Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok 99%-a gusztustalannak, undorítónak tartja a mackós, pufi srácokat és ezért lenézik vagy kicsúfolják őket? És miért nem hajlandóak párkapcsolatot sem kialakítani duci srácokkal?

Figyelt kérdés
Sajnos a mai világban a lányok 99%-a csak a külsőt nézi és nem a belső értékeket. Pl: Kedvesség stb.
2009. aug. 9. 13:58
 81/122 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék képet küldeni.
2009. aug. 10. 21:07
 82/122 anonim ***** válasza:
80%
Tudod mit akkor sem jönne össze veled egy lány sem ha nem lennél kövér. Mit képzelsz magadról? Itt írják neked a tanácsokat, inkább meg kéne köszönni. Nem lenézés az h megmondják h tegyél magadért, és ne sajnáltasd magad. Meg se mondod mi bajod csak leszapulsz mindenkit. meg is érdemled a sorsodat.
2009. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/122 A kérdező kommentje:
Te meg szo.. le a f...omat!
2009. aug. 11. 14:44
 84/122 anonim ***** válasza:
80%
te egy igazi bunkó vagy, megértem, hogy már sok rossz ért téged az életben, de itt sokan eleinte segíteni akartak, köztük én is, de már leszarom, paraszt...
2009. aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/122 A kérdező kommentje:
Akkor szard le ember kit érdekel! Nem mint ha segíteni akartál volna úgyhogy ezzel ne is próbálj megetetni mert az ilyen szöveget úgyse veszem be! És még én vagyok bunkó??!! HÁ-HÁ XD elképesztő emberek vannak. Ja és csak közlöm én csak azzal vagyok bunkó aki velem is az úgyhogy ennyi!
2009. aug. 11. 19:42
 86/122 A kérdező kommentje:
Ja és még csak annyit hogy NEM KÉRTEM SENKI SE A SEGÍTSÉGÉT úgyhogy ne pattogjon senki hogy ˇˇjaj én segítettem volna de már nemˇˇ. A kérdésben NEM KÉREM SENKI SEGÍTSÉGÉT. Úgyhogy az hogy segítettem/tünk volna ez csak duma semmi több!
2009. aug. 11. 19:48
 87/122 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem hiszem h annyira rosszul nézhet ki az a 192cm és 100 kiló. Esetleg ha semmi izom nincs rajtad és ez mind háj. De ezt nem hiszem. Szóval szerintem ez nem olyan gáz. Az, hogy ennyire megszólnak érte, tényleg nagyban a környezet függvénye. Ha például egy olyan osztályod van ahol sok az agyatlan divatmajom akkor nem csodálom, h beszólogatnak neked, de ez őket minősíti, nem téged. Megkérdezhetem, h milyen iskola ez? Tényleg nem bántál túl kedvesen sok hozzászólóval, de ezt is meg lehet éretni valamilyen szinten, én is ideges lennék, ha így bánnának velem. Szerintem ha elfogadod magad így, akkor nincs semmi baj az alkatoddal, baj akkor van, ha nem tudod elfogadni, akkor tényleg lépned kell valamit, sportolni, ilyesmi. De a te belső lelki egyensúlyod a lényeg, nem a kívülállók véleménye. Amúgy nekem nincs semmi bajom a mackós srácokkal (én is különbséget teszek a mackós és a kövér között, de én ezzel a súllyal téged a mackósba sorolnálak), nálam nem jelentene hátrányt például ismerkedésnél.

Remélem segítettem

20/L

Ja és kedves hosszúhajú 14:22-es hozzászóló: Ne aggódj, én tuti megnéznélek az utcán! Oda vagyok a hosszú hajért :)

2009. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/122 anonim ***** válasza:
52%

..áá a kérdezőő ez a tipikus "dagivagyok..de nem birom a sportot..nincskedvem tenni ellene..inkább számítógépezek"

ember..szóval téged semmiképp nem sorolnálak a mackóshoz..DAGI..vszínűleg pattanásos fejű...

és igen undorító ha egy srác dagi és sajnáltatja magát..tegyél ellene h ha zavar bazz.

2009. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/122 A kérdező kommentje:
Te is be kaphatod a fa...mat! Egyébként nem vagyok pattanásos. És nem egész nap a gép előtt ülök mert nap közben dolgozom. Te is az a tipikus lenéző ember vagy akik mindig basztatják a kövér embereket szóval ennyit rólad.
2009. aug. 12. 22:04
 90/122 anonim ***** válasza:
66%

tegnap 21:22es vagyok

nekem ne mond h kapjam be a f*odat...1.vszinű h nincs is 2 h ismersz baz.dmeg?...nem én sajnáltatom itt magam

..ismerrnél bese mernél szolni nekem..gyökér

-.-"

2009. aug. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!