Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok 99%-a gusztustalannak, undorítónak tartja a mackós, pufi srácokat és ezért lenézik vagy kicsúfolják őket? És miért nem hajlandóak párkapcsolatot sem kialakítani duci srácokkal?

Figyelt kérdés
Sajnos a mai világban a lányok 99%-a csak a külsőt nézi és nem a belső értékeket. Pl: Kedvesség stb.
2009. aug. 9. 13:58
 71/122 A kérdező kommentje:
Jaj hagyjál már ezzel az álszent dumával. Utólag könnyű azt mondani hogy ˇˇJaaaj segítettem volna rajtad csak nem válaszoltálˇˇ ugyan már akartál te a nagy ló f...t segíteni. Engem nem etetsz meg az ilyen dumával mert már túl sokat ilyet kaptam és még se segített senki. Úgy hogy ez csak duma hogy segítettél volna. Kamu az egész!
2009. aug. 10. 11:58
 72/122 anonim ***** válasza:
73%
kedves kérdező, nem látod mit csinálsz? bárki bármit kérdezett NORMÁLIS hangsúllyal, te rögtön nekiestél. ezek után mit vársz? amúgy meg te is tökre általánosítasz. mi az hogy a lányok 99%-a? talán a világon az összes lánnyal beszéltél már vagy mi? és mindenki külső alapján ítél. gondolom te sem mész oda egy ronda, ápolatlan csöveshez beszélgetni. miért nem? mert büdös, ronda, ápolatlan, koszos, piszkos. már bocsi, de amíg nem ismersz valakit, soha nem beszéltetek, akkor hogyan döntöd el hogy meg akarod-e ismerni vagy sem? hát külső alapján. mert ha csinos, kedvesnek látszik (LÁTSZIK=KÜLSŐŐŐŐ) akkor beszélsz vele. ha nem, akkor nem. ennyi. úgyhogy fejezd be a pattogást.
2009. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/122 anonim ***** válasza:
65%

kedves kérdező!

Tudok olvasni, olvastam, hogy nem kérsz több választ, de el kell mondanom néhány dolgot.

Képzeld gimiben én 170 centimmel voltam 98 kg és lány vagyok, gondolhatod, hogy egy fiú se nézett rám, és igazság szerint nem érdekelt, el voltam a magam kis világában. Aztán nekiálltam diétázni fogytam 10 kg-t úgy mentem gólyatáborba, új környezet, alig ismertem valakit, és máris voltak barátaim. Később fogytam még, olyan csoportba kerültem, ahol 15en voltunk , és abból 3an lányok, még ekkor se volt társam, de normális emberek vettek körül, akik tök normálisan álltak hozzám, és megbecsülték tudásomat is. Ezáltal megnőtt az önbizalmam. Lassan 4 hónapja élek párkapcsolatban, és mindezt annak köszönhetem, hogy volt önbizalmam, és elmertem hinni hogy egy fiú közeledik felém, és összejöttünk.

És tudod, ha nincs önbizalmad, akkor nem lesz barátnőd, és ha ehhez az kell, hogy fogod magad és fogysz pár kilót, akkor ezt kell tenned.

A másik: szerintem üldözési mániád van, és valószínű hogy ez a súlyodból adódik, de próbálj figyelni arra, hogy mit csinálsz, és hogy kinek hogy válaszolj.

Nem akarlak leordítani, csak szeretném, ha tudnád, nem csak te vagy/voltál így, és ha esetleg (nem muszáj), megfogadod a tanácsaimat, lehet jobban érzed magad.

Sok sikert!

20/L

2009. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/122 A kérdező kommentje:
Figyi úgy látom hogy te is vak vagy vagy legalább is nem olvastál vissza. Én már le írtam hogy velem mit szoktak csinálni és hogy tavaly év elején a suliban új osztályba kerültem és már az első pár percben pedig még a nevemet sem tudták le dagadt g..ciztek!!! Na ennyit arról hogy ki elő ítéletes és ki nem.
2009. aug. 10. 13:32
 75/122 A kérdező kommentje:
Miért is van üldözési mániám?????? Azért mert megmondom hogy mit szoktam velem csinálni meg hogy mit mondanak????? Hát már bocsi de az üldözési mániás az az amikor az ember azt hiszi hogy meg akarják ölni vagy hogy folyton figyeli valaki és követik. Hát én egyáltalán nem hiszem azt hogy mindenki engem néz.
2009. aug. 10. 13:36
 76/122 anonim ***** válasza:
74%

utolsó vagyok:

Szerintem azért, mert például teljesen normálisan szóltam hozzád - egyébként leírtam sokkal előbb, hogy nekem a macis pasik jönnek be - erre te Hát már bocsi, mintha megtámadtalak volna, Csak szerettem volna segíteni, de egyébként teljesen mindegy, mert Te nem fogadod el a segítséget.

Ha elolvastad amit előtte írtam, akkor tudhatnád, hogy tudom, milyen cipőben járni, sőőt.

De akkor csak ennyit mondok. Légy szíves próbálj önbizalmat csöpögtetni magadba, akkor jobb lesz.

Sok sikert!

20/L

2009. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/122 anonim ***** válasza:
57%
Még valami, az hogy ilyen környezetbe kerültél nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen. Nagyon sokan vagyunk, akik nem ilyenek.
2009. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/122 anonim ***** válasza:
80%
de..pontosan azthiszed hogy mindenki folyton téged figyel hogy "úúristen dagadt ge.ci"..nem ..atól hogy nem vagy nádszálkisasszony még nem téged bámul mindenki..senkinem tökéletes..eése vagyok vékony sőt osztályba is megkapom h "hájtenger" meg ilyenek..de nem adok a véleményére..annak a véleményére adok aki tök ismeretlenül megdudál az utcát..aztán integet vqagy puszit dob..inkább keress magadnak valami hobbit vagy huzz vissza wow ozni ha csak igy birszt válaszolni mindenkinek -.-"..vagy télleg necsak nyávogj hanem tegyél ellene..biciklizz fuss..és ne csak a gép elött ülj..bocs h paraszt voltam de másképp nem figyelsz az ember véleményére ugylátom ;)
2009. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/122 A kérdező kommentje:
Nem hiszem azt hogy mindenki engem figyel!!!!! Miért is hiszem azt magyarázd el.
2009. aug. 10. 14:18
 80/122 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg privibe kaphatok képet, mert tényleg annyira hihetetlen számomra, hogy ilyen testmagassággal ennyire vészesen "mackós" lennél. De persze ha nem szeretnél akkor nem baj, csak gondoltam megkérdezem:-)
2009. aug. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!