Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem megcsalt. Most akkor mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Igen megint en vagyok de ezt most hagyjuk. Katona vagyok es most kulfoldon vagyok, a felesegemmel megbeszeltuk hogy megvarjuk egymast de azt hiszem neki nem sikerult. Kaptam tole levelet par napja, nem irta le konkretan de utana beszeltunk es mondta hogy megtortent (raadasul ismerem a pasit) de csak egy csok volt de szerintem meg nem csak az. Nem tudom hogy elhiggyem-e vagy ne. Jobb lett volna ha nem mondja el mert ez qvara nem hianyzott. Nem tudom hogy ezek utan mit mondjak neki vagy hogy nezzek ra. Lehet hogy hamarabb hazamehetnek de igy nem tudom mit csinaljak, gondolkoztam rajta hogy inkabb maradok de nem tudom.

28F


2011. dec. 14. 21:08
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/172 A kérdező kommentje:

Ezt nekik kell mondani. Majd egyszer csak befejezik. De ha az oroszoknak nem sikerult leallitani oket...akkor nem tudom ki lesz az


Kiveve nekem :P mert nekem nem kotelezo :P


Sose tudni mire kepesek :O

2011. dec. 17. 22:29
 52/172 bánomisén ***** válasza:

Igen, mindkét (mindhárom, stb.) fél azt mondja, hogy ha majd a másik... ez a baj. Ha egyszerre elásná mindenki a fegyvereit és a csatabárdot és mondjuk szántana, vetne, aratna (nem mákot, mint anno az afgánok!!), hogy legyen mit enni, az lenne a jó. Csak abból meg ugyebár nincs lóvé az érintett országoknak. A fegyverkereskedelem nagy üzlet...


Ja, értem! Neked nem kötelező! Nem félsz attól, hogy unalmas lesz ez az öröké tartó élet? :-D


Mekkorák ezek a te pókjaid? Nekem már egy másfél centis is elefántnak minősül... Képzeld, ősszel beballagott a szobámba egy hatalmas dög, olyan 6-7 centis volt, barna és együtt töltöttünk egy éjszakát. Valahová elbújt este és csak másnap bukkant elő (de lehet, hogy éjjel végigmászott rajtam a pimasz, nem tudom, mert aludtam). A szomszéd srácot kértem meg, hogy paterolja ki a drágámat, de még ő is majd elájult, hogy mekkora darab a szentem... :-D

2011. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/172 A kérdező kommentje:

Hulyek az emberek...na de nem baj egyszer ugyis befejezik es vege lesz.


Ellennek en nem kell felteni :D


[link] tetszik? :) vannak emberevok is. Ami megtamadott az olyan 4-5 centi lehetett. A mai az kicsi volt

2011. dec. 17. 22:47
 54/172 bánomisén ***** válasza:

Igen, az emberek hülyék. És ez a földrajzi elhelyezkedésüktől teljesen független. Sajnos.


Ó, basszus...!!!! Ez már nem is elefánt, hanem mammut!!!

Az idióta amcsi meg fogdossa... brrrrr!!!! De ez két pók nem?

(Egyébként úgy hívtam be a képet, hogy jó messze mentem a monitortól, sejtettem, hogy valami rémálmot okozó dolog érkezett :-D) Van még ilyen rémséges fotód? Most már mindegy, most már úgysem fogok aludni :-P

2011. dec. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/172 A kérdező kommentje:
Annyi dolga van az amerikainak :D de remelem en sose talalkozok ilyennel. Szerintem ez 2 csak osszeragadtak vagy nem tudom. Nem jut eszembe hasonlo de ha ezt a felesegem meglatna pillanatnyi szivrohamot kapna. Ha meglat egy kis pokot egybol kiabal nekem hogy tuntessem el, de ugyanez van a bogarakkal is :)
2011. dec. 17. 23:12
 56/172 bánomisén ***** válasza:

Abszolút egyetértek a feleségeddel! Engem is a világból lehet kikergetni szinte mindennel, aminek hat, nyolc vagy száz lába van...

Egyébként egyszer olvastam valahol a nagy interneten, hogy a rovarok annyira agresszív népség és annyira erősek (már a méreteikhez képest), plusz annyira fel vannak fegyverezve mindenféle testi és vegyi fegyverrel, hogy ha kétszer akkora lenne mindegyik, mint most, akkor kipusztíthatnák az embereket a föld színéről. Belegondolni is rossz, hogy csak a méreteik védenek minket tőlük. Sőt, néha még az sem...


Egyébként arrafelé sok ilyen szörny van? A pókokról már tudok, van más is? Skorpió esetleg? Vagy mérges kígyók?

2011. dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/172 A kérdező kommentje:

Eleg fura allatok. Jobb nem talalkozni veluk :D

En itt meg csak pokkal talalkoztam. De van kigyo, siklo, skorpio, gyikok, bogarak meg ilyenek.

2011. dec. 17. 23:38
 58/172 bánomisén ***** válasza:

A gyík meg a sikló még oké, a kígyó is, ha nem mérges, de a többi...

És én még azon mérgelődtem, hogy nem lehet Afganisztánba menni túristáskodni, mert fenékbe lőhetnek... Hát most már akkor sem mennék, ha kitörne hirtelen a világbéke, az egyszer tuti! :-D

Egyébként szép ország? Már úgy a maga sajátos, sivatagos módján gondoltam.

2011. dec. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/172 A kérdező kommentje:

Van kutya, szamar meg mas allatok is. Engem nem zavarnak csak ne csipjenek/harapjanak meg :D de inkabb leutom oket.

Hat...nem laknek itt akkor se ha beke lenne. Biztos vannak jobb helyek is erre de nekem nem jon be. Az emberek is furak, en egyikbe se tudnek megbizni. Meg ahogy nezni tudnak...tenyleg nem laknek itt

2011. dec. 18. 14:20
 60/172 bánomisén ***** válasza:

Most mégis ott laksz :-P

Nekem viszont nem csináltál kedvet hozzá, főleg, amiket az emberekről írtál... Bár lehet, hogy csak azért ilyenek, mert sosem tudhatják, hogy ki és miért lövi le őket. Én sem lennék ilyen helyzetben bizalommal teli emberke.

2011. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!