agyban milyen


ezert szoktak mondani h a haloszobaba ami tortenik az titok :D

2010. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/175 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki, úgy, ahogy van. Tudja meg minél hamarabb, kivel él együtt. Vessetek véget kettőtöknek, amint lehet, hogy minél több időtök maradjon újrakezdeni...
2010. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/175 anonim ***** válasza:
100%

El kell döntened: vagy megmondod neki, vagy együtt maradtok. A kettő egyszerre nem fog menni. Képzeld el az alábbi helyzetet:

- Drágám, beszélnünk kell.

- Mi a baj, Kedvesem?

- Az a helyzet, hogy túl kicsi nekem a péniszed, amióta tudom, milyen érzés nagyobbakkal együtt lenni.


Lehet, hogy nem akarná rögtön az egész, közösen összehozott eddigi életeteket felborítani, de szerintem csak addig, amíg rá nem jön, hogy mivel neked túl nagyok az igényeid, ezért ő soha nem fog tudni téged teljesen boldoggá tenni. Abban a pillanatban rá fog jönni, hogy neked nem jó vele, és nem is lesz soha. Senki nem akar egy olyan nővel élni, akiről tudja, hogy ő "kevés neki". Vagy ki tudja...

2010. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/175 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak az emberséges választ. Bevált.
2010. aug. 25. 17:00
 148/175 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most mi történt? Megírnád a "nagyközönségnek"? Mindenki tűkön ül az tuti.:)
2010. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/175 anonim ***** válasza:
100%
Az "emberséges válaszoló" vagyok. Mi vált be?
2010. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/175 anonim ***** válasza:
100%
Na mi történt?
2010. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!