Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok 99%-a gusztustalannak, undorítónak tartja a mackós, pufi srácokat és ezért lenézik vagy kicsúfolják őket? És miért nem hajlandóak párkapcsolatot sem kialakítani duci srácokkal?

Figyelt kérdés
Sajnos a mai világban a lányok 99%-a csak a külsőt nézi és nem a belső értékeket. Pl: Kedvesség stb.
2009. aug. 9. 13:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/122 anonim ***** válasza:
86%
elso valaszolo vagyok az elottem szolonak igaza van .. hogy te sem vagy tokeletes es csak annyit kerdeztem h sportolsz ha nem a kulso szamitana meg ha nem lennel velem ilyen miert gondolod azt hogy mindenki ellened van mosolyogj a vilagra es o visszamosolyog rad ennyi es nem kell mindenkivel igy beszelni azert mert nem tudjuk milyen okobol te kover vagy , es akik itt kerdeztek h miert vagy kover azokkal is hogy beszelsz hogy nem kell tobb valasz , lehet hogy epp segiteni tudnanak rajtad es te igy viselkedsz hat itt nincs kedvesseg ne haragudj
2009. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/122 A kérdező kommentje:
Te meg menny a ....... Na jó nem érdekel. Egyébként neked lassú a felfogásod vagy szimplán vak vagy? Már írtam hogy NE VÁLASZOLJON TÖBB EMBER erre a kérdésre. ÉRTHETŐŐŐŐ?!!!!
2009. aug. 9. 22:11
 43/122 A kérdező kommentje:
Nincs kedvesség???????? Hogy legyek kedves olyan emberekkel aki beszólnak nekem meg kigúnyolnak?????!!!!!! Az olyan emberekkel nem is leszek kedves már bocsi. Aki normális azzal én is kedves vagyok.
2009. aug. 9. 22:13
 44/122 anonim ***** válasza:
62%
Hülye barom idióták, valaki genetikailag hajlamosabb a hízásra, erről nem hallottatok? Lehet te megeszel egy tábla csokit és semmit sem hízol, ő lehet megeszik egy szelet! akármilyen csokoládét és már hízik is tőle. Nem értem, kicsit érezzétek már bele más ember bőrébe. Feltett egy kérdést, és nekiugrik az egész társaság. Leugatásból szerintem kap eleget, nem kell még itt is cseszegetni. Aki segíteni nem tud, meg normális választ adni az inkább ne írjon, a fölös energiáját ne máson vezesse le. Van neki elég problémája, és senki nem tudhatja hogy ő mit tesz annak érdekében, hogy ez az állapot javuljon. Kedves kérdező, akik itt írogattak, ők a 99% külsőre ítélő emberek. Tudom nehéz, de próbálj meg tudomást nem venni róluk.
2009. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/122 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Nagyon kedves vagy. :)
2009. aug. 9. 22:53
 46/122 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a mackósabb fiúkat is =)) én is kicsit az vagyok.. de szólítottak már le vékonyabb fiúk is..
2009. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/122 A kérdező kommentje:
Látjátok a 22:47 válaszoló KEDVESNEK nevezheti magát mert ő legalább elfogadja az olyan embereket akik kövérek és nem nézi le hanem ugyan olyan embernek tekinti mint bárki mást. És rajta kívül mindenki azt (még ha nem is szó szerint ezt írta) írta hogy a kövér ember NEM ember azért mert egy kicsit másabb a test alkata mint a többi emberé és nem úgy néz ki mint a Schwarzenegger vagy a Stallone.
2009. aug. 9. 23:02
 48/122 A kérdező kommentje:

22:55 Köszönöm szépen. :)


A 22:55 válaszoló is kedvesen tud velem beszélni és nem úgy mint valami pondróval.

2009. aug. 9. 23:04
 49/122 anonim ***** válasza:
73%

22.47-es vagyok.

Köszönöm a "kedves" jelzőt, de tudod az a baj, hogy ez nem is kedvességen alapul, hanem emberségen. Bár én férfi vagyok, így csak férfiszemmel tudom ezt a dolgot megközelíteni, de nekem is van mackósabb testalkatú barátom, és tűzbe tenném érte a kezem mert annyira normális, emberséges, kedves. Maradj olyan amilyen most vagy, ha te jól érzed magad így ne változtass, és mielőtt valamelyik akadékoskodó válaszoló belekötne az írásomba, előre jelzem, hogy a kérdező nem siránkozik, csak megkérdezte, hogy a mai társadalom miért ítéli el azt, aki nem modellalkatú. Hidd el, a belsőt nem lehet külsővel pótolni, de a külsőt lehet belsővel ütni. Fel a fejjel:-)

2009. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/122 anonim ***** válasza:
63%
Ja és aki pedig abba köt bele hogy azt írtam hogy "barátom" nem azt jelenti hogy homár vagyok, mert ugyebár a következő dolog amit kipécéznének maguknak az ez lenne!
2009. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!