Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok 99%-a gusztustalannak, undorítónak tartja a mackós, pufi srácokat és ezért lenézik vagy kicsúfolják őket? És miért nem hajlandóak párkapcsolatot sem kialakítani duci srácokkal?

Figyelt kérdés
Sajnos a mai világban a lányok 99%-a csak a külsőt nézi és nem a belső értékeket. Pl: Kedvesség stb.
2009. aug. 9. 13:58
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/122 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2009. aug. 9. 23:33
 52/122 anonim ***** válasza:
71%
Ejjha, gyorsan reagálsz:-)
2009. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/122 A kérdező kommentje:
XD Hát igen XD
2009. aug. 9. 23:34
 54/122 anonim ***** válasza:
84%
én is kövér vagyok és belém nem köt senki , te túl reagálod a dolgokat szerintem . és ha nyugisan olvasod el majd el amiket írtak rájössz hogy ezek nem sértések , mert gondolhatom azt hogy ezek amiket mondtak rám is vonatkoznak de nem gondolom mert másként fogom fel a dolgokat , minden tőled indul
2009. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/122 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is figyelmesebben elolvasod kedves utolsó, vannak provokáló válaszok is, nem tudom, ha valaki azt írja hogy gusztustalan, meg h hogy mer tükörbe nézni azt nem tudom hogy lehet másképpen lereagálni. A másik dolog pedig, hogy van aki lelkileg gyengébb típusú személyiség, erről ő nem tehet, tudja mindenki hogy vannak olyanok akik mindent magukra vesznek, valakiről pedig minden lepereg.
2009. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/122 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hány éves vagy kérdező ha szabad megkérdeznem?
2009. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/122 anonim ***** válasza:
79%
23:36 vagyok igen van akiről lepereg akkor é is gusztustalan vagyok ez van ilyen vagyok én és elfogadom szeretem magam , régebb én is mérges voltam amiért ilyeneket mondtak rám de nem érdekel én boldog vagyok és ennyi el kel tudja fogadni magát és ő saját maga ha nem tesz semmit ellene akkor ki fog ? nem sokan fogják védelmezni őt az biztos hidd el tudom mit beszélek
2009. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/122 A kérdező kommentje:
Ühüm persze túl reagálom. Tudod mit elmondok neked egy dolgot ami velem történ a suliba még tavaly év elején. Új osztályba kerültem és az osztályfőnököm névsor olvasást tartott hogy mindenki eljött e az évnyitóra. Amikor befejezte akkor 2 csaj ezt mondták neki hogy tanár úr azt a DAGADT GE.I-t nem mondta ott hátul. Még a nevemet sem tudták de már csúfolni kezdtek és tudod még mi volt a rossz hogy a többi ember is az osztályban jót nevettek az egészen pedig még ők se ismertek engem. Tehát ennyit arról hogy túl reagálom e a lenéző válaszokat.
2009. aug. 9. 23:42
 59/122 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.
2009. aug. 9. 23:44
 60/122 anonim ***** válasza:
75%
Ismétlem önmagam. Ő nem sajnáltatja magát, ő nem segítséget kért, nem tanácsot, csak megkérdezte hogy a mai világ miért ítél külsőre! De ott van a kérdés, olvasd el újra, és meglátod, hogy semmiféle segítségkérés nincsen benne.
2009. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!