Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy kicsi a szerszáma? Ti meg meritek mondani? Félek, hogy elhagyna emiatt! Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Drágám, nem kicsi a mellem neked? - egy csomószor megkérdeztem tőle és mindeig ezt mondta: ugyan én útálom a nagy csöcsöket, a tied pont jó!


De mit csináljak én, a párom pont jó nekem, rendes velem, a gyerekkel is törődik, szinte mindent megcsinál helyettem, van lakásunk, kocsink, minden. Csak egy itt a baj alig 16cm-es a szerszáma. Hogyan mondjam neki, hogy nekem ez nem elég?


2010. júl. 10. 09:16
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/175 anonim ***** válasza:
97%
hadjátok már, igazából nem is a mérettel van gondja, hanem azzal, hogy nem elégül ki, amit simán megdumálhat a férjével.....
2010. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/175 anonim ***** válasza:
100%
A helyzeten nem nagyon tudsz változtatni, találjatok ki vmi más pózt. Ülj le vele és beszélgess. De őszintén. De ilyen miatt soha ne hagyd ott a pasidat, mindenre van megoldás. Akik pedig keményebben kritizáltak, valahol igazuk van, de tudd ha igazán szereted, meg tudjátok beszélni, és ha ő is szeret de nagyon, de nagyon, biztos törekedni fog arra, hogy boldoggá tegyen. Beszélj vele, mert ha látja, hogy gond van, és nem mondod el, akkor ő is kellemetlenül fogja érezni magát, hogy segítene, de nem tud, mert nem mondod el a valódi okot. A szerszám kérdést pedig úgy mond, hogy pl. próbáljunk ki más pozitúrát, biztos belemegy és ha jó a kielégülés akkor a probléma megoldódott. Sok sikert.
2010. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/175 anonim ***** válasza:
100%
s még van képed kiemelni a kérdést?...basszus...
2010. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/175 A kérdező kommentje:

Meg kellene érteni, nincsen másik póz. Az övé egyszerűen nem ér be elég mélyre, nem ééri el semmiféle pózban. Sajnos. Azoknak pedig akik itt mondogatják hogy de a 16 cm-nek elégnek kell lennie, azok gondolják végig, hogy az anyukájuk 155 cm volt és 34-es volt a lába. Ők már 165 cm és 37-es láb. Én 182 cm vagyok és 43 és feles a lábam. Mi sokkal nagyobbak vagyunk.


És nem csak a lábam nagyobb, na.

2010. júl. 12. 23:05
 65/175 anonim ***** válasza:
100%
'a női nem párzási szerve, nőben 1-2 cm. vastag tágulékony falu, 7-8 cm. hosszú, 3 cm. átmérőjű csatorna'....szal nekem ne magyarázz, hogy a 16cm nem éri el...olvass utána...
2010. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/175 anonim ***** válasza:
100%
Tornáztatni kéne a hüvelyed, az lehet segítene vmit, amúgy akkor biztos én vagyok a kivétel, 192cm és csak 15ös.
2010. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/175 A kérdező kommentje:
Én nem szeretek ilyeneket írni, de ti rendben vagytok tényleg? A tornáztatással a hosszát azt nem lehet csökkenteni, te jóisten. És minek olvassak utána, ha én egyszer ilyen vagyok? Nem tudnátok a kérdésre válaszolni inkább?
2010. júl. 12. 23:14
 68/175 anonim ***** válasza:
100%
Remelem elmondod neki meg lesz annyi esze h megb.aszat egy lóval! Cs h tudjad mi kell neked..
2010. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/175 anonim válasza:
100%

43 és feles a lábad? Nem semmi! Lehet, hogy télleg vmi óriással kéne szexelned, talán az a méret megfelelne számodra!

Nevetséges vagy!

2010. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/175 anonim válasza:
100%
Ülj rá a 43 és feles lábadra, talán az a méret már megfelel neked! XD
2010. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!