Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem megcsalt. Most akkor mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Igen megint en vagyok de ezt most hagyjuk. Katona vagyok es most kulfoldon vagyok, a felesegemmel megbeszeltuk hogy megvarjuk egymast de azt hiszem neki nem sikerult. Kaptam tole levelet par napja, nem irta le konkretan de utana beszeltunk es mondta hogy megtortent (raadasul ismerem a pasit) de csak egy csok volt de szerintem meg nem csak az. Nem tudom hogy elhiggyem-e vagy ne. Jobb lett volna ha nem mondja el mert ez qvara nem hianyzott. Nem tudom hogy ezek utan mit mondjak neki vagy hogy nezzek ra. Lehet hogy hamarabb hazamehetnek de igy nem tudom mit csinaljak, gondolkoztam rajta hogy inkabb maradok de nem tudom.

28F


2011. dec. 14. 21:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/172 anonim ***** válasza:
18%

Semmit ne csinálj!


Egyrészt egy csók az nem számít. Másrészt pedig, ha nem tud várni rád, akkor tekintsd isteni ajándéknak, hogy ez most derül ki, míg ilyen fiatal vagy, és nem a harmadik gyerek után, 45 évesen! Szóval szerintem ha ő ilyen féle, akkor jobb, ha most lesz vége, mint sokkal később. Hagyd a fenébe, had csináljon amit akar, és köszönd is meg neki, hogy ezt most tette meg és nem 10-15 év múlva!


24L

2011. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/172 A kérdező kommentje:
De eddig mindig megvart.
2011. dec. 14. 21:13
 3/172 anonim ***** válasza:
100%
én ezek után nem bíznék meg benne.ha valaki igazán szeret valakit az tud rá várni akármennyit.ezzel csak azt bizonyította hogy ő erre nem képes.szerintem mondd meg neki hogy felejtsen el,akkor fog majd csak rájönni mit veszített.
2011. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/172 bánomisén ***** válasza:
93%

Szia, katona! Mizu a Közel-Keleten?


Figyelj, amíg nem tudsz beszélni vele személyesen, itthon, addig hidd el neki, amit mond. Szerintem tudja, hogy egy csóktól ugyanúgy kibuksz, mintha lefeküdt volna valakivel, akkor meg miért ne mondaná el? Ráadásul ezt a csók-ügyet is magától mesélte el, nem? Szerintem úgy van, ahogy mondja.

Nem azt mondom, hogy örülj neki, de ha te megértést kértél tőle a katonásdi miatt, akkor most, akármennyire is rosszul esik a dolog, te is próbálj megértő lenni vele. Egyedül volt, szétizgulta magát miattad hónapokon át, jött egy pillanatnyi elmezavar. Nem helyeslem, de még nőkkel is előfordul ilyesmi, főleg ilyen helyzetben.


Szerintem ne maradj tovább, ha hazajöhetsz, gyere majd haza és tegyétek rendbe a dolgaitokat. Minél később beszéltek róla személyesen, annál rosszabb lesz. És ha átrágtátok, még mindig visszamehetsz egy másik transzporttal, bár szerintem ebből az a tanulság, hogy ne rémíszd halálra a zasszonyt. (És most nem téged okollak a gyengesége miatt, félre ne érts.)

2011. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/172 anonim ***** válasza:
69%
Kedves első: mi az, hogy egy csók nem számít? Hát akkor kívánom neked, hogy minden kedves úr, akivel te párkapcsolatba kerülsz, kövessen el ellened egy ilyen kis semmiséget! Vajon akkor is ezen a véleményen leszel ha veled teszik ezt meg? :)
2011. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/172 A kérdező kommentje:

Nem buktam ki csak honnan tudjam hogy nem volt tobb? Siman megteheti ugyse tudnam meg ha nem mondana. Magatol mondta de azt mondta hogy gondolkozott rajta. Persze megertem hogy nehez neki (es nem is hibaztatom, de megigerte) mert mar nekem is hianyzik de nem megyek ki mas noket csokolgatni es kurogatni. Meg nem mondtam neki hogy talan mehetek.


Amugy nincs semmi csak meleg es homok. Mindjart megtanulok arabul :P Otthon hideg van?:)

2011. dec. 14. 21:58
 7/172 bánomisén ***** válasza:
91%

Onnan tudhatod, hogy ezt is elmondta. És azért gondolkodott rajta, hogy elmondja-e, mert te most éppen ott tartózkodsz, ahol tartózkodsz. Akármit is csinált, ez legalább egy bátor lépés volt tőle, szerintem rosszabb lett volna pár hét múlva megtudni ezt, amikor már hazajöttél.


Az előbb azt írtad kommentbe, hogy máskor is megvárt. Tudod, az egyedüllét és aggódás nem olyan, amibe beleedződik az ember lánya. Tényleg elég egy gyenge pillanat és máris ott egy csók. De biztos nem büszkélkedik ő sem vele, meg be is vallotta. Egyszer mindenki hibázhat, és ez nem volt annyira nagyon nagy hiba.

Az meg rendes volt tőled, hogy nem fenyegetted meg, hogy te is megcsalod, te egy jó fej katona vagy, szerintem ezt a feleséged is tudja ám...

Próbálj lehiggadni, meg átgondolni ezt az egészet, aztán majd itthon megbeszélitek alaposan, az már más lesz, mint a skype.


Ne is mondd a hideget, fagyunk mögfele! :-D Cseréljünk időjárást, csak pár napra, mit szólsz?

Le is nyelvvizsgázhatsz itthon arabból, csak tanuld szorgosan :-))

2011. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/172 A kérdező kommentje:

Hat mondjuk igazad van...talan jobb hogy nem vart vele sokaig. Remelem nem tartott sokaig. Igazad van az egeszben, sok volt neki ez az utobbi par honap tul sok minden tortent korulotte.


Itt meglehet sulni, azert fura hogy decemberben ilyen melegem van kint, ilyen meg nem volt :D es amugy cserelhetunk. Tudok kemeny 5 szot se :)

2011. dec. 14. 22:19
 9/172 bánomisén ***** válasza:

Jól van, örülök, hogy már nyugodtabbnak tűnsz. Azért ne gondold ám, hogy helyeslem, amit asszonypajti művelt, de végülis egy csók még annyira nem nagy félrelépés, másrészt meg tényleg ki lehetett szegény. Ilyenkor a nőknek nagyon hiányzik ám a figyelem, a törődés, a kedvesség és ha valakitől megkapják, akár egy-két jó szó és egy kis udvariasság formájában, bizony becsúszhat egy csók.

Szóval értelek én téged is, meg őt is, és remélem, hogy hamar túlteszitek magatokat ezen a dolgon, meg azt is, hogy nem fog többé megismétlődni. Gondolom, ebből ő is tanult.

Te pedig legyél egy kicsit többet vele, törődj vele, nem kell mindig csak harcolni :-P


Sosem tudtam elképzelni, hogy milyen lehet a karácsony mondjuk Ausztráliában, ahol ilyenkor nyár van. De remélem, ha ott kint töltöd az ünnepeket, akkor majd elmeséled, hogy meztelen-e ott a télapó :-D

5 arab szót tudsz??? Máris akadémikus vagy hozzám képest! :-D

2011. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/172 A kérdező kommentje:

Probalok kicsit az o fejevel is gondolkozni de haragszom is miatta. Csak lehet hogyha szultem volna es egyedul maradtam volna egy siros kisgyerekkel ugy hogy a masik barmikor meghalhat plusz meg mas gondok is...hat ha igy nezem akkor megertem. De megis zavar, foleg hogy olyannal akit mar regota ismerek. Es mindig azt hiszem hogy mas is volt...sose tudnam meg ha titokban tartjak.


En se, decemberbe sose volt meg ilyen melegem hazon kivul. Szoros, dagi meztelen telapora gondolsz? :P Majd egyszer megtanitalak :D

2011. dec. 15. 20:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!