Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy kicsi a szerszáma? Ti meg meritek mondani? Félek, hogy elhagyna emiatt! Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Drágám, nem kicsi a mellem neked? - egy csomószor megkérdeztem tőle és mindeig ezt mondta: ugyan én útálom a nagy csöcsöket, a tied pont jó!


De mit csináljak én, a párom pont jó nekem, rendes velem, a gyerekkel is törődik, szinte mindent megcsinál helyettem, van lakásunk, kocsink, minden. Csak egy itt a baj alig 16cm-es a szerszáma. Hogyan mondjam neki, hogy nekem ez nem elég?


2010. júl. 10. 09:16
 131/175 anonim ***** válasza:
100%

"Látom nagyon nehezen megy át, hogy MI A Kérdés!"

Látom nagyon nehezen megy át, hogy MI a válasz...

Olvass vissza, mert már eléggé elunott téma...-.-"

2010. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/175 anonim ***** válasza:
100%
itt nem is a pasi méretével van baj, hanem neked van szét.kúrva a pitsád...remélem, kielégítő választ adtam...
2010. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/175 anonim ***** válasza:
100%
"alig 16cm-es" mindjárt elásom magam a 13 centimmel....
2010. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/175 anonim ***** válasza:
2010. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/175 anonim ***** válasza:
100%

En csak arra lennek kivancsi, hogy:

a fiatal nagyfaszu sracokkal mikor dugtak meg?

lehetösegek:

1, meg hazassag elött- de akkor mi a Qrva @nyadert mentel vissza a a kisfaszu pasidhoz es csinaltattad magad föl???


2, hazassag utan- de ha ekkor ert a megvilagosodas, akkor megintcsak mi a jo Qrva @nyadert mentel vissza hozza???


Vagy mi valtozott? Miert most lett eleg a hazugsagbol? Mert ezek szerint gec*re te qrtad el. Es eleg nagy tetü vagy, hogy jo par ev utan jut eszedbe, meg plane egy gyerek utan, hogy bazzeg ez nem is jo nekem.

Amugy a nöi hüvely hossza nyugalomban 10 centi körüli, izgalmi allapotban es a behatolas hatasara "nö" meg, max 16-18cm hosszura (de ilyen esetben nyugalmi allapotban is hosszabb 10 centinel, kb13-14cm).A G pont pedig a hüvely felsö falan(hasi oldalon) a hüvelybemenettöl szamolt hüvelyhossz 1/3 reszenel van kb. Azaz ha feltetelezzük, hogy neked egy gec* hosszu 20 cm-es hüvelyed van(ami nincs a valosagban!!!), a G pontod, ami a lenyeg az akkor is kb 7 cm körül van, amit a ferjed 16 cm farka böven eler, söt...

Erre csak ennyit tudok idezni:

"Téves az az elképzelés, hogy a partnerek különböző méretei csökkentik az élvezetet. A méret szerepe viszonylagos, hiszen mindenki mást és máshogyan szeret. Akik általában a méretbeli különbségekre hivatkoznak, valószínűleg egészen más okokból nem illenek össze. Persze könnyebb azzal magyarázni a nem sikerült aktust, hogy a férfinak túl kicsi a pénisze, vagy túl nagy."

2010. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/175 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél vibrátort!
2010. júl. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/175 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, és a gyereked? Nem értem akkor mekkora faxú pasikkal dugtál?

L/18, boldog kapcs.ban!

2010. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/175 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigylem a férjedet. Ő gondolom, meg ahogy le is írtad, mindent megtesz a családjáért (köztük érted is), Te meg holmi pelyhesállú falloszzsonglőrökről álmodozol. Persze, tudom, Nem a Te hibád, hogy velük olyan jó volt. Talán kérd meg a férjedet DP-re (double penetration - kettős behatolás): dugja a vibrátort a p*ncidba, a farkát meg a s*ggedbe, majd meglátod, milyen sok az a 16 centi. És ha úgy sem jó neked, akkor szerintem ne folytassátok együtt pályafutásotokat. Neked nyilvánvalóan más valami kell, és egyértelmű, hogy neki is. Szerintem viszonylag könnyen fog magának találni olyan nőt, akinek elég a 16 cm is, Te meg felelevenítheted a fiatalabb korosztállyal folytatott ámokfutásodat...
2010. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/175 anonim ***** válasza:
100%
A 16 cm kicsi neked? Hát neked mi van ott lent? Barlang?
2010. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/175 anonim ***** válasza:
100%
Nagybuszmegálló van ott neki, inkább
2010. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!