Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy kicsi a szerszáma? Ti meg meritek mondani? Félek, hogy elhagyna emiatt! Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Drágám, nem kicsi a mellem neked? - egy csomószor megkérdeztem tőle és mindeig ezt mondta: ugyan én útálom a nagy csöcsöket, a tied pont jó!


De mit csináljak én, a párom pont jó nekem, rendes velem, a gyerekkel is törődik, szinte mindent megcsinál helyettem, van lakásunk, kocsink, minden. Csak egy itt a baj alig 16cm-es a szerszáma. Hogyan mondjam neki, hogy nekem ez nem elég?


2010. júl. 10. 09:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/175 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező!


ne hallgass a válaszolókra, át se gondolják mit írnak. én elfilóztam egy pár percet mielőtt elkezdtem pötyögni, úgyhogy alaposan átrágtam a tanácsom.

Íme: menj ki a konyhába, teríts le egy lepedőt, ülj le törökülésbe és a lehető legnagyobb erőkifejtéssel baz.d meg magad. te kibas.zott idióta pi.csa.

2010. júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/175 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Nem becsülöd a hapsit ugye? Szánalmas vagy. Van gyerek meg minden. Aztán a kis agyad megkergül és otthagyod, mert a farka mindössze 16 cm. Aztán fizessen gyerektartás meg ilyeneket, mert nem vagy elégedett a farkával. Úgy érzem nem szereted már, mert nem tennél fel ilyen ostoba kérdést. Ha szeret a hapsi, akkor azt jelenti, hogy elfogad teljes mértékben. De te nem fogadod el őt. Mégis mi akarsz csinálni? Meghosszabbíttatod? Ugyan már! Mond el neki, tessék keseredjen el, aztán csak még jobban fogod érezni magad, mert megbántottad.

Ti nők, nektek semmi nem elég, ne várd, hogy mi oldjuk meg a problémádat. Te tudod, hogy milyen szituációban kell kifejtened az elégedetlenségedet. Írhatunk ezt meg azt, de a problémát nem oldhatjuk meg helyetted. Cseréld le az embert, de akkor viseld a következményeit.

És nem bántásként akarom írni, de ez engem bosszant, hogy az emberek ilyen apróságokon meginganak egymás iránt, mert nem tudnak tartós kapcsolatot kialakítani. Persze néha vannak mélypontok, de ezeket ésszerűen kell megoldani. Ülj le vele és beszélj. Csak finoman hangolódj rá. Ja és szerinted tehet arról, hogy 16 cm?

2010. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/175 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked méret problémáid vannak. Te már egy családos anyuka vagy, és mi jen f*sz kéne ? Méteres? Ne hari meg, de túlzásba viszed őszintén mekkorát szeretnél. Mond a meg a férjednek, hogy húzzon magára valamit ami megnöveli neki, vagy, hogy jobban nyomja beléd :D most nem viccelek, lehet, hogy jó lenne neked, csak vesésbé nyom BE. Boccs a hibákért gyorsan írtam
2010. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/175 anonim ***** válasza:
100%
Hány gyereket szültél?Hány éves vagy?
2010. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/175 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező,

itt a kommentedben a válasz: "Régebben volt egy idősebb barátnőm, neki ugyenaz a problémája lett 3 gyerek után a férjével"


nem a farka kicsi hanem te vagy tág!!! nanáhogy kitágultál a szüléstől, de nem tettél semmit ellene!!!

hüvelyizom erősítő gyakorlatokat kell végezni (intim torna)

2010. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/175 A kérdező kommentje:
Egyszerűen felháborító, hogy egyesek milyen stílusban válaszolnak. Szeretem a férjem, pont ezért gond, hogy hohyan mondjam el neki, ha nem szeretném akkor szerintetek szenvegnék itt ezzel? Nem a tágulással van a gond, hanem azzal, hogy a többi fiúval megismertem egy érzést, amiről korábban azt sem tudtam, hogy létezik. Aki már átélt ilyet az tudja miről beszélek. A férjemmel pedig csak addig tudok eljutni, hogy nagyon felizgulok és azután úgy maradok. pedig szegénykém mindent megtesz amire képes, van hogy fél órát "dolgozik" rajtam és egy litert leizzad, de egyszerűen nem képes oda érni, ahová kellene. De nem ezt akartam kitárgyalni itt, mert akkor szex rovatba írtam volna. Csak vannak itt egyesek, akik nem képesek máshonnan megközelíteni ezt a gondomat. Meg akarom mondani neki, mert képtelen vagyok egy életen keresztül hazudni neki. Azoknak a tanácsaiból pedig köszönöm nem kérek, akik egy életet élnek szemmel láthatóan hazudozva.
2010. júl. 10. 13:17
 47/175 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy kamukérdés, csak polgárpukkasztás az egész..... Az lehetetlen, hogy 16 cm kicsi legyen.... (fölég, ha a vastagsága is megfelelő...). Mellesleg az csak a kérdező hülye képzeletében létezik, hogy a mostani 20 éves magas férfiak, hatalmas szerszámmal rendelkeznek. Ez nem igaz. 21 éves vagyok, 189 cm és csak 16 cm.... És az öltözőben szétnézve (tudtom, hogy ernyedt állapotban nem nagyon lehet rá következtetni, de...) nem sok srácnak lehet 16 centi felett.... Másfelől kicsit, gyanús, hogy pont most jött rá, hogy ez neki kicsi :D.
2010. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/175 anonim ***** válasza:
95%

A másik, ha elmondod neki, mi lesz? Megnöveszti a farkát??? Megsúgom neked bogaram, hogy semmi, ha csak nem vállal be miattad egy kockázatos műtéti beavatkozást...

DE szerintem ez a kérdés, mint ahogy írtam előzőleg is, KAMU!!!!!!!!!!!!!!!!4

2010. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/175 anonim ***** válasza:
93%

Miért nekik mekkora? 22?

Ha nem a tágulással van gond akkor mivel?

Légy szíves ne mondd már azt, hogy nem tud kielégíteni. Ott valami nagyon nincsen rendben. És miért hazudoznánk???4 barátom volt eddig szexuálisan mostani a negyedik lassan 2 és fél éve, és eddig akikkel voltam, egyiknek se volt nagyobb 16 17 nél... Nem igaz mááár.

25/L

2010. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/175 anonim ***** válasza:
97%
vagy nem 16 centi, csak kamuzott, esetleg te mérted fel rosszul... Még ez is egy lehetőség... De az tényleg hihetetlen, hogy a 16 centi nem elég...
2010. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!