Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem megcsalt. Most akkor mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Igen megint en vagyok de ezt most hagyjuk. Katona vagyok es most kulfoldon vagyok, a felesegemmel megbeszeltuk hogy megvarjuk egymast de azt hiszem neki nem sikerult. Kaptam tole levelet par napja, nem irta le konkretan de utana beszeltunk es mondta hogy megtortent (raadasul ismerem a pasit) de csak egy csok volt de szerintem meg nem csak az. Nem tudom hogy elhiggyem-e vagy ne. Jobb lett volna ha nem mondja el mert ez qvara nem hianyzott. Nem tudom hogy ezek utan mit mondjak neki vagy hogy nezzek ra. Lehet hogy hamarabb hazamehetnek de igy nem tudom mit csinaljak, gondolkoztam rajta hogy inkabb maradok de nem tudom.

28F


2011. dec. 14. 21:08
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/172 bánomisén ***** válasza:

És még vannak olyanok is, akik nem is tudják, hogy megcsalták őket, pedig egy csóknál jóval több történt.

Ha már egy pillanatra elment is az esze, az azért nagyon tisztességes a feleségedtől, hogy nem titkolta el, hanem eléd állt és bevallotta a sztorit. Tuti, hogy legközelebb már jobban oda fog figyelni. Ti, fiúk, meg szervezzétek meg a lányoknak a katonafeleség-bulikat, akkor mindegyikük sokkal jobban fogja bírni. Együtt könnyebb.

2011. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/172 A kérdező kommentje:
Csak a baj van...azt nem ertem hogy ha egy no tudja magarol hogy nem birja ki addig a pasija nelkul akkor minek megy hozza? Igy mindekttojuknek rossz. Amikor akkor derul ki hogy nem birja arra csak azt tudom mondani hogy eloszor vegig kellett volna gondolni a dolgokat es utana hazasodni. Nem a noket tamadom, van olyan is hogy a pasi csalja meg de az ritkabb es az se jo dolog.
2011. dec. 18. 22:29
 83/172 bánomisén ***** válasza:

Egyrészt nem ritkább, másrészt meg honnan tudná az ember, hogy mi fog vele történni holnap? Nem tudja senki.

Figyelj, a feleséged valószínűleg egy rendes kis csaj, különben nem vetted volna el, nem? Most is ugyanolyan rendes, csak volt egy gyenge pillanata. Nem gyenge napjai voltak, nem gyenge órái, hanem egy pillanat. Az azért más ám... És fiatal, otthon van egy pici gyerekkel, szétaggódja magát miattad és nem könnyű ám egyedülálló anyaként felnevelni egy gyereket úgy, hogy annak mégis van apja, csak valahol a világ másik felén. Meg nem könnyű úgy feleségnek lenni, hogy gyakorlatilag nincs férje, mert a földteke másik térfelén vadássza a tálibokat.

Ilyenkor egy nő hol erősebb, hol gyengébb, nagyon hullámzik a hangulata. És ha valaki éppen egy mélypontjánál éri és visszaél vele, akkor az történik, ami most veletek. De ettől még ő az a rendes csaj, akit elvettél, ő az a nő, aki szült neked egy gyereket, aki aggódik érted és hazavár, plusz ő az az ember, aki baromira őszinte hozzád még akkor is, ha fél, hogy megharagszol rá.

2011. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/172 A kérdező kommentje:
De hogyha en tudom hogy nem birom ki nelkule akkor nem megyek hozza mert neki se akarok rosszat meg magamnak se. Itt most nem a felesegemrol van szo. Amugy szeretem de haragszom is ra (azert valahol megtudom erteni). Hanem inkabb azokrol akik 20x megcsaljak a masikat mindenkivel es nem csak 1 csokig jutnak. Az megint mas ha valaki egyszer megteszi de utana inkabb elbujik es meg se szolal. De van olyan aki tobbszor is megteszi gondolkodas nelkul es titokban tartja, egyutt maradnak es mikor a pasi megint elmegy, a no nem bir magaval es megint megteszi. Ennek mi ertelme van? Sajnos ismerek egy ilyet.
2011. dec. 18. 22:51
 85/172 bánomisén ***** válasza:

Na, erre a kérdésedre én sem tudom a választ, mert nem ilyen típus vagyok. A csapodár nők logikája - ha van nekik ilyen - előttem teljesen ismeretlen és kb. én is úgy értetlenkedem rajta, mint te.


Most derült ki egy katonatársadról, hogy csalja az asszony, azért jutott ez most eszedbe? Vagy csak filózgatsz?


A te feleséged viszont nem ilyen örökké megcsalós fajta, akkor hallgatott volna ő is, mint a csuka és sosem tudod meg. De őszinte volt, mert van lelkiismerete és mert szeret.

2011. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/172 A kérdező kommentje:
Csak elgondolkoztam es remenykedem benne hogy tenyleg nem volt semmi tobb. Eszembe jutott egy ismerosom akit igy csalt folyamatosan a felesege amit az elobb irtam. Az egyik katonatarsam meg ki van akadva mert most tudta meg hogy a csaja lelepett.
2011. dec. 18. 23:04
 87/172 A kérdező kommentje:
Amugy becsulom benne hogy o legalabb oszinte volt
2011. dec. 18. 23:05
 88/172 bánomisén ***** válasza:

Szerintem tuti nem volt semmi több. Ha lett volna, azt is elmondta volna, végülis ez is, az is megcsalás. Szerintem egy csók volt és ennyi.


Gondolom az ismerősödnek a felesége nem állt oda minden egyes akciója után a férje elé beismerő vallomást tenni, hanem szimplán hülyét csinált belőle. Ez azért teljesen más kategória.


Egyébként meg, úgy tűnik, az idei december nem az Afganisztánban táborozó magyar katonák hónapja...

Küldd fel ide a haverodat egy kérdéssel, belé is lelket verek :-) Ő is ilyen értelmes, mint te?

2011. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/172 A kérdező kommentje:

Ezt igy nem tudom eldonteni.


Dehogy allt oda...ha a pasi nem jon ra akkor nem is mondta volna.


Itt ki nem ertelmes?:P

2011. dec. 18. 23:21
 90/172 bánomisén ***** válasza:

Ezt sehogy sem tudod eldönteni, mert nem voltál ott. Ezt vagy elhiszed a feleségednek, vagy nem. Szerény nyomott véleményem szerint hihetsz neki.

Azóta beszéltetek már?


Szerintem ott egyikőtök sem értelmes igazán, ha azok lennétek, nem lennétek ott :-P Tudod, beszélgettünk tegnap az orángutánokról, hát ahhoz tartsd magad, katona... :-P

2011. dec. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!