Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy kicsi a szerszáma? Ti meg meritek mondani? Félek, hogy elhagyna emiatt! Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Drágám, nem kicsi a mellem neked? - egy csomószor megkérdeztem tőle és mindeig ezt mondta: ugyan én útálom a nagy csöcsöket, a tied pont jó!


De mit csináljak én, a párom pont jó nekem, rendes velem, a gyerekkel is törődik, szinte mindent megcsinál helyettem, van lakásunk, kocsink, minden. Csak egy itt a baj alig 16cm-es a szerszáma. Hogyan mondjam neki, hogy nekem ez nem elég?


2010. júl. 10. 09:16
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/175 anonim ***** válasza:
100%
Húúúúuh,baszzus jó nagy lehet a szexuális étvágyad.Szegény férjedet sajnálom! 26/N
2010. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/175 anonim ***** válasza:
100%

"A trágárkodó nőtársam pedig trágárkodás helyett egyszer próbáljon ki egy férfit, hátha ő is rádöbben a különbségre" Próbálj ki egy lovat, más lesz neked is :)

Úgy vélem, nálad érdekesen működnek a dolgok... most lejegyzem, mit is akarsz nekünk elmondani...

Szóval:

Van egy családod, 3 gyerek, plusz egy férjed, aki mindent megtesz érted...

Oké

Bajod van a méretével, mert az övé csak 16 cm

Értjük

És neked nagyon bent van a G pontod, ezért a nagyobb szerszám jó neked, és nem elég a 16 cm...

Ahham, kapcsolom.

És mindezt el akarod mondani neki. Ráadásul: úgy akarod elmondani neki, h ahogy elmondod, közbe ne bántódjon meg, minden szép és jó legyen, és növelje meg...

Hát, ez így szép és jó, de ha ez így sikerül neked, akkor te nagy mágus leszel...

Itt most döntened kell, vagy elmondod neki, vagy nem... Ha elmondod, akkor válás lesz, ez biztos... ha nem, akkor meg nem fog megnyugodni a lelked, h "hazugságban kell élned".

Itt nincs olyan, h köztes megoldás, ugyanis ezzel, h megmondod neki, milyen kicsi a méret, meg fogod bántani rendesen...

Ja és mellesleg... te se olvasod el mások kommentjét, az hótziher... ekkora majom nem lehetsz, de komolyan... Le is írtak, h női hüvelyhossz átlagban 7-8 cm... de neked nem elég 16 cm...-.-" Nem hiszem, h a férjeddel van a probléma, sokkal több baj van veled... Még ilyet, megáll az eszem, h ilyen elvetemült agyhalottak is vannak...:D

2010. júl. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/175 anonim ***** válasza:
100%
amúgy a G pont a hüvely hasi oldalán található, kb. 2-5 cm-re....de mindegy...sztem ck ürügyet keresel, h félrekú.rhass....s itt több nőnemű szólt le téged, mint hímnemű...
2010. júl. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/175 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom , én soha nem mértem meg egy pasim szerszámát sem vonalzóval:)) A mostani barátom sem rendelkezik csődör méretekkel , de mégis csodálatos vele az ágyban:)) Szóval nem a mérettel , hanem azzal van a gond ahogy Te kezdessz neki egy éjszakának:)) És valóban egyetértek a többiekkel , egy életre tönkretennéd az önbecsülését :) Néha magadban is kellene keresned a hibát nem csak benne:)) Próbáljatok ki más pózokat, szokatlan helyzeteket, helyeket és ki tudja lehet megjavul a szexuális életetek anélkül hogy megnőne a farka:))
2010. júl. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/175 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mindent meglehet beszélni. de basz.ki családod van és még ieneket beirsz h minek olvassak utána meg h oltod a válaszolókat neharagudj de arrol nem őktehetnek h h tágra du.gtak őszintén nemértem h egyátalán a férjed mit bír benned

17F --ja és persze nemvárok választ mivel : 'ffi nak nemválaszolok'

---mindenesetre sztem kicsit gondolkodjel

2010. júl. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/175 anonim ***** válasza:
82%

szija. az én pasimnak sincs valami nagy farka, mégis ki tud elégiteni. persze nem jön rosszúl ha nagyobb, viszont vannak már ilyenek hogy feltöltik a pasi farkát zsirral vagy nem is tudom mivel.. ezért el ne hagyd már..

viszont ezt elég nehéz elmondani, én se nagyon tudtam elmondani a pasimnak..

eleinte csak mondtam hülyeségből hogy az előző barátomnak túl nagy volt ... :S aztán amikor összevesztünk akkor azt vágtam a fejéhez hogy kicsi neki xD aztán ő visszavágott hogy azért a kicsit p.öcse mégis többször kielégitett mint az előző pasimé (és igaza volt:P)

2010. júl. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/175 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagy. Nem az ő pénisze a kicsi, hanem a TE iq-d xD
2010. júl. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/175 anonim ***** válasza:
91%
sad
2010. júl. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/175 anonim ***** válasza:
91%
100.!
2010. júl. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/175 anonim ***** válasza:
32%

Alaposan átolvastam többször is a kérdésed!


Amit tenned kell: Állj oda a párod elé és mond meg neki nyíltan hogy mi a problémád, nem élhetsz hazugságban!! Rá fog menni az életed!!


Láttam sokan kritizáltak, én megértelek, de lépned kell, EL KELL NEKI MONDANOD!! (és ne aggódj, ilyenért NEM FOG OTT HAGYNI, légy bátor és minél előbb légy rajt túl!!)


(26éves nő voltam)


Üdv

2010. júl. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!