Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem megcsalt. Most akkor mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Igen megint en vagyok de ezt most hagyjuk. Katona vagyok es most kulfoldon vagyok, a felesegemmel megbeszeltuk hogy megvarjuk egymast de azt hiszem neki nem sikerult. Kaptam tole levelet par napja, nem irta le konkretan de utana beszeltunk es mondta hogy megtortent (raadasul ismerem a pasit) de csak egy csok volt de szerintem meg nem csak az. Nem tudom hogy elhiggyem-e vagy ne. Jobb lett volna ha nem mondja el mert ez qvara nem hianyzott. Nem tudom hogy ezek utan mit mondjak neki vagy hogy nezzek ra. Lehet hogy hamarabb hazamehetnek de igy nem tudom mit csinaljak, gondolkoztam rajta hogy inkabb maradok de nem tudom.

28F


2011. dec. 14. 21:08
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/172 A kérdező kommentje:

Majd ha talalkozunk masabb lesz. Amugy beszeltunk mar, minden nap beszelunk.


Haha de viccesek vagyunk :P valakinek ezt is meg kell csinalni

2011. dec. 18. 23:32
 92/172 bánomisén ***** válasza:

Az igaz, személyesen más. Ettől függetlenül azért próbálj meg hinni neki addig is, amíg nem találkoztok. Neked is jobb lesz, meg úgyis tudom, hogy igazam van :-)


Még hogy meg kell csinálni... pfffff!!!!! Teljes leszerelést akarok!!!! :-D

2011. dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/172 anonim ***** válasza:
T
2011. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/172 anonim ***** válasza:
Tudjátok milyen érzés amikor egy apa/férj kimegy és soha nem jön vissza??? Ezen gondolkozz el katona!
2011. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/172 A kérdező kommentje:

Most mit csinaljak vele? Nem tudom miert nem ertik meg egyesek hogy en ezt irtam ala, ez a dolgom. Tok mindegy mert ha itt meghalok, akkor otthon is meghalnek. Szerinted en nem szoktam erre gondolni?


Banomisen, probalok nektek hinni :)

2011. dec. 19. 17:24
 96/172 bánomisén ***** válasza:

Azt jól teszed, katona, ezt el is várom tőled! :-D


Egyébként meg most nincs igazad, mert Mo-on ritkábban lőnek le, mint Afganisztánban, tehát ott nagyobb a valószínűsége, hogy megsérülsz, meghalsz, mint otthon.

2011. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/172 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy kesobb lonek le de tortenhet barmi mas. Lehet balesetem, eluthet egy auto, szivrohamot kapok vagy akarmi.
2011. dec. 19. 17:54
 98/172 bánomisén ***** válasza:
Igen, csak annak jóval kisebb a valószínűsége. Főleg a szívrohamnak 28 évesen :-P Az utcán meg figyelni kell, akkor nem csapkod el az autó.
2011. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/172 A kérdező kommentje:
Akkor is. Sose tudni mikor lapitanak ki meg ha szabalyos is vagy.
2011. dec. 19. 20:16
 100/172 bánomisén ***** válasza:

Csak az a nem mindegy, hogy az autóvezetők általában nem arra hajtanak, hogy szétlapítsanak, ellenben az ellenségnek egy háborúban éppen ez a célja :-P


Most tényleg erről fogunk vitázni egész este? Úgysem tudjuk meggyőzni egymást :-D

2011. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!