Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok 99%-a gusztustalannak, undorítónak tartja a mackós, pufi srácokat és ezért lenézik vagy kicsúfolják őket? És miért nem hajlandóak párkapcsolatot sem kialakítani duci srácokkal?

Figyelt kérdés
Sajnos a mai világban a lányok 99%-a csak a külsőt nézi és nem a belső értékeket. Pl: Kedvesség stb.
2009. aug. 9. 13:58
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/122 anonim ***** válasza:
28%

köszönöm a védelmet^^:D

nem vagyok ribi..csak 1 sráccal csokoloztam..de vele többszázszoris..xd

az meg nem az én bajom h neked még csajod se volt..xd

pfff..mamár kiad a kedvességre?..bemegyek a boltba egysrác kinyitja nekem az ajtót akkor most zugjak bele..?hol élsz te?xdxdxd

2009. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/122 A kérdező kommentje:
Hát de nem is 13 éves kis taknyosként kell elkezdeni az ilyesmit hanem 15-16 de még az is nagyon fiatal kor. Ha te csak a külsőre mész az a te bajod. Majd kifogsz egy olyan srácot aki jól néz ki meg minden és ha majd nem fog neki valami tetszeni akkor majd jól meg ver a ge..be aztán nézhetsz. és akkor fogsz rájönni hogy a fenébe miért is csak a külsejét néztem miért nem azt hogy milyen ember valójában.
2009. aug. 14. 20:54
 103/122 anonim ***** válasza:
0%

bazz manapság teherbeesnek ilyen idősen..akkor most ekkora bűn lenne h csókoloztam vkivel....és attól h te nem tudod mijen helyesnek lenni még a hejes srácokat se kéne megbályegezni..megver?..ezt honnan ástad elő?

és ha valaki nemhelyes attol ugyanugy megverhet.sőt általába az ilyen mamlaszok emelnek kezet a bnőjükre.legutobb egy nagyon nagyon helyes srácot fogtamki..te bármennyire is idegesvolt..még a hangjátse emelte fel..mert tudta h a barátnőjével beszél..-.-"

2009. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/122 A kérdező kommentje:

Kit érdekel hogy milyen srácaid voltak és vannak!? Tőlem azt csinálsz amit akarsz! Majd észre veszed magad!

Ja és egyébként most már hagyjál békén mert csak azért jársz fel hogy baszogassál mert eddig normális választ nem adtál ahogy a válaszolók legtöbbje, kivéve 2-3 válaszolót aki tudtak normálisan beszélni velem! Ők legalább rendesek voltak velem! Ebből a kérdésemből látom hogy nem túloztam a 99%-al mert teljesen igazam van.

2009. aug. 15. 07:49
 105/122 anonim ***** válasza:
73%

ők rendesek voltak veled..de te velük..olvass vissza!

csak 1 sráácom volt eddig...szoval a ribi szó rám tökre nem illik...de mit tudsz te rólam -.-"

itt haggyuk abba mert igyis ugyis looser maradsz..vagy jáccukle msn-en..bár sejtem h ottis én kerülök ki jobban..xd

2009. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/122 A kérdező kommentje:
Jaj de nagy a mellényünk kis taknyos létünkre! XD Kb 3 válaszoló volt velem normális(persze azok többször is írtak) és rajtuk kívül mindenki beszólt úgyhogy ennyi. Ja és én nem játszadozom ovisokkal úgyhogy nemfog össze jönni az msnes marhaságod. Csáó! És ha lehet többször ne írj! Köszi.
2009. aug. 15. 12:31
 107/122 anonim ***** válasza:
52%

"olvass vissza ge..kém mielőtt beszólsz", hűha! am élőbe illetél volna azzal a "g" betűs trágár kifejezéssel, minden szó nélkül bezúztam volna a pofádat :) bizony xD


"15-16 de még az is NAGYON fiatal kor." hmmm... talán már dédnagypapa se volt ezen a felfogáson...


"köszönöm a védelmet^^:D " szívesen ;):D máskor is :) xD

2009. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/122 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg előző válaszoló, ha keménykedni van kedved, menj el egy szórakozóhelyre ott megteheted, mert egy 13 éves kis pi..a lehet hogy ettől el van ájulva, de más nem. Különben meg, már 100-szor le lett zárva ez a kérdés, szóval el lehet nyugodni, mert ugye az előző válaszoló itt a strongman, de értelmes választ ő sem tudott adni. Hát kérdező, azt a 99%-ot emelheted 99,9%-ra XD
2009. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/122 anonim ***** válasza:
73%
egy pillanat, eleinte én is normális válaszokat írtam, kettőt is. am nem szoktam keménykedni szórakozóhelyeken :D nem szeretem a balhét am :S de ha már benne vagyok akkor sajnálom a másik felet :)
2009. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/122 anonim ***** válasza:
28%

én vagyok a 13 éves pi....:D:D

nem vagyok elájulva..csak megköszöntem..:D

100 x le lett zárva..eddig ok..de a kérdező gyönyörű beszédstílussal válaszolt..nem lehet annyibahagyni :D

kérdező..temeg azt mondtad h 3-4 válaszolót kivéve mindenki rendes volt veled..mostmeg h csak 3-4 válaszoló volt hozzád rendes? wtf?

2009. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!