Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy kicsi a szerszáma? Ti meg meritek mondani? Félek, hogy elhagyna emiatt! Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Drágám, nem kicsi a mellem neked? - egy csomószor megkérdeztem tőle és mindeig ezt mondta: ugyan én útálom a nagy csöcsöket, a tied pont jó!


De mit csináljak én, a párom pont jó nekem, rendes velem, a gyerekkel is törődik, szinte mindent megcsinál helyettem, van lakásunk, kocsink, minden. Csak egy itt a baj alig 16cm-es a szerszáma. Hogyan mondjam neki, hogy nekem ez nem elég?


2010. júl. 10. 09:16
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/175 anonim ***** válasza:
77%

Tegyük fel,hogy van ez a gondod...de mit akarsz vele kezdeni?


1. Elmondod neki.

Ennek mi értelme lenne,az önbizalma 0ra csökkenne,és még ennyire sem lenne jó a sex....önző vagy hisz képes lennél ezt megtenni... :S Amikor van más megoldás is,beszélj vele,hogy mostanában nem olyan jól működik valami,nyugtasd meg hogy nem vele van a gond,de változtatni kell... ott a csiklóorgazmus,hogy sikerélményed legyen,vagy a vibrátor....


De te őszintén mit vársz attól,hogy elmondod neki,ez miért jó neked?

Akkor sem fog megnőni neki...max fájni fog neki,és elválik...

Nekem az az érzésem van,hogy te csak valaki másra vágysz...és kifogásokat keresel a miértre,hogy nem legyen lelki ismeretfurdalásod...

2010. júl. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/175 anonim ***** válasza:
100%
kedvez kérdező, inkább téged kellene megkérdezni, hogy jól vagy-e....annyi eszed sincs mint egy palotapincsinek....én nem tudom, hogy fél év alatt hogyan tudtad elérni azt, hogy annyira kitágulj, hogy azt ami addig tökéletes volt, már meg sem érzed...mivel basztak téged?...46os lábbal? western gitár nyakával? hülye ribanc...
2010. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/175 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen arról van szó, h a kedves kérdező egy beképzelt ribanc, akinek szétbaszták a pitsáját, és direkt élvezi, hogy fájdalmat okoz a párjának....remélem, hogy egy bikát rád eresztenek, s úgy megba.sz, hogy abba halsz bele...
2010. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/175 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom nagyon meg akarod neki mondani. Megpróbálok tanácsot adni, de erre de szerintem bevált recept nincs hogy mit mondj ilyen helyzetben.

Először is ne durr bele a közepébe kezd el, hanem mondd el neki, hogy a szüléstől mennyire kitágulnak a nők, te is, stb. De egy kicsit jobban becsomagolva add elő. És ebből már talán elő lehet vezetni, hogy régebben nagyon jó volt a szex, de szülés után a kitágult hüvelyed miatt, egyre kevésbé tudsz kielégülni. Fontos hogy ne rá hárítsd a felelősséget, vagyis ne mondd ki hogy kicsit a farka, hanem hogy azt lássa hogy emiatt magadat hibáztatod! És ha látja ezt, akkor ő is el fog gondolkodni hogy az ő pénisze is "hibás" a kielégületlenségedben.

Azt szeretném hozzátenni, hogy szerintem semmiképpen ne mondd meg neki, hogy már jó ideje nem tud kielégíteni, mert ez egy óriási pofon lenne az egójának, mondd azt hogy nemrég óta. Remélem tudtam segíteni!


A végére azért hozzátenném hogyha a pasi helyébe képzelem magam és nekem azt mondaná a barátnőm, hogy kicsi a farkam, az a nő akit imádok és akiért mindent megteszek, hát az biztos hogy egy világ omlana össze bennem.

De ha megpróbálod a fent említett módszerrel akkor talán nem okozol neki ezzel lelki törést. Mindenesetre várj még kicsit, hátha valaki jobb tanáccsal tud szolgálni.

2010. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/175 anonim ***** válasza:
100%
nem a pasid farka kicsi, hanem a te lyukad van kitágítva rendesen...magadnak kellene bevallanod, hogy szétkú.rták a vaginád...
2010. júl. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/175 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kommentedben írtad, hogy "vagy fél órát dolgozik rajtam"... és te? te mit csinálsz? fekszel az ágyban és vársz a csodára? mert így nehezen lesz orgazmusod. te is legyél aktív résztvevője a szexnek. ha pedig az vagy, akkor bocsánat. egyébként csiklód is van, azt is lehet izgatni. rengeteg nő van, akinek csak csiklóorgazmusa van, de teljesen elégedett a szexuális életükkel... Nem azt kell mondani a párodnak, hogy kicsi a farka...hanem, hogy más pózban kéne csinálni, izgassa a klitoriszodat...és utána ő is örülni fog, ha neked örömet okozhat. neked hogy esne, ha arra kérdésedre, hogy "drágám, kicsi a mellem?" ő úgy felelne, hogy "igen édes, nagyon aprók, emiatt ha szexelek veled mindig Michelle Wild-ot képzelem a helyedre..." jól esne? jó, mondjuk ez rossz példa, mert utána rakatsz be szilikont, mint a mai korban minden nő... ha pedig így sem lenne orgazmusod, keress inkább egy csajt, aki miközben nyal, méteres cukkinit dug a seggedbe, egy méteres ubit pedig a puncidba...
2010. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/175 anonim ***** válasza:
100%

4 gyonyoru gyerek edesanya vagyok es nagyon megvagyok elegedve a ferjem 12 cm farkaval :D , nem volt reszem loval szeretkezni igy hat nem tudom milyen nagy farokkal.


O volt az elso ferfi az eletembe felre nem leptem megkaptam/megkapok mindent tole , nem kell mas ferfi az eletembe



en a te helyedbe azt csinalnak h bebeszelnem magamnak h milyen jo az agy mukodest helyre hoznam a fejemben mert a szeretkezes az agyban is tortenik (elkepzeles) s a ferjednek szulinapjara vennek egy nagy 30 cm vibratort h ezentul ezt hasznalja

2010. júl. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/175 anonim ***** válasza:
100%
Most mondjátok meg férfi társaim ehhez mit szóltok? Ilyen a mai világ ilyen elkorcsosult rohadt r*bancokkal van tele akiknek csak a sok pénz meg a hatalmas broki kell ami 25 cm-es és ha benyomja akkor a száján jön ki! Ez is csak azért kell hogy tudjon dicsekedni a többi buta barátnőjének meg hogy legyen miről pletykálni! A kedves kérdezőnek az a baja hogy a férje miután a feje fölé baszta a tetőt meg csinált gyereket és eltartotta kevés neki már mert még hiányzik neki hogy a huszonéves izmos kanbikák meg*asszák mint szódás a lovát! Meg még ilyen hülyeséget ír hogy a magasabb 20 év körüli pasiknak nagyobb van akik nem törpék: Neki már a 180 cm alattiak törpék mikor a férfiaknál 175 cm az átlagmagasság! Na most én vagyok 183 cm 85 kg és izmos vagyok meg minden és képzeld nincs nekem sem csak olyan 16 körüli f*aszom! Hát nem érdekes ez? De még a barátnőm nem panaszkodott egyszer sem mert úgy elélvezett hogy utána csak remegni tudott meg dadogni!!! De biztos ez is azért volt mert kicsi volt neki a méret!!! Hülye p*csa.......
2010. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/175 A kérdező kommentje:
A férjem nem meleg, nem fog használni sem 30 cm-es vibrátort, sem pedig 12cm-st. Nem tudom miért kellett őt támadni, ha valaki vétlen ebben, hát az ő.
2010. júl. 12. 23:46
 80/175 anonim ***** válasza:
100%

Hát te se tanulhattál valami sokat az iskolába...szövegértés az nulla....

Nem is neki kell használni a vibrátort hanem Neked!!!!!!

2010. júl. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!