Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak? Szerintem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerintem nem tudok semmit sem tenni.

Figyelt kérdés

Anyáék már január óta elváltak, 2 hetente lenne láthatás,de apa nem akar minket elvinni,mi hiába akarunk menni.

Mit lehet ilyenkor csinálni?Vagy egyáltalán lehet valamit?


2011. júl. 16. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

neked, mint gyereknek is jogod van a láthatáshoz...a gyámhivatalhoz fordulhattok, de ha apátok nem akar látni, akkor kár erőlködnötök...


amúgy mi az oka annak, hogy nem látogat titeket?

2011. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akar elvinni, nem tudod magad ráerőltetni. Esetleg beszélhetsz vele, ha tudsz, hogy neked ez rosszul esik,stb. De aki a saját gyerekét nem akarja látni...attól túl sokat ne várj. :(
2011. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de ha apukád már eleve nem akar elvinni titeket,akkor szerintem nem jó ötlet erőltetni a dolgot,mert ha úgymond ráerőltetitek magatokat,úgy,hogy ő nem szeretne veletek lenni,abból nem sülne ki túl sok jó.

Megértem,hogy neked hiányzik az apukád és szeretnél vele lenni,de ha ő nem akarja,akkor nem igazán tehetsz semmit!:(

Engem nagyon elszomorít,hogy vannak ilyen szülők,akik képesek eltaszítani maguktól a tulajdon gyermeküket...:(

2011. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azert nem akar titeket elvinni, konaktusban lenni, mert anyatoka tnem akarja latni. Lehet, hogy meg nem tette tul magat a valason.
2011. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szegény biztos nagyon rossz, nekem erre azt mondták, hogy ne fussak olyan szekér után, ami nem vesz fel. És nagy igazság.
2011. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szomorú dolog ez... Nem tudom, milyen volt korábban a viszonyotok, de ha jónak volt mondható, akkor vhogy tudatni kellene vele, hogy Ti is nagyon sajnáljátok, hogy ez történt, de nem szeretnétek öt elveszíteni, és ne büntessen Titeket azért, mert Anyukáddal megromlott a viszony. Mondjuk írd meg ezt neki levélben. Mármint papíron. Ne gépen. Ha fontosak vagytok neki - remélem - akkor elgondolkodik, és keres megoldást. Ha vmiért mégsem, akkor sajnos nehéz az ügy, nem tud úgy kötődni, ahogy kellene. Ez semmi esetre sem a Ti hibátok, az ő gyermekkorában alakult így ki a családtagokhoz való kötődése. lehet rajta változtatni, de ehhez neki is fel kellene ismerni, hogy az életének ez a része nem működik jól. Erre akkor van esély, ha logika kapcsolatot sikerül vonni saját boldogtalansága, és a kapcsolatkezelése között. Ez nehéz dolog, mert senki nem ismeri be szívesen, hogy valamit rosszul csinál. Próbáld meg arrafelé terelni, hogy ő is mennyi mindent veszít, ha nem foglalkozik Veletek.

Ha van még kérdésed, nyugodtan írj privátban!

Sok szerencsét!

2011. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!