Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy kicsi a szerszáma? Ti meg meritek mondani? Félek, hogy elhagyna emiatt! Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Drágám, nem kicsi a mellem neked? - egy csomószor megkérdeztem tőle és mindeig ezt mondta: ugyan én útálom a nagy csöcsöket, a tied pont jó!


De mit csináljak én, a párom pont jó nekem, rendes velem, a gyerekkel is törődik, szinte mindent megcsinál helyettem, van lakásunk, kocsink, minden. Csak egy itt a baj alig 16cm-es a szerszáma. Hogyan mondjam neki, hogy nekem ez nem elég?


2010. júl. 10. 09:16
 171/175 anonim ***** válasza:
100%

"Na ennyit a nagy férfiakról."


Tényleg! Miért is a férfiakról ennyit? Miért nem rólad? Mégis mit vártál, hogy ez az állapot, amit megbeszéltetek, majd sokáig fog tartani, vagy netán az egész életeteket is leélhetitek így? Éppen a férjed az, aki előtt le a kalappal, hogy megpróbálta veled úgy, ahogy szerintem a férfiak 99%-a nem próbálta volna meg, hanem olyan nagy ívben kihajított volna a házból, ahogy kell, azt utána keress magadnak valakit, aki "rendes veled, a gyerekkel is törődik, szinte mindent megcsinál helyetted", meg hasonlók. Gondolkozz el egy picit ezen.

Tudom, de neked akkor is nagyobb f*sz kell. De akkor válj el először.

2010. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/175 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kérdések után elgondolkozom, hogy milyen társadalomban is élünk mi..
2010. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/175 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

Hát eddig tartott ez dolog! Amikor hazajöttem teljesen és totálisan kielégülve és hozzásimultam este és éppen akkor akartam kifejteni, hogy mennyire szeretem őt és mennyire hálás vagyok neki ezért az egészért, hogy hagyja, akkor ellökött magától és leku...zott és azt mondta, hogy nem bírja nézni a kielégült pofámat.


Na ennyit a nagy férfiakról."


Megérdemelted :) Ennyit rólad :)

2010. nov. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/175 anonim ***** válasza:
100%
Hát az biztos ha az én pasim kielégült fejjel jönne haza hozzám és elmondaná nekem milyen jót kefélt a másik nőjével kikaparnám a szemét, nem hogy hozzám bújhasson:)) És ezek után hogy más ágyában kerested a boldogságot azt mondanád neki mennyire szereted? Hát nekem a kettő nem fér meg mert vagy őt szeretem úgy ahogy van , vagy ha nem akkor legalább nem hazudom a képébe hogy mennyire szeretem:) Vagy azt szereted , hogy megengedte azt , hogy máshol keresd a boldogságot? Hát nem hinném hogy hozzád bújtam volna az ő helyében én is bocs:)Megértem a párodat főleg akkor meg pláne ha ő még szeret téged igazából is , és nem csak azért mert.....
2011. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/175 anonim ***** válasza:
100%
Hülye k*rva :) 17 / F
2012. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!