Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy kicsi a szerszáma? Ti meg meritek mondani? Félek, hogy elhagyna emiatt! Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Drágám, nem kicsi a mellem neked? - egy csomószor megkérdeztem tőle és mindeig ezt mondta: ugyan én útálom a nagy csöcsöket, a tied pont jó!


De mit csináljak én, a párom pont jó nekem, rendes velem, a gyerekkel is törődik, szinte mindent megcsinál helyettem, van lakásunk, kocsink, minden. Csak egy itt a baj alig 16cm-es a szerszáma. Hogyan mondjam neki, hogy nekem ez nem elég?


2010. júl. 10. 09:16
 161/175 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amúgy azért írtak ilyen heves pánikszerűen az emberek, mert mindenkinek a legrosszabb rémálmát írtad le ezzel a sztorival. Nem tudom mit tennék, ha ilyennel állna elő a barátnőm... elég nyugis pasid van, hogy ilyen könnyen vette a kanyart, hogy belement a nyílt kapcsolatba...
2010. szept. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/175 A kérdező kommentje:

Avaril!

Ha már annyira hiú vagy, hogy kiírod a nevedet, akkor a hozzászólásod előtt az a minimum, hogy elolvasod azt a kérdést, végig, amihez ennyire lekezelően hozzászólsz. mert amit kérdeztél arra a válasz, aprólékosan kifejtve megtalálható korábban.

2010. szept. 16. 11:15
 163/175 anonim ***** válasza:
100%

Nos férfi olvasók, fordítsuk csak meg a kérdést!

Ha a barátnődnek lenne ordas nagy méretű szerve, ahol felvetődne a kérdés hogy "hol a fala", nem szereznétek magatoknak be egy kellemesen szoros barátnőt? :-)

2010. szept. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/175 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen nővel,annyi hogy második randi már nem lett belőle,mert kolompolni lehetett.A férjed volt buta,hogy a kis farkára elefánt pinát húz és még feleségül is veszi.
2010. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/175 anonim ***** válasza:
100%
Végső következtetés: a jövő p*nája a se*g.
2010. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/175 A kérdező kommentje:

Hát eddig tartott ez dolog! Amikor hazajöttem teljesen és totálisan kielégülve és hozzásimultam este és éppen akkor akartam kifejteni, hogy mennyire szeretem őt és mennyire hálás vagyok neki ezért az egészért, hogy hagyja, akkor ellökött magától és leku...zott és azt mondta, hogy nem bírja nézni a kielégült pofámat.


Na ennyit a nagy férfiakról.

2010. nov. 11. 10:54
 167/175 anonim ***** válasza:
100%
Azért Te se vagy teljesen normális! Mégis tudnál mondani egyetlen férfit is, akinek nője más által kielégítve hozzábújósan elmondja hogy milyen jót hegesztett mással, és milyen hálás vagy, hogy ezt ilyen megértően kezeli? Továbbra is boldogságod érdekében szeretné ha másokkal létesítenél nemi kapcsolatot, a te szexuális igényeid kielégítésére, s ő megelégszik azzal hogy dolgozhat, és a család anyagi jólétét biztosíthatja,, Szemeidbe nézve öröm tölti el ha más által kielégített arcodat látja. Nos ez elég nonszensz nem gondolod.
2010. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/175 anonim ***** válasza:
100%
Pont, ahogy előre jeleztem neked 09-12 20:38-kor...
2010. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/175 anonim ***** válasza:
100%
Fúj,de egy undorító féreg nő vagy!böeeee
2010. nov. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/175 anonim ***** válasza:

es ilyenkor a ferfi a hibas ? h te ki elegultel , mas ferfi agyaaba bujtal


tedd magad a helyebe te mit ereznel ilyenkor ?

2010. nov. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!