Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem megcsalt. Most akkor mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Igen megint en vagyok de ezt most hagyjuk. Katona vagyok es most kulfoldon vagyok, a felesegemmel megbeszeltuk hogy megvarjuk egymast de azt hiszem neki nem sikerult. Kaptam tole levelet par napja, nem irta le konkretan de utana beszeltunk es mondta hogy megtortent (raadasul ismerem a pasit) de csak egy csok volt de szerintem meg nem csak az. Nem tudom hogy elhiggyem-e vagy ne. Jobb lett volna ha nem mondja el mert ez qvara nem hianyzott. Nem tudom hogy ezek utan mit mondjak neki vagy hogy nezzek ra. Lehet hogy hamarabb hazamehetnek de igy nem tudom mit csinaljak, gondolkoztam rajta hogy inkabb maradok de nem tudom.

28F


2011. dec. 14. 21:08
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/172 A kérdező kommentje:
Persze, ha nekem is ugy kene elni biztos felnek en is mindenkitol. Regen Irakba akartam menni de oda magyarok mar nem jarnak. Az eleg durva hely lehet es sokkal haborusabb, igy visszagondolva magamtol nem mennek oda.
2011. dec. 18. 15:55
 62/172 bánomisén ***** válasza:

Az az ismerősöm, akit valamelyik nap említettem, ő is Irakban volt. Hát... nem igazán tartott sok élménybeszámolót, mondjuk nem is faggattam. Vannak dolgok, amikről lehetetlen beszélni, úgysem érti meg más. Meg vannak olyan dolgok is, amikről azért nem lehet beszélni, mert annyira mélyen érinti az embert, hogy olyan mélyről már nem jön ki.


Mindjárt jövök vissza, csak kiszaladok bótba, elfogyott a kenyér... :-D

2011. dec. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/172 bánomisén ***** válasza:
Apropó, kenyér, ti normális ellátást kaptok ott? Kaja, tisztálkodás, alvás, stb., ezek nagyjából normálisan működnek? Azt látom, hogy net van.
2011. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/172 A kérdező kommentje:

Ott biztos megy a lovoldozes. Nekem is van egy ismerosom aki volt Irakban de evekbe telt mire nagyjabol helyrejott. Amikor hallott valami nagyobb zajt mindig azt hitte hogy megtamadtak. Nekem beszelt rola egy keveset de rajtam kivul senkinek. Mar normalisan el, neha eszebe jutnak dolgok de nem komoly.


Amugy igen. Csak hianyzik az agy amiben nyugodtan lustalkodhatok akar delutanig is :)

2011. dec. 18. 16:15
 65/172 bánomisén ***** válasza:

Ja, én is csak pár egészen elhanyagolható dolgot hallottam az én Irakot megjárt ismerősömtől, de az alapján el tudom képzelni, mi folyt akkoriban ott. És ráadásul ő kétszer is volt kint, úgyhogy kemény...


Á, szerintem neked nem az ágy, hanem a lustálkodás hiányzik :-P

Most is elvonulok egy kicsit, összedobok egy sült sabjit (szabdzsi - ez egy indiai kaja, zöldségekből készül fűszerekkel és olivaolajjal, isteni finom!), aztán jövök vissza feltartani a harcoló alakulatot :-D

2011. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/172 A kérdező kommentje:

Igazad van, de en csak a sajat agyamban tudok jol lustalkodni :D

Ha hazamegyek telezabalom magam mindenfele jo kajaval, tuti hizok majd 50 kilot :D


Majd en is jovok kesobb

2011. dec. 18. 16:51
 67/172 bánomisén ***** válasza:
50 kilót? Szép leszel... :-P
2011. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/172 A kérdező kommentje:
Az biztos! 125 kilosan en lennek minden no alma :P
2011. dec. 18. 17:52
 69/172 bánomisén ***** válasza:
Na csak óvatosan azzal a hízással, 125 kiló az már válóok! :-D
2011. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/172 A kérdező kommentje:
Nem is akarok en hizni :D de jo lenne most otthon lenni :)
2011. dec. 18. 21:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!