Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem megcsalt. Most akkor mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Igen megint en vagyok de ezt most hagyjuk. Katona vagyok es most kulfoldon vagyok, a felesegemmel megbeszeltuk hogy megvarjuk egymast de azt hiszem neki nem sikerult. Kaptam tole levelet par napja, nem irta le konkretan de utana beszeltunk es mondta hogy megtortent (raadasul ismerem a pasit) de csak egy csok volt de szerintem meg nem csak az. Nem tudom hogy elhiggyem-e vagy ne. Jobb lett volna ha nem mondja el mert ez qvara nem hianyzott. Nem tudom hogy ezek utan mit mondjak neki vagy hogy nezzek ra. Lehet hogy hamarabb hazamehetnek de igy nem tudom mit csinaljak, gondolkoztam rajta hogy inkabb maradok de nem tudom.

28F


2011. dec. 14. 21:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/172 bánomisén ***** válasza:

Itt vagyok, csak most értem haza.


Ha egyszer lesz egy háború, amiben kötelező részt vennünk, akkor én dezertőr leszek.


Igen, sikerült megnéznem, éjjel már egész jó volt a net. Viszont az egy hosszú kifejezés, amit mondtak a "zsoldos" szó helyett, úgyhogy maradnék inkább ennél a rövidnél :-) Úgysem pejoratív értelemben használom, csak a hivatásosoktól való megkülönböztetés miatt. Beleegyezel? :-))


Na, úgy már megkóstolnám, hogy nem előttem kaszabolják föl szerencsétlen kígyót, csak a felaprított és megfőzött mivoltját látom a tányérban :-D Tényleg, főzik vagy sütik?

2011. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/172 A kérdező kommentje:

Igazad van az a legegyszerubb megoldas :D


Eszembe jutott hogy egy regebbi kerdesemnel nem ertette meg senki hogy miert nem maradok inkabb otthon. Mindenki azt hitte hogy csak a penz miatt, esetleg a csalad elol menekulok. Nem ertettem oket...sot meg most se.


Nem tudom amit en ettem azt foztek :D

2011. dec. 16. 22:43
 33/172 bánomisén ***** válasza:

Ugye, hogy az a legegyszerűbb? :-D Bevetem magam inkább az őserdőbe és leveleket meg bogyókat eszem, de én ugyan nem lövök senkire.


Azt a régebbi kérdésedet nem olvastam, de hogy őszinte legyek, én sem értelek. A hivatásosokat még egy fokkal jobban megértem, mert náluk van olyasmi, hogy eskü, meg hivatástudat, meg elkötelezettség, ilyesmik, de azt sosem értettem, hogy valaki ezt önként miért vállalja be.

Van egy másik ismerősöm is, aki zsoldoskodott (ő személyes ismerős), csak ő nem Afganisztánban volt. Ő sem tudta igazán elmagyarázni. Vagy csak én nem tudtam megérteni.


Jó főzzék, csak adjanak hozzá sót is, mert utálom a sótlan kaját :-D

2011. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/172 A kérdező kommentje:

Nezzel Bear Gryllst de nem amugy nem segit :D


A penz miatt is, de a jovom miatt is mert nem tesz rosszat a munkamnak.

2011. dec. 16. 23:06
 35/172 bánomisén ***** válasza:

Mit nekem ez a túlélő pasas, inkább örökbefogadtatom magam egy orángután csapattal :-D


Jesszus, mi lehet a munkád, hogy ott és így kell treníroznod rá??? :-D Már meg sem merem kérdezni... :-P

2011. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/172 A kérdező kommentje:

Bear Boti jobban csinalja :D az orangutanok ugyis rokonok, nem?:P


Meg mi van ha egyszer ki kell jonni valamiert? Legalabb nem lesz uj a dolog :D

En kiskorom ota katona szerettem volna lenni (ezert is jottem ki) nalunk a csaladban szinte minden ferfi az volt. Mondjuk sokkal jobb lenne ha olyan lenne mint regebben.

2011. dec. 16. 23:19
 37/172 bánomisén ***** válasza:

Az orángutánok rokonok, igen. Főleg a fiúké. De leginkább a katonáké :-P


Aha! Te már tudsz valamit! Gondolod, hogy szükséges ez az alapkiképzés? Azt hiszem, megkezdem a dezertálásom első lépéseit... :-D

Én zsaru voltam valaha, de katona nem lettem volna a világ minden kincséért sem. Szerintem ezt valaki vagy érzi vagy sosem érti meg.

Hivatásos katona barátom is van, igaz, ő amerikai, őt egy fokkal jobban megértem. Csak ő meg agymosott szegény, mint minden amcsi katona.

2011. dec. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/172 A kérdező kommentje:

Aha igen persze :D szerintem inkabb a banomisen felhasznalonevuek nagyon kozeli rokona :P


En zsaru nem lennek. Ez jobban tetszik. Az amerikaiak szinte mind hulyek, de a hadsereg jobb, erosebb.

2011. dec. 16. 23:37
 39/172 bánomisén ***** válasza:

Beeeeeee... :-P

Egyébként egyetlenegy kromoszómánk más, mint valamelyik emberszabású majomé (most nem tudom, hogy a csimpánz, vagy az orángután az), ennyi különböztet meg minket tőlünk. Szerintem ők ennek különbségnek nagyon örülnek! :-D


Én bírtam a zsarulétet. Detektívként így is meglehetősen sok kalandban volt részem :-D

Nem, az amcsi katonákról nem akarok beszélgetni, nagyon aranyos, kedves emberek, tényleg, de amikor a mosott agyukat veszik elő, azt nem bííííírom...

2011. dec. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/172 A kérdező kommentje:

Hat nem mindenkit...


En nem birnam, nekem ez pont jo :D en szeretnek maradni a honvedsegnel akkor is ha olyan amilyen. Lesz ez meg igy se :) majd ha ugy van kesobb szeretnek meg menni kulfoldre (vagy ide visszajonni). Felesegemnek inkabb nem is mondom/mondtam

2011. dec. 16. 23:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!