Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy kicsi a szerszáma? Ti meg meritek mondani? Félek, hogy elhagyna emiatt! Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Drágám, nem kicsi a mellem neked? - egy csomószor megkérdeztem tőle és mindeig ezt mondta: ugyan én útálom a nagy csöcsöket, a tied pont jó!


De mit csináljak én, a párom pont jó nekem, rendes velem, a gyerekkel is törődik, szinte mindent megcsinál helyettem, van lakásunk, kocsink, minden. Csak egy itt a baj alig 16cm-es a szerszáma. Hogyan mondjam neki, hogy nekem ez nem elég?


2010. júl. 10. 09:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/175 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú-hosszú ideig jó volt,most rádöbbentél,hogy mégse?!Nem akarsz vele külön lenni,de nem jó a szex.Ha megmondod neki mi változik?biztos nem fog nőni a pénisze.Hány éves vagy így ezek után?érdekelne..nem csak engem ahogy olvastam.Grat hogy ennyire futja neked,és hihetetlen paraszt vagy,ha elmondod neki.Mert hogy itt hagy téged az is biztos,de olyan gátlások lesznek onnantól benne,hogy "félni" fog a mással való szexnél,hogy " na vajon kicsi neki?". Hajrá legyél getszi.
2010. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/175 anonim ***** válasza:
97%
Igazad van, mondd el neki, mire ő valószínűleg elhagy mert ki akarna egy ilyen bunkó nőt párnak, aztán hagyd ott a gyereket is, és k-rasd magad olyanokkal, akik az elképzeléseidnek jobban megfelelnek, vagy esetleg elefántokkal.Gratulálok.....tkp. mindegy is, hogy hány éves vagy, ennyire sötétnek lenni akár 16 évesen is gáz....
2010. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/175 gabriell88 ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én sztem látom a problémádat:)

Szal itt nem a barátod/férjed méreteivel van a probléma...

Gyerek szülés után a nő tágul,és valószínüleg ezért érzed már kicsinek az ő péniszét...

Ajánlom figyelmedbe az intim tornát:)

Nekem bár nincs gyermekem, de rendszeresen csinálom:) és hatásos


szal sztem nem kell neki mondanod semmit, ha szereted ...


Angel

2010. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/175 anonim ***** válasza:
100%
Egyet árulj el kérlek: eddig jó volt?
2010. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/175 anonim ***** válasza:
100%
jól szétba.szhatták fél év alatt a pitsádat, ha már a 16 cm sem elég neked...szánalmas, kis, önző ribanc vagy....csók neked drága....
2010. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/175 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom miért vagytok ennyire a kérdező ellen válaszolók, a gyerek nagyon kitágítótta a hüvelyét és már nem érzi meg a férje péniszét.

A férjed tud pénisznövelő műtéten résztvenni ami 1,5-2 centivel növelné a pénisze hozzát.

Viszont ha elmondod neki, nagy eséllyel elvál majd tőled és maradsz egyedül a gyerekeddel.

Gondold meg és dönts.

2010. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/175 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért vagytok ennyire a kérdező ellen válaszolók, a gyerek nagyon kitágítótta a hüvelyét és már nem érzi meg a férje péniszét.


Nem ezzel van baja a legtöbb válaszolónak szerintem, hanem azzal, hogy a pasi is kell neki, de nagyobb farkat is akar, ergo tuti félre akar kefélni, és ezt még a pasi orrára is akarja kötni (mert ha közli vele, hogy kicsi a farka, de azért együtt akar maradni vele, abból, ha nem ostoba a csávó, rájön, hogy csalni fogja).

2010. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/175 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Csak azt áruld el h miért akarod elmondnai neki? Mi ezzel a célod? Nyilván nem fogja megnöveszteni, mert nem is tudná.. műtétre meg biztos nem fog elmenni, mert elkönyveli magában h nem elég jo Neked és akkor miért tenne meg még többet.. vagy az a célod h elhagyjon? Gondolj bele h ez milyen jo lesz Neked.. nem lesz családod, helyette összefekszel valakivel aki lehet h 2 hét után kidob, egyedül maradsz és biztos nagyon boldog leszel! Nyilván neki igy tetszel ahogy vagy.. ezt kéne megtanulni a nőknek is, elfogadni a párját olyannak amilyen, rengeteg lányt ismertem aki meg akarja változtatni a pasiját mert nem tetszik neki.. persze arra jo h összehozzon egy lakást, egy autot és ezt kapja cserébe..
2010. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/175 anonim ***** válasza:
100%
No tö jány ako rádkönötöm a deröst. Ahun van e. 48 cönti a farka! Repejtené a likad te homályökör luvnya! Akéne nököd! Kele bá f/66
2010. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/175 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Nem becsülöd a hapsit ugye? Szánalmas vagy. Van gyerek meg minden. Aztán a kis agyad megkergül és otthagyod, mert a farka mindössze 16 cm. Aztán fizessen gyerektartás meg ilyeneket, mert nem vagy elégedett a farkával. Úgy érzem nem szereted már, mert nem tennél fel ilyen ostoba kérdést. Ha szeret a hapsi, akkor azt jelenti, hogy elfogad teljes mértékben. De te nem fogadod el őt. Mégis mi akarsz csinálni? Meghosszabbíttatod? Ugyan már! Mond el neki, tessék keseredjen el, aztán csak még jobban fogod érezni magad, mert megbántottad.

Ti nők, nektek semmi nem elég, ne várd, hogy mi oldjuk meg a problémádat. Te tudod, hogy milyen szituációban kell kifejtened az elégedetlenségedet. Írhatunk ezt meg azt, de a problémát nem oldhatjuk meg helyetted. Cseréld le az embert, de akkor viseld a következményeit.

És nem bántásként akarom írni, de ez engem bosszant, hogy az emberek ilyen apróságokon meginganak egymás iránt, mert nem tudnak tartós kapcsolatot kialakítani. Persze néha vannak mélypontok, de ezeket ésszerűen kell megoldani. Ülj le vele és beszélj. Csak finoman hangolódj rá. Ja és szerinted tehet arról, hogy 16 cm?

2010. júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!