Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok 99%-a gusztustalannak, undorítónak tartja a mackós, pufi srácokat és ezért lenézik vagy kicsúfolják őket? És miért nem hajlandóak párkapcsolatot sem kialakítani duci srácokkal?

Figyelt kérdés
Sajnos a mai világban a lányok 99%-a csak a külsőt nézi és nem a belső értékeket. Pl: Kedvesség stb.
2009. aug. 9. 13:58
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/122 anonim ***** válasza:
100%
nem is ezt írta, olvasd el még egyszer azt a 2 mondatot
2009. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/122 anonim ***** válasza:
79%
Tyűűű, olvasgatom itt a válaszokat és a rá érkezett kommentjeidet. Durván bunkó vagy. És még csodálkozol hogy nem kellesz senkinek? Mit képzelsz te magadról hogy így beszélsz másokkal? Fáj az igazság, mások őszíntesége? Együttérzésre vársz, hogy jaj fel a fejjel, szegényke... Kisapám, kezdjél neki sportolni! Miért nem lehet felfognod, ELFOGADNOD azt a tényt, hogy a kövér ember nem szexi, nem vonzó, sőt, inkább taszító (de ha még bunkó is, az maga a szörnyűség). És még leugatod az embereket hogy hogy képzelik azt állítani hogy a kövér ember gusztustalan és szánalmas mert nem akar változtatni a kinézetén, életmódján. Ez így van, kérem szépen!!! Nem írnak hülyeséget neked! Változtatni kell, nem azzal tölteni az idődet hogy vitába szállsz másokkal arról hogy milyen szerencsétlen vagy. Szájaskodással és kemény kommentekkel akarod palástolni hogy egy bunkó, szerencsétlen túlsúlyos 18 éves vagy akinek nem jut csaj. Ennyi. Na, írogass nekem, milyen szemét vagyok hogy megmondtam az igazat!!! De, írhatsz bármit, rohadtul nem érdekel, elvégre nem is ismerlek, de nem is szeretnélek megismeni.
2009. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/122 A kérdező kommentje:
Na látod te is bele tartozol abba a 99,9%-ba(feljebb emeltem a mércét ahogy kérték mert igaz)Kezdjük ott hogy én nem attól híztam el mert sokat ettem vagy mert lusta vagyok. De hogy akkor miért híztam el a hoz senkinek semmi köze. Ja és egyébként nem olvastál alaposan vissza mert ezt már írtam. Ja és még annyi hogy csak azt adom amit kapok az emberektől ha velem bunkók én is az vagyok. És köszi de én se vagyok rád kíváncsi.
2009. aug. 16. 12:31
 114/122 anonim ***** válasza:
100%
Én például nem csak a külsőt nézem.De ha valaki nem szimpatikus elsőre,azzal alap,hogy nem állok le.És ez nem súlytól függ.
2009. szept. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/122 anonim ***** válasza:
85%
Nekem volt olyan barátom,aki majdnem ugy nézett ki mint egy csontváz. volt olyan is akin volt egy pici fölösleg.A hülye libákat meg szard le,meg azokat akik beszólogatnak.Amíg nincs magas vérnyomásod,és nincsenek egészségügyi problémáid,addig nincs semmi gond.Te is megtalálod a párod egyszer.Sok sikert hozzá:)
2009. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/122 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Én is abba reménykedek hogy majd egyszer rám talál a szerelem! :)
2009. szept. 3. 19:37
 117/122 anonim ***** válasza:
54%
A kérdésre a válasz egyszerű (benne is van): azért, mert gusztustalan és undorító. De ettől, még remélem rádtalál a szerelem. Komolyan.
2009. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/122 A kérdező kommentje:
Hát kösz! :S:(
2009. szept. 4. 20:29
 119/122 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ettől rohadtul nem lesz jobb kedved, de ha egyszer összejössz egy csajjal, biztos lehetsz benne, hogy komolyan téged szeret és nem csak villogni/kihasználni/stb akar...
2009. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/122 anonim ***** válasza:

Ez egy régi kérdés, lehet hogy már nem is olvasod vissza!

Mindegy, leírom!De vigyázz, kicsit oltogatós lesz, esküszöm nem rosszindulatból!

Nem ismerem a külsőd, de nem érdekel hogy kövér vagy!

Neked a belsőd ami elriaszt! Egy "kedves ember" nem ilyen, fölöslegesen vitába szállsz azokkal, akik "beszólnak", pedig épp te írod, hogy nem érthetik a helyzetedet! Ha ennyire mások véleményére építed az életed, mégis mit vársz és miért kérdezel?

Egy vékony ember nem tud neked jó divattippeket adni, mert ő vékony, csak tanácsolhatja, hogy te is legyél vékonyabb, hogy könnyebb legyen az életed, mint neki!

Persze le lehet élni az életet hogy kifogások mögé bújsz, de akkor semmi nem változik!

Egy szomorú, rosszindulatú nagydarab ember bennem inkább félelmet keltene,mint vonzalmat, mert azt várja tőlem hogy folyton megsimizzem a fejét, hogy márpedig ő így tökéletes, ha ezt nem teszem, leordítja a hajam ....!

Képzeld el magad egy lány partnereként! Mondjuk már boldog vagy, de még mindig a kifogásaid mögé bújsz, a problémáidon siránkozol, amiket annyi erővel meg is oldhatnál! És ezzel pokollá teszed a lány életét is, aki pedig szeret téged!

Most még nem szereted magad eléggé ahhoz hogy igazán szerethess valakit!

Nem kívánok neked szerencsét, azt magadnak KELL kívánnod, hogy eredménye is legyen!

Ne másokban keresd a hibát de a megoldást sem! Te vagy magad legjobb barátja, ha ismered az igényeidet,keress rájuk jó megoldást!

Amúgy én sem találom vonzónak a kövérséget, mert én is küzdöttem túlsúlyjal(85kg165cm), de egy részét már ledolgoztam, mert elegem lett az önsajnálatból!

Egy túlsúlyos ember azt a LÁTSZATOT kelti, hogy nem 100%os életet él(szexuálisan és egyébként), hogy veszélyhelyzetben nem tud megvédeni, hogy hajlamosabb a betegségekre, hogy nem elég szorgalmas és kitartó!

Senki nem fog azért belédszeretni, mert üllsz a sarokban és duzzogsz az előnytelen külsőd miatt!

Keress valami hobbit, amit szeretsz és örömet okoz,ezzel már érdekesnek tűnhetsz mások szemében!

Ajánlom hogy nézz filmeket az állatok párválasztásáról, mert sokat tanulhatsz hogy az emberek mit és miért csinálnak úgy ahogy! ;)


23/L

2009. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!