Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem megcsalt. Most akkor mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Igen megint en vagyok de ezt most hagyjuk. Katona vagyok es most kulfoldon vagyok, a felesegemmel megbeszeltuk hogy megvarjuk egymast de azt hiszem neki nem sikerult. Kaptam tole levelet par napja, nem irta le konkretan de utana beszeltunk es mondta hogy megtortent (raadasul ismerem a pasit) de csak egy csok volt de szerintem meg nem csak az. Nem tudom hogy elhiggyem-e vagy ne. Jobb lett volna ha nem mondja el mert ez qvara nem hianyzott. Nem tudom hogy ezek utan mit mondjak neki vagy hogy nezzek ra. Lehet hogy hamarabb hazamehetnek de igy nem tudom mit csinaljak, gondolkoztam rajta hogy inkabb maradok de nem tudom.

28F


2011. dec. 14. 21:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/172 bánomisén ***** válasza:

Ne is mondd neki, mert akkor megjelenik egy kérdés, hogy "Rí a zasszony, mit csináljak?", én meg ápolgathatom a lelkedet :-P


Egyébként valamennyi zsoldosság után átvesz automatikusan a honvédség hivatásos állományba, vagy ugyanúgy kell jelentkezni, mintha sivatagot sosem láttál volna?

2011. dec. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/172 bánomisén ***** válasza:
Jaj, nem is mondtam! Magyarországon esik a hó! Legalábbis az északi részén! :-))
2011. dec. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/172 A kérdező kommentje:

Majd ha menni akarok mondom neki:D


Atlehet maszni de ez hosszu


Itt nem esik a ho :)

2011. dec. 17. 13:54
 44/172 bánomisén ***** válasza:

Ajjaj... már látom a szomorú jövőmet, amikor bejelented, hogy útra kelsz... :-P


Nem is értem, hogy miért nem havazik nálatok :-P Ja, persze! A tevés Mikulás miatt! :-D


(Épp itt értél, pont kajálok :-D)

2011. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/172 A kérdező kommentje:

Meg haza se ertem es maris kuldenel :D


Nem is tudom miert nem esik pedig mar ideje lenne :D


Eszel? joetvagyat :)

2011. dec. 17. 14:02
 46/172 bánomisén ***** válasza:

Köszi! :-)


Azért nem havazik nálatok, mert a Mikulás tevéi megfagynának. Egyszerű óvintézkedés :-D


Dehogy küldelek, már az előző kérdésednél is azt írtam, hogy söpörj hazafele :-D De nektek, katonáknak magyarázhat az ember... ha menni akartok, úgyis mentek :-P


Mi a helyzet a házipókjaiddal? Támadnak még? :-D

2011. dec. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/172 A kérdező kommentje:

Jaj tenyleg...ha megfazik a teve akkor mivel jon?:D Biztos tevepokkal


Azert megyek mert muszaj. Sajnos ha otthon ulok nem fog semmi tortenni.


Ma mar lattam egy pokot de bekenhagyott :)

2011. dec. 17. 18:04
 48/172 bánomisén ***** válasza:

Meghalni muszáj, semmi mást nem muszáj :-P Miért, ha elmész, akkor mi történik? Mondjuk azon felül, hogy összebalhézol a zasszonnyal... Nem lesz jobb a világ attól, hogy dörögnek a fegyverek. Attól lenne jobb, ha elhallgatnának.


A helyedben bosszút álltam volna a pókon és most én támadtam volna :-D

2011. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/172 A kérdező kommentje:

Nekem meghalni se muszaj :P amugy azert is hogy elhallgassanak.


Inkabb nem bantom mert meg a vegen megharagudnak ram :D

2011. dec. 17. 21:44
 50/172 bánomisén ***** válasza:

Rossz válasz :-P A fegyverropogástól még egyszer sem hallgattak el a fegyverek. Ezért vannak még mindig háborúk.

Csak egyszer kellene mindenkinek végleg abbahagyni és akkor már lehetne élni is.


Egyébként ezzel a "meghalni muszáj"-jal azt akartam mondani, hogy az elkerülhetetlen mindenkinek.


Gondolod, hogy a pókok szervezett offenzívát hajtanának végre ellened? :-D

2011. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!