Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem megcsalt. Most akkor mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Igen megint en vagyok de ezt most hagyjuk. Katona vagyok es most kulfoldon vagyok, a felesegemmel megbeszeltuk hogy megvarjuk egymast de azt hiszem neki nem sikerult. Kaptam tole levelet par napja, nem irta le konkretan de utana beszeltunk es mondta hogy megtortent (raadasul ismerem a pasit) de csak egy csok volt de szerintem meg nem csak az. Nem tudom hogy elhiggyem-e vagy ne. Jobb lett volna ha nem mondja el mert ez qvara nem hianyzott. Nem tudom hogy ezek utan mit mondjak neki vagy hogy nezzek ra. Lehet hogy hamarabb hazamehetnek de igy nem tudom mit csinaljak, gondolkoztam rajta hogy inkabb maradok de nem tudom.

28F


2011. dec. 14. 21:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/172 A kérdező kommentje:

Nem tudom nem igy terveztem. De lesz meg sok mas dolog is :)


Amikor hazamegyek szinte 100% hogy nem az leszek aki azelott voltam. Ez mindig igy van de ezt vallaltuk. Vannak itt dolgok amikre nem szivesen emlekszik az ember, jo lenne torolni de nem lehet.


Amugy a kigyo tenyleg finom mar ettem, de a pokkal inkabb nem probalkoznek :)

2011. dec. 15. 21:44
 22/172 bánomisén ***** válasza:

Igen, meg fogsz változni, sőt, már meg is változtál, de idővel majd halványulnak az emlékek és egy kicsit vissza fogsz tudni változni.

Ha nem mentél volna el, akkor is változnál, csak lassabban és talán másféleképpen, hát most ez így alakult.

Hivatásos vagy, vagy zsoldos?


Na, akkor jól hallottam, hogy finom a kígyó! Én is megkóstolnám, de olyan szép állatok, hogy sajnálom őket. Inkább símogatom :-D

2011. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/172 A kérdező kommentje:

Valtozik minden. Majd jo lesz az :)


Azt hiszem ez az

[link]


Szerintem ha lesz ra lehetoseged kostold meg :)

2011. dec. 15. 22:08
 24/172 bánomisén ***** válasza:

Persze, hogy jó lesz, miért ne lenne? :-))


Nagyon lassan töltődik be a videó, később megnézem, amikor már nem lógnak majd ennyien a neten. De azt láttam, hogy tiltakozni akarsz vele a szóhasználatom ellen :-P Viszont ez a jobbik eset, te döntesz, hogy mész-e, vagy mikor mész.


Persze, hogyha éppen elém raknak egy pórul járt jószágot, mindenképpen megkóstolom. De most még nem az élelmet látom bennük, hanem a szépséget :-)

2011. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/172 A kérdező kommentje:

Hat lehet meg akarmi :)


Akkor legalabb bejott a video :D es igy jobb mintha azt mondanak hogy mesz ha tetszik, ha nem. Mert meg ez is elofordulhat egyszer.


Az izuk jobb mint a kinezetuk :P vagyis amit en ettem az nem volt valami szep :D

2011. dec. 15. 22:29
 26/172 bánomisén ***** válasza:

Feltételezem, úgy értetted, hogy lehet még bármi jó :-)


Ja, nagy nehezen, meg el is indult, de másodpercenként megállt tölteni, úgyhogy éjfél utánra halasztottam a megnézést.

Remélem, nem lesz kötelező... Bár én a magam részéről szívesen kimennék, na nem katonának, hanem fotózni. Eszméletlen képeket lehetne ott csinálni... (Nem, nem vagyok érzéketlen barom, csak érdekel a téma.)


Jó, akkor majd én sem gyönyörű kígyót fogok megkóstolni, csak olyan átlagos szépséget :-D Annak, amit te ettél, rajta volt a bőre, vagy feldarabolva adták csak a húsát?

2011. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/172 A kérdező kommentje:

Hat nem pont jo, de az is lehet :)


Egyebkent nem kotelezo csak ugy megmutattam :) Nem is gondoltam hogy az vagy, en ehhez nem ertek de biztos ugy van, foleg a telaporol, igaz? :D


Felvagtak, kibeleztek es megfoztek

2011. dec. 15. 22:46
 28/172 bánomisén ***** válasza:

Deeeeee, jó lesz az, tuti! :-))


De én meg akarom nézni, mert érdekel.

Igen, leginkább a teveszános, fecskét viselő Mikulásról akarok fotókat készíteni XDD


Az orrod előtt csinálták meg szegény jószágot??? Na, ezt nem tudnám végignézni, sosem szerettem látni, amikor meghalnak az állatok... De biztos úgy is lehet enni, hogy már csak a kész kaját rakják az ember elé, nem?

2011. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/172 bánomisén ***** válasza:
Ja, most kapcsolok! (Hamar, mi?) A kötelezőt nem a videó megnézésére értettem, hanem arra, hogy nem lesz kötelező odamenni katonáskodni :-))
2011. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/172 A kérdező kommentje:

Ha egyszer lesz egy haboru amin kotelezo nekunk is reszt venni akkor ugyis menni kell. De remeljuk nem lesz :)


Sikerult megnezni? :) 2:43nal van a valasz.


Igen elottem mert ez ilyen hazi keszetesu kigyo volt. De ehetsz ugy hogy nem latod :D

2011. dec. 16. 21:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!