Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy kicsi a szerszáma? Ti meg meritek mondani? Félek, hogy elhagyna emiatt! Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Drágám, nem kicsi a mellem neked? - egy csomószor megkérdeztem tőle és mindeig ezt mondta: ugyan én útálom a nagy csöcsöket, a tied pont jó!


De mit csináljak én, a párom pont jó nekem, rendes velem, a gyerekkel is törődik, szinte mindent megcsinál helyettem, van lakásunk, kocsink, minden. Csak egy itt a baj alig 16cm-es a szerszáma. Hogyan mondjam neki, hogy nekem ez nem elég?


2010. júl. 10. 09:16
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/175 anonim ***** válasza:
71%
Ott van az előző oldalon 30000 forint a műtét.Szülés után minden önmagára igényes,és hasonló problémával küzdő nő megcsináltattja,kivéve Rocco Siffredi felesége.
2010. júl. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/175 anonim ***** válasza:
100%
de könyörgöm, mit kell elmondania a férjének?...a 16 cm az nem kicsi....szerintem is állj a férjed elé, s mondjad neki, h: szivem ne haragudj, hogy harangoznod kell bennem, fél év alatt átment rajtam egy csomó fiatal bika, s kitágítottak...
2010. júl. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/175 A kérdező kommentje:

02:26

Köszönöm az értelmes választ és a megértést. A többiek pedig szégyelljék magukat.

2010. júl. 13. 09:05
 114/175 A kérdező kommentje:

Ami mindenesetre nekem mindenképpen kiderült a válaszokból: a nők többsége hazugságban tartja a férfit maga mellett és nem is tudják elképzelni, hogy ez másképpen legyen. A másik ami kiderült az férfiak hiszékenysége, hiszen statisztikák tömegei állnak a rendelkezésükre arról, hogy a nőknek csak igen csekély százaléka élvezi a hüvelyi szex-et és érdekes módon az ide író nők mindegyike, illetve ide író férfiak párjai ebbe a csekély százalékba estek. Azért aki eddig olvasta csak a hozzászólásokat, az gondolkozzon el ezen.


Hihetetlen, hogy a XXI. században ilyen mértékű hazugság és babona övezi még mindig ezt a témát. Szégyen.

2010. júl. 13. 09:10
 115/175 anonim ***** válasza:
100%

Ami mindenesetre nekem mindenképpen kiderült a válaszokból: a nők többsége hazugságban tartja a férfit maga mellett és nem is tudják elképzelni, hogy ez másképpen legyen. A másik ami kiderült az férfiak hiszékenysége, hiszen statisztikák tömegei állnak a rendelkezésükre arról, hogy a nőknek csak igen csekély százaléka élvezi a hüvelyi szex-et és érdekes módon az ide író nők mindegyike, illetve ide író férfiak párjai ebbe a csekély százalékba estek. Azért aki eddig olvasta csak a hozzászólásokat, az gondolkozzon el ezen.


Hihetetlen, hogy a XXI. században ilyen mértékű hazugság és babona övezi még mindig ezt a témát. Szégyen.


Az a hihetetlen, hogy neked itt idegenként van képed ítéletet mondani ennyi párkapcsolat felett. Az nem fordult meg abban a kicsi agyadban, hogy nem mindenki szokott hazudozni? Képzeld, aki szerelmes, az őszinte a párjával és őszintén megmondja azt is, ha nem élvezi a szexet, főleg mivel ha nem tenné, az hosszú távon mindkettőjüknek rossz lenne. Aki hazudozik, titkolózik, az az ő baja, de nem kéne általánosítani. Szép dolog, hogy magadból indulsz ki, de azért nem kéne mindenkiről azt feltételezni, hogy összevissza hazudozik, csak azért, mert te ezt teszed.

2010. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/175 anonim ***** válasza:
96%

ujra a 4 gyerekes anya vagyok :D



en soha nem hazudtam a ferjemnek a merete kapcsolatban sot nem is kellene mas meg azzal is a kicsivel le ellem vele az eletemet


most miert kell altalanosan beszeljel h az egesz no hazugsagban eli le az eletetet ?


vannak olyan hazaspar ismerosok h 3 honapba egyszer szeretkeznek mert nincs ra ido de akkor is a bolodgsag, a megertes a fontos


ahogy kiveszem az irasaidbol te inkabb elhagynad a csaladot csak egy nagy fa-szert

2010. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/175 anonim ***** válasza:
100%
mindenki magából indul ki, te úgy látszik hazugságban tartod a férjed...
2010. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/175 gabriell88 ***** válasza:
88%

Emberek!!!Most komolyan.. aki hülye haljon meg.. hiába mondjátok neki, nem érti, nem is fogja,olyan mint a ló szemellenző van rajta és csak azt látja amit akar...

Az ilyennek beszélni nem lehet.. mert úgyis csak azt hajtja amit ő elképzelt..de akkor minek van itt?!


Javaslatom egyszerűen mellőzni a válaszokat, mert értelme nincs


Angel


Oh És NŐŐŐŐŐŐŐ vagyok!

2010. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/175 anonim ***** válasza:
100%
ez a kérdés kamu...és ez biztos...ilyen hülye emberi lény nem létezik....s azt sem fogja fel, hogy nem a párja méretével van gond, hanem a sajátjával...szánalmas....
2010. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/175 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit csinálnék, ha a feleségem ezt mondaná nekem:

ŐNGYILKOS LENNÉK, ÉS BOLDOGULJON AHOGY a TUDGYEREKEKKEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!