Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy kicsi a szerszáma? Ti meg meritek mondani? Félek, hogy elhagyna emiatt! Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Drágám, nem kicsi a mellem neked? - egy csomószor megkérdeztem tőle és mindeig ezt mondta: ugyan én útálom a nagy csöcsöket, a tied pont jó!


De mit csináljak én, a párom pont jó nekem, rendes velem, a gyerekkel is törődik, szinte mindent megcsinál helyettem, van lakásunk, kocsink, minden. Csak egy itt a baj alig 16cm-es a szerszáma. Hogyan mondjam neki, hogy nekem ez nem elég?


2010. júl. 10. 09:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/175 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy G-pont nagyon közel helyezkedik a hüvelynyíláshoz, tehát a méretével semmi baj sincsen...A hüvelyi orgazmus nem méret, hanem póz és mozgástechnika kérdése...Csináljátok más pózokban. Húzd fel a lábad, vagy mit tom én kutyapózban..
2010. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/175 anonim ***** válasza:
100%
Így már teljesen más, hogy leírtad, hogy nem tudsz kielégülni, azt javasolom, hogy menjetek el egy sexológushoz, lehet, hogy a férjeddel van valami probléma. És ezt egész nyugodtan elmondhatod neki :) Menjetek el egy dokihoz, és utána jöhet az amit szeretnél :) Miért nem ezzel kezdted ??
2010. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/175 anonim ***** válasza:
100%
Na így már más. Szerintem is ez lehet, nem hiszem el, hogy a mérettel van valami...
2010. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/175 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szexológust javaslom, biztos tud segíteni. Olyan nincs normális esetben, hogy egy 16 centis szerszámmal nem tud kielégíteni, akárkikkel is feküdtél le előtte.
2010. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/175 anonim válasza:
89%
te g*ci tartály...remélem vágtak szét többen is:D
2010. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/175 anonim ***** válasza:
84%
fél év alatt hány fiúval feküdtél össze te büdös ribanc?....faszhiányos k.urva vagy, ennyi az egész....menj dokihoz, mert baj van a fejeddel....
2010. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/175 anonim ***** válasza:
100%

Most arra válaszolj, mi lesz akkor, ha nem találsz erre megoldást?

Dobod a pasit? De most tényleg?

És ha megmondod, és azt mondja ezen nem fog változtatni akkor mi van?

2010. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/175 anonim ***** válasza:
100%
Hiába mondod meg neki, attól még nem fog változni semmit. Mit vársz, hogy majd ettől nő neki 2 cm-t? Csak megbántódik és nem lesz kedve a szexhez.
2010. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/175 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzem kihasználod az emberkét, egy család lehet, hogy azért esik szét, mert a férfinek nem 22 cm a farka? És ha felnőnek a gyerekek és megkérdezik az apjuktól, szted mit fog válaszolni? Ha netán rosszra fordulna a dolog, ezt azért írom, mert sztem te képes vagy elhagyni őt emiatt.

Uccsó voltam

2010. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/175 anonim ***** válasza:
100%
És honnét tudod, hogy 16 cm? Vonalzóval lemérted? Lehet, hogy TIZENHÉTÉSFÉLCENTIMÉTER!
2010. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!