Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok 99%-a gusztustalannak, undorítónak tartja a mackós, pufi srácokat és ezért lenézik vagy kicsúfolják őket? És miért nem hajlandóak párkapcsolatot sem kialakítani duci srácokkal?

Figyelt kérdés
Sajnos a mai világban a lányok 99%-a csak a külsőt nézi és nem a belső értékeket. Pl: Kedvesség stb.
2009. aug. 9. 13:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/122 anonim ***** válasza:
68%
hat en sem szeretem a duci sracokat , de nem nezem le oket , egyszeruen nekem nem jonnek be , es azert mert sportoljon mar valamit milyen pasi az a ki nem sportol ? ez az en velemenyem es lehet lepontozni de akkor sem valtozik meg
2009. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/122 anonim ***** válasza:
57%
Mert a dagadtság gusztustalan ! Te szivesen bújnál csokolgatnál egy elhizott lány ? Teli börhibával amit a hirtelen zsirnövekedés okoz a bőrőn.Amugy nagyon sok lány szereti a mackos alkatot nagy vállakat széles hátat.A mackós alkat meg a dagadton van különbség.Én 62 kiló vagyok 175 cm magassághoz vékony és nem egy lány mondta hogy 10 kiló elférne rajtam hogy nagyobb telteb legyek.
2009. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/122 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen a mai világ. Aki nem 50 kg-os tollkönnyű,rózsaszínpólót viselő, Elvis Presley-s napszemüveget viselős cukifiú, az már nem is ember az ő szemükben. Nyugi, én sem ebbe a típusba tartozom, és nem is akarok:-) És ahogy mondtad, majd az 1% között megtalálod reméljük a neked megfelelő partnert. És nem az hogy párkapcsolatot nem akarnak, de még szóba sem állnak veled. Áhh utálom az ilyet. Persze majd írják itt sokan h ők nem ilyenek, de tudod a statisztika mást mutat.
2009. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/122 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos az is van hogy nem szólnak hozzám át néznek rajtam meg ilyenek. Remélem hogy majd egyszer abból az 1%-ból meg találom a párom de sajnos nem valószínű!
2009. aug. 9. 14:08
 5/122 anonim ***** válasza:
79%
az elso valaszolo vagyok miert nem mesz sportolni valamit ?foci , uszas ? konnyen le lehet fogyni nem kell olyan nagyon vekonynak lenni de le lehet fogyni vagy elemsz terembe gyurni
2009. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/122 A kérdező kommentje:
Az ELSŐ válaszolónak! Ha neked nem fiú az aki nem sportol akkor csak sajnálni tudlak. :( Pont az ilyen lányoktól van a legtöbb pufi srácnak ˇˇhalál vágyaˇˇ meg ilyesmik. De ez téged gondolom nem érdekelne ugyan úgy ahogy a többi csajt se aki olyan felfogású mint te!!!
2009. aug. 9. 14:13
 7/122 anonim ***** válasza:
54%

14:04 Respect !

Teljesen igazad van ;) am sok csajnak bejön a mackos is most nem a nagyon durván kövérekre gondoltam :)

2009. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/122 anonim ***** válasza:
84%

Nekem sem tetszenek a mackós pasik, mert ilyen az ízlésem. A lányok meg igenis nézik a belső értékeket mert nem maradnak egy jóképű de üresfejű tahóval!

Kicsúfolni tényleg nem szép azokat akik kövérek, van aki tényleg nem tehet róla. Ja meg még annyit h aki tudja magáról h kövér, vagy duci(tehát nem mindenkinek jön be) az válasszon magához való lányt. Ne sírjon h a nagyon vékony csinos csajszik nem foglalkoznak velük. Egy hasonló alkatú lányt biztos találnak maguknak, akiknek szintén olyan megnyerőek a belső értékei mint nekik.

Ha meg azt akarják h több legyen a lehetőségük csajozás terén az tegyen érte. Egy kis edzéssel, és megfelelő táplálkozással a duciságon is lehet segíteni!

2009. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/122 anonim ***** válasza:
65%

Én egy 190 centis, 92 kilós, nem ronda, hosszú hajú metálos srác vagyok, a csak a hajamról lehet következtetni milyen a stílusom.

Mint mondtam nem ronda, sem "mackós" sem "duci" mégsem veszem észre, amikor Budapesten járok, hogy egy lány megnézne "úgy" engem.

2009. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/122 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek az elsővel, sport az a férfiasság egyik alapköve, a túlsúly meg egészségtelen, és taszító. Az 50 kilós tollkönnyű gyökerek meg lehet vonzóak, de az ilyeneknek általában nagy a pofájuk, és 50 kilóval ez sem egészséges. :) Szóval menj csak sportolni, úgy jöhetsz ki a legjobban.
2009. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!