Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy kicsi a szerszáma? Ti meg meritek mondani? Félek, hogy elhagyna emiatt! Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Drágám, nem kicsi a mellem neked? - egy csomószor megkérdeztem tőle és mindeig ezt mondta: ugyan én útálom a nagy csöcsöket, a tied pont jó!


De mit csináljak én, a párom pont jó nekem, rendes velem, a gyerekkel is törődik, szinte mindent megcsinál helyettem, van lakásunk, kocsink, minden. Csak egy itt a baj alig 16cm-es a szerszáma. Hogyan mondjam neki, hogy nekem ez nem elég?


2010. júl. 10. 09:16
 151/175 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki és először nekiállt pakolni, de azután abbahagyta. Megegyeztünk, hogy én is mehetek hetente egyszer ahhoz, akivel jó nekem és ő is kereshet valakit, akinek ő elég. Eddig bevált, nekem jó így.
2010. szept. 8. 12:11
 152/175 anonim ***** válasza:
100%

Nyílt házasság? Hát ti tudjátok, de ha a szex már nem működik egy kapcsolatban, azt már megette a fene.

Valamilyen érdekből együtt maradni, csak elodázza az elválás idejét. Végül is vannak olyan csajok akik kerek perec kijelentik hogy nekik kell a 25-ös cájg, és hogy csak a liberálisok maszlaga a "kicsi legyen de mozgékony" duma. A boldogságodhoz ha erre van szükséged hát tedd ezt. Van akinek meg pont az ellenkezője kell. Te vagy a másik véglet. Volt ilyen klaudiashow régen, amiben a kis csajosnak ugyanez volt a problémája. Ő lovászlegényekkel dugadta magát, de minden kapcsolata előtt megmondta a csákóknak hogy 20 alatt nem fekszik meg, mert az csak töcskölés számára. Azért a férjedet sajnálom. :-(

2010. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/175 anonim válasza:
100%
maszthev!
2010. szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/175 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten boldogok vagytok a "választottatokkal", ők pedig megértik, hogy ennyi és nem több, akkor...
2010. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/175 anonim ***** válasza:
100%
...akkor sem hiszem, hogy sokáig bírnátok ezt az életet, de ne legyen igazam.
2010. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/175 anonim ***** válasza:
100%

szegény férjed.

Hülye kis kva vagy.

2010. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/175 anonim ***** válasza:
100%

Na! Én nem olvasom végig az összes választ, ezért lehet, hogy írták már ezt, de tessék, itt az én tanácsom.

Keress egy kékbálnát. Az övé talán elég lesz Neked.

Csak meg ne fulladj közben... :))

2010. szept. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/175 Avaril válasza:
100%

Arra még nem gondoltál, hogy elmenj intim tornára??

Nem a sráccal van a probléma hanem a te szőke agyaddal.

2010. szept. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/175 A kérdező kommentje:
Te vagy szőke. Nem az átmérővel van a baj, a torna csak azon segít, hanem a hosszal.
2010. szept. 16. 00:31
 160/175 Avaril válasza:
100%

Tapasztalatból beszélsz?

Jah és még valami az érző idegek a hüvely fal elején vannak tehát miről is beszélsz?

2010. szept. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!