Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem megcsalt. Most akkor mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Igen megint en vagyok de ezt most hagyjuk. Katona vagyok es most kulfoldon vagyok, a felesegemmel megbeszeltuk hogy megvarjuk egymast de azt hiszem neki nem sikerult. Kaptam tole levelet par napja, nem irta le konkretan de utana beszeltunk es mondta hogy megtortent (raadasul ismerem a pasit) de csak egy csok volt de szerintem meg nem csak az. Nem tudom hogy elhiggyem-e vagy ne. Jobb lett volna ha nem mondja el mert ez qvara nem hianyzott. Nem tudom hogy ezek utan mit mondjak neki vagy hogy nezzek ra. Lehet hogy hamarabb hazamehetnek de igy nem tudom mit csinaljak, gondolkoztam rajta hogy inkabb maradok de nem tudom.

28F


2011. dec. 14. 21:08
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/172 bánomisén ***** válasza:

Félsz, hogy kidob a zasszony, ha pocakos leszel, mi? :-P


Rádtört a honvágy? :-) Akkor ideje, hogy elkeserítselek, Európa fagy!!! :-D

2011. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/172 A kérdező kommentje:

Haaat muszaj vigyazni az alakomra (nem latszik?? :O) :D


Aha valami olyasmi. Nem baj, cserelhetunk ha gondolod :)

2011. dec. 18. 21:24
 73/172 bánomisén ***** válasza:

Számomra teljesen láthatatlan vagy, vajon miért...? :-D


Cserélhetünk, de csak időjárást! Tartózkodási helyet nem. Nem akarok úgy járni, mint Berger a Hair-ben... :-P

2011. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/172 A kérdező kommentje:

Nem tudom.


Remelem hazamehetek mert mar mennek

2011. dec. 18. 21:32
 75/172 bánomisén ***** válasza:
Ahogy én katonáékat ismerem, ha megemlítették, hogy eseteg, netán hazamehetsz, akkor tuti, hogy hazamehetsz, csak előre nem mondják biztosra, hogy ne éld bele magad ha esetleg véletlenül beüt ott a krach és maradnod kell.
2011. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/172 A kérdező kommentje:
Remelem nem hulyulnek meg addigra az emberek. Nem hianyozna :)
2011. dec. 18. 21:51
 77/172 bánomisén ***** válasza:

Ha ügyesen imádkozol Allah-hoz, akkor nem fognak megőrülni és húzhatsz hazafele.

Szabadságra jönnél csak, vagy lejár ott kint a mandátumod és végleg? (Már ha a te esetedben lehet véglegességről beszélni :-P)

2011. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/172 A kérdező kommentje:

Csak azt az allah izet ne :D


Igen olyan mintha szabadsag lenne.

2011. dec. 18. 22:01
 79/172 bánomisén ***** válasza:

Hát pedig arrafelé Allah a főnök, jobb, ha jóban vagy vele is... Végülis ő teremtette a tevés Mikulást... :-P


Babonából nem kérdezem meg (és ne is mondd!), hogy mikorra ígérték az eltávot. Ha kimondod, még a végén visszavonják, aztán már Allah sem segíthet...

2011. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/172 A kérdező kommentje:

Jovan fonok nem szoltam csak kuld a teves mikulast.

Na nem csak en jartam igy...csaltak meg mast is :S

2011. dec. 18. 22:08
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!