Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy kicsi a szerszáma? Ti meg meritek mondani? Félek, hogy elhagyna emiatt! Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Drágám, nem kicsi a mellem neked? - egy csomószor megkérdeztem tőle és mindeig ezt mondta: ugyan én útálom a nagy csöcsöket, a tied pont jó!


De mit csináljak én, a párom pont jó nekem, rendes velem, a gyerekkel is törődik, szinte mindent megcsinál helyettem, van lakásunk, kocsink, minden. Csak egy itt a baj alig 16cm-es a szerszáma. Hogyan mondjam neki, hogy nekem ez nem elég?


2010. júl. 10. 09:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/175 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és ha valaki 180 cm alatt van testméretben, az már törpe ?! Bmeg hahaha.....csoda, hogy tudsz írni egyáltalán....Már lassan azt kell, hogy gondoljam, hogy ez a kérdés kamu, de attól tartok, h mégsem az....:/
2010. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/175 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a kedvesem is 172 175 cm alatt van, és nem törpe!

Annyira egy buta nő vagy!

2010. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/175 anonim ***** válasza:
100%
Olyan meg nincs, hogy útálom. Csak olyan van, hogy utálom.
2010. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/175 A kérdező kommentje:
Nem akarok egy életen keresztül hazudni, meg színészkedni. Ne mondjátok, hogy ez csak én problémám. Régebben volt egy idősebb barátnőm, neki ugyenaz a problémája lett 3 gyerek után a férjével. Ugyhogy nem hiszem, hogy csak én problémám ez. Aki meg csak csak cikizni tud, az ne írjon.
2010. júl. 10. 10:00
 25/175 anonim ***** válasza:
100%

hát én nem értelek téged..

ha megmondod neki biztos összefogod törni vele a párod..

következmény: te is mással fogsz kúrni meg ő is, kis idő múlva elváltok, a gyerek fogja megsínyleni a legjobban, anyagilag mondhatni h tönkrementek..

grat!! csak így tovább!!! éljenek az ilyen nők mint te!!!

2010. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/175 anonim ***** válasza:
100%

lol XD

3 gyerek után ne csodálkozzon a barátnőd h nem volt neki elég az átlagos bré..

neki már akkora a pin*ja hogy a fejem befér rajta..

2010. júl. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/175 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem hiszem el, hogy 2010-ben az a jótanács, hogy színleljem az orgazmust, meg hazudjak és persze félre se menjek. Ezek szerint akkor én már soha sem érezhetem jól magam? Törödjek bele ebbe? Ne vicceljetek már, ezt ti sem gondoljátok komolyan.
2010. júl. 10. 10:05
 28/175 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már ne tudjon kielégíteni. Nem a méret a lényeg, hanem a technika. Eddig nem zavart? Ne legyél már ilyen. Ez az átlag pénisz méret, most már harmadszor írom! Amúgy a naggyal a legtöbb nőnek fáj, mert ingerli a méhszájat. Néha nekem is fáj, ha tövig... pedig már 2 és fél éve lassan,hogy együtt vagyunk, és kb neki is ekkora. Azt akarod, hogy otthagyjon?? Gondolkozz már egy kicsit. lehet, pont olyanokkal találkoztál. De hidd el nekem, ez az átlag.
2010. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/175 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak azt mondjuk, hogy ha nem jó a szerszám, ne maradj vele együtt! Olyan nincs, hogy a pasi kell, de a szerszám meg kicsi. Vagy elfogadod, hogy neki ekkora, vagy elváltok és keresel mást, de ne akarj vele együtt maradni, ha nem tetszik a mérete. Bunkóság lenne elé állni azzal, hogy "nem jó veled a szex, mert kicsi a farkad, de azért szeretlek".
2010. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/175 anonim ***** válasza:
100%
Miért akadrod elmondani neki? Ha eddig jó volt, most miért nem felel meg?
2010. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!