Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy kicsi a szerszáma? Ti meg meritek mondani? Félek, hogy elhagyna emiatt! Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Drágám, nem kicsi a mellem neked? - egy csomószor megkérdeztem tőle és mindeig ezt mondta: ugyan én útálom a nagy csöcsöket, a tied pont jó!


De mit csináljak én, a párom pont jó nekem, rendes velem, a gyerekkel is törődik, szinte mindent megcsinál helyettem, van lakásunk, kocsink, minden. Csak egy itt a baj alig 16cm-es a szerszáma. Hogyan mondjam neki, hogy nekem ez nem elég?


2010. júl. 10. 09:16
 121/175 anonim ***** válasza:
100%

A betegség tünetei a kötőszöveti és medencefenéki izom gyengeség,vagy egyéb károsodás miatt kialakúlt problémák,a hüvely kitágulása pl szülések után,a hüvelyfal és a belső nemiszervek megsülyedése kapcsán jelentkező szexuális ill. közösülési problémák.

Mivel gyakran jelentkező probléma a majdnem 400.000 forintos műtét árát a TB kifizeti.

2010. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/175 anonim ***** válasza:
100%
uccsó jó volt xD tetszel nekem :D
2010. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/175 anonim ***** válasza:
96%
Sztem szólj a férjednek, h csatolja le, ültesse el a szerszámát az anyaföldbe, és várjál, amíg kibimbózik... addig mennyél esti műszakot végezni a sarokra -.-"
2010. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/175 anonim ***** válasza:
77%
na ez most szemét volt -.- nem kell egyből köcsögösködni..
2010. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/175 anonim ***** válasza:
100%

23:35

Én nem egyből "köcsögösködtem", már volt 1 kommentem itt, amit, ahogy nézem a kedves kérdezőt, nem nagyon értette meg, így nem tudok máshogy reagálni erre a dologra... egy vicc ez a történet, már bocs...

De megismétlem a válaszomat, kinek örömére, kinek bánatára...


Szinte mindent megcsinál helyetted, és te meg itt panaszkodsz 16 cm miatt? Grat!

Már volt xy számú komment, mindegyik leírta, h nem a mérettel lehet a gond, de mivel te a felhőket karcolod, ezért neked teljesen máshogy működik gondolom az anyagcseréd is...

Nem ártana néha gondolkozni, és nem máshol keresni a hibát... :)

2010. júl. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/175 A kérdező kommentje:
Ez hihetetlen, egészen pontosan leírtam, mi a problémám,ti meg kiforgattátok, ahogyan csak tudtátok. Értsétek már meg végre, egészen addig nem tartottam kicsinek és örömömet leltem benne, amíg nem találkoztam pár méretes szerszámmal és meg nem éreztem AZT, amit azokkal tudtak elérni nálam. Az én drágám, akármit csinál, nem tud elérni ODA, ahová kellene ahhoz az érzéshez. Sem színészkedni nem akarok már, (jaj, ez a mostani hétvége), sem lemondani ARRÓL az érzésről.
2010. júl. 24. 21:36
 127/175 anonim ***** válasza:
100%

Ne kezdjed már megint...-.-" Mondom én, te nem olvasod el a kommenteket, csak az utolsó kettőt, gondolod még meg kell főzni a paprikáskrumplit, és nincs időd -.-"

De nem írom le mégegyszer, olvasd el a két szemeddel, amit kommenteltek "páran" ...

Tanácsokat is találsz köztük...

2010. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/175 anonim ***** válasza:
100%
akkor vegyél vibrátort...amikor a párod elment, folytassa a kényeztetésedet egy 30 centis vibrivel....hol itt a probléma...
2010. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/175 A kérdező kommentje:
Látom nagyon nehezen megy át, hogy MI A Kérdés! Igen vibrizek, mert mást nem tehetek. DE ETTŐL MÉG HAZUDNOM KELL NEKI! HÁT EZ AZ, AMIT NEM AKAROK!
2010. júl. 29. 12:40
 130/175 anonim ***** válasza:
75%

Tudod mit, hagyd ott. Ennél egyszerűbb megoldás nincs! Légy őszinte, hogy nem vagy elégedett a méretével...


Vagy megmondod neki mi a a helyzet, vagy egész életetdben hazugság lez az úr...

Miközben a hapsi azt hiszi, hogy boldoggá tesz, mert szeret stb, te meg a lelked mélyén legszívesebben lecserélnéd a farkát, de ez azzal jár együtt, hogy a pasi is megy...

Nem hinném, hogy emiatt el fog menni orvoshoz...


A probléma megoldásának a kulcsát nem adhatjuk oda, azt neked kell megtalálnod.


Az már más kérdés, hogy a hapsi milyen lelkiállapotban lesz...

2010. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!