Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok 99%-a gusztustalannak, undorítónak tartja a mackós, pufi srácokat és ezért lenézik vagy kicsúfolják őket? És miért nem hajlandóak párkapcsolatot sem kialakítani duci srácokkal?

Figyelt kérdés
Sajnos a mai világban a lányok 99%-a csak a külsőt nézi és nem a belső értékeket. Pl: Kedvesség stb.
2009. aug. 9. 13:58
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/122 anonim ***** válasza:
79%
neked milyen csajok tetszenek ? nem az a csaj akinek tökéletes alakja van ... és ez nem lehet másként 18 -19 évesen , így van rendjén .. aztán idővel mikor nősz már nem csak az számit hogy hogy néz ki ne haragudj hány kg vagy és milyen magas ?
2009. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/122 A kérdező kommentje:
190cm 100kg
2009. aug. 9. 23:51
 63/122 anonim ***** válasza:
100%
Na, nem lehetsz te olyan duci, hát hiszem 190 cm magas vagy. Ismerősöm 180, 98 kg és egyáltalán nem kövér.
2009. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/122 anonim ***** válasza:
100%
Nah most viszont jóéjt mindenkinek, holnap még benézek, hogy a sok okos mit irogatott. Sziasztok!
2009. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/122 anonim ***** válasza:
86%
hát az azért nem olyan sok lehet sértő amit mondani fogok de nem annak szánom , hogy ilyen magas vagy mindenki egy nagy barom állatnak tart :/ nekem nagyon bejönnek a magas pasik ha magas vagy nálam az nyerő
2009. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/122 A kérdező kommentje:
Igen de nekem nem is az egész testem kövér. Csak a felső testem. Valamiért a lábaimra egyáltalán nem híztam. Sőt a kezem pontosabban a kéz fejem olyan vékony hogy még a csont is kilátszik amikor ökölbe szorítom.
2009. aug. 9. 23:57
 67/122 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor menj el terembe gyurni , csinálj pár felülést
2009. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/122 anonim ***** válasza:
100%

190cm 100kg? hát ezek alapján az adatok alapján meg nem mondtam volna hogy kövér vagy, de figyelj tesó, ha nekem sikerült lefogynom neked se lehetetlen :) voltam én már 124kg(!) is, úristen, leírni is szörnyű.DE!!!---> most 184cm 94kg, kis felesleg van rajtam, de azt mondják nem sok.

Télleg, én is kérdeznék xD hány kg felesleg elfogadható még? :S mennyire normális XL-es póló méret és 34-es farmer méret?

2009. aug. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/122 anonim ***** válasza:
100%

és a legtöbb srác mért nem néz a teltebb lányokra?

najó én valahogy máshelyzetbe vagyok..mert engem megnéznek meg minden..de vmejik nap néhány ci.gány köc.sög jött velem szembe és beszól az egyik h "malacka"..azt hittem hogy nekiesek..de haverok mind aztmondják hogy csini vagyok..tudnék még mesélni a beszólogatókrol..vannak vicces sztorijaim is..pl legjobb haverom elég ismert ember a városba..és már autót vezet..és multkor 2 srác beszólt hogy "foggyá le"..erre haverom rám dudál..kérdezték h nekem dudált e ..mondom igen mert ő a legjobb haverom..erre a két srác azonnal bocsánatot kértek és hogy nemonjdammár el a haveromnak hogy mitmondtak meg minden..mert a srácok összeakartak haverkodni haverommal..megmondtam nekik hogy mijen szánalmasak és hogy nyugi ugyis elmondom a haveromnak..ott könyörögtek hogy nee :D:D

amugy a legjobb haverom..aki szinte már a Bátyám..22 éves és nem ez a kigyúrt tipus.vanegy kis pocakja de imáádom :D..és sokan imádják még rajtam kívül :P...vagy akibe legutóbb belezúgtam is teltevbb srác volt..szoval ne adj a parasztok véleményére...esetleg mozogj egy kicsit aztán lejjebb megy a pocak :D

13/l(jah hozzátenném hogy betegség miatt híztam el..aki meg nem tudja hogy mért vagyok ijen az miafsznak szól be?)

2009. aug. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/122 anonim ***** válasza:
67%

"Hülye barom idióták, valaki genetikailag hajlamosabb a hízásra, erről nem hallottatok?"


Megkérdeztem. Csak ugatást kaptam válasz gyanánt.


Válasz a kérdésre: azért, mert genetikailag úgy van beállítva az emberiség, hogy azzal akarjon szaporodni, akitől majd szép egészséges utódokat várhat. Ezt ránézésre meg lehet mondani. Ilyen egyszerű (és egyben szomorú).

Mivel nem írtad - pedig kérdeztem - miért vagy ilyen, illetve, hogy mivel próbálkoztál eddig, segíteni nem tudok. Részemről ennyi.

2009. aug. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!