Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok 99%-a gusztustalannak, undorítónak tartja a mackós, pufi srácokat és ezért lenézik vagy kicsúfolják őket? És miért nem hajlandóak párkapcsolatot sem kialakítani duci srácokkal?

Figyelt kérdés
Sajnos a mai világban a lányok 99%-a csak a külsőt nézi és nem a belső értékeket. Pl: Kedvesség stb.
2009. aug. 9. 13:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/122 anonim ***** válasza:
93%
Jajj te utolsó, nem mindenki a külső alapján ítélkezik...
2009. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/122 anonim ***** válasza:
68%

Nézz magadra! Meztelenül! Te férfiasnak, szexinek, kívánatosnak érzed magad? Mert sztem undorító, ha egy férfi ilyen puhány, férfiatlan, lógó, fehér hájas mellek hasak....pfúúúúj.

Figyelj! Én NŐ létemre másnaponta 8-10 kilómétereket futok, és 51 kiló vagyok. Te pasi vagy, alap, hogy sportos legyél. Igazat adok az előttem szóló pasiknak, hogy egy férfi legyen sportos.


Ha meg lusta vagy sportolni, teli van ugyanilyen lomha, lompos, kövér laányokkal az egész ország (de rendes belső)...mivel őreá sincs kereslet, ti meg szép párt alkotnátok.... sztem társkereső:és ott jöhetnek a duci, kövér csajok! És együtt ehetitek TV-nézés közben a chips-et és a süteményeket :-)

2009. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/122 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nem is számítottam másra, csak ilyen mocskolódó válaszokra. Na mind1 gondoltam hogy nem tévedek amikor azt mondom hogy a lányok 99% lenéző stb. Férfiak válaszára nem számítottam de úgy látom ők is csak mocskolódni tudnak. Nem baj ilyen az emberek természete ezt már sajnos tapasztaltam a saját bőrömön.
2009. aug. 9. 19:37
 34/122 A kérdező kommentje:
Ja és még mielőtt azt mondjátok hogy azért vagyok kövér mert lusta vagyok és sokat eszek akkor nagyon tévedtek.
2009. aug. 9. 19:39
 35/122 anonim ***** válasza:
57%
Akkor mégis mitől? Mert ha betegség miatt lennél az, akkor arra még tévedésből sem lehetne azt mondani, hogy csak mackós...
2009. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/122 A kérdező kommentje:
Nem érdekel most már az egész ha lehet inkább NE VÁLASZOLJON SENKI MOST MÁR ERRE A KÉRDÉSRE ha kérhetem mert kapok én elég szidalmat és gúnyolódó szavakat ezeken kívül is az utcán vagy a suliban úgyhogy semmi szükségem arra hogy még jobban tönkre vágjanak az ilyen emberek még az interneten is.
2009. aug. 9. 19:52
 37/122 anonim ***** válasza:
35%
Tehát nem árulod el, hogy mi az amitől még dagi lehet valaki a sok zabáláson és a mozgás hiányán kívül?
2009. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/122 A kérdező kommentje:
NEM! NEM! NEM! És ha jól emlékszem már írtam hogy NEM KÉREK több választ vagy kérdést!!!!!!!
2009. aug. 9. 20:05
 39/122 anonim ***** válasza:
100%
figyelj ha te nem teszel semmit magadert , es nem fogdod el magad igy ahogy vagy es nem bekulsz ki sajat magaddal hogy en ilyen vagyok es kesz akkor mas sem fog teged elfogadni vagy megerteni ha egyszer te sem maagd mert ez latszik rajtad , latszik a kisugarzasodon . Es ne erdekeljen hogy ki mit mond rad , en is voltam ugy h strandon voltam es bevagtak nekem hogy egy ilyen csaj mint en miert van ilyen pasival mint ez ? hat azert mert elfogadom magam es szeretem magam es ez sugarzik ki belolem
2009. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/122 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem, hogy hogy beszélhetsz kedvességről, mikor az első válaszoló csak megkérdezte, hogy mit sportolsz, te pedig szimplán leugattad, mert nem tetszik neked, hogy nem az esetei a mackósabb pasik.


Én nem a külsejük miatt nem bírom az ilyeneket, hanem mert nagyon sokba berögzül ez a kisebbségi komplexus, és egyből azt képzelik, hogy valaki bunkó velük, miközben teljesen úgy szól hozzájuk, mint akárki máshoz.


Ha pedig szerinted a 99%-a a lányoknak csak a külsőt nézi, akkor úgy érzem, hogy nem a te "súlycsoportodban" keresgéltél.

Ahogy látom tisztában vagy az adottságaiddal, tehát nem értem milyen alapon várod, hogy valami modellalkatú hidrogénezett cafka a karjaidba boruljon.

Nagyon sok rendes, aranyos, nem csúnyácska lány van, akinek pont az ilyenek alkatúak jönnek be, mint te. Talán náluk kéne próbálkoznod inkább.

2009. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!