Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem megcsalt. Most akkor mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Igen megint en vagyok de ezt most hagyjuk. Katona vagyok es most kulfoldon vagyok, a felesegemmel megbeszeltuk hogy megvarjuk egymast de azt hiszem neki nem sikerult. Kaptam tole levelet par napja, nem irta le konkretan de utana beszeltunk es mondta hogy megtortent (raadasul ismerem a pasit) de csak egy csok volt de szerintem meg nem csak az. Nem tudom hogy elhiggyem-e vagy ne. Jobb lett volna ha nem mondja el mert ez qvara nem hianyzott. Nem tudom hogy ezek utan mit mondjak neki vagy hogy nezzek ra. Lehet hogy hamarabb hazamehetnek de igy nem tudom mit csinaljak, gondolkoztam rajta hogy inkabb maradok de nem tudom.

28F


2011. dec. 14. 21:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/172 bánomisén ***** válasza:

Persze, hogy haragszol, mindenki haragudna, ez természetes. Igazából azt csodálom, hogy aránylag higgadtan viselkedtél, már amennyire lehetett. Hidd el, egy személyes beszélgetés mindkettőtöknek jót fog tenni. Ezért írtam korábban, hogy menj csak haza, amikor lehet. Minél korábban találkoztok most, annál könnyebben megemésztitek mind a ketten.


Nem, nem ilyen télapóra gondoltam, hanem igazira, csak a nagy köpönyege nélkül XDDD Gondolom, melegben leveszi... Meglesed majd nekem 24.-én éjszaka, hogy könnyít-e a szerelésén? XDD

2011. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/172 A kérdező kommentje:

Eloszor par napig idegbajos voltam utana mar elkezdett nem annyira erdekelni mert a tobbiek is meseltek dolgokat. Van egy idosebb ferfi aki azt mondta hogy ot majdnem az osszes noje elhagyta mikor kulfoldre ment (mar sokszor volt). Aztan 1 megmaradt mellette.


Biztos nyari ruhaba jar de szerintem ez tevekkel jon :D az elobb megtamadott egy nagy pok :D amugy jofej vagy:)

2011. dec. 15. 20:45
 13/172 bánomisén ***** válasza:

Na, látod, van egy csóknál sokkal rosszabb is.

Meg lehettek ti egymással áldva a pároddal :-P Szerintem nagyon szeretitek ti egymást, legalábbis nekem ez jön le. Nem mindegyik férj írt volna ide ki olyan kérdést, mint az előző kérdésed volt. És a feleséged is biztosan szeret, azért aggódik annyira érted.


Ó, köszönöm szépen a bókot! :-))

Tevékkel jön???? Akkor videófelvételt is kérek a látogatásáról! XDD

2011. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/172 bánomisén ***** válasza:
Jesszus, most tudatosodott, egy pók támadott meg??? Azonnal tartóztasd le! Vagy fel! Szóval valamelyik irányba :-))
2011. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/172 A kérdező kommentje:

En szeretem nagyon :) neha azon szoktunk gondolkozni hogy milyenek leszunk oregen. Hat eleg vicces :D


Nem tudom itt milyen egy telapo szerintem tevevel jar, en tavaly lattam egy motoros mikulast :D most pokot gyaszolunk :)

2011. dec. 15. 21:02
 16/172 bánomisén ***** válasza:

Ne aggódj, ő is szeret, nem csak te őt :-) Öregen meg rettenetesek lesztek, te a gyakorlódba fogsz kertet ásni, ő meg majd veszekszik veled reggeltől estig és finomakat főz :-D Szerintem aranyosak lesztek.


Aha... az itteni Mikulás vezérszarvasa Rudolf, az ottani vezértevét hogy hívják? Ahmed? :-)))

Szegény pók... ehető fajta?


Figyu, most már lehet privit is küldeni az oldalon, bármikor bármilyen gondod akad, amit esetleg nem akarsz kiírni mindenkinek, írj nekem nyugodtan, aztán "lerendezlek" (nem félreérteni!!!!!). Csak azonosítsd magad, hogy te vagy az :-)))

2011. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/172 A kérdező kommentje:

Hianyzik.


A nevet nem tudom de felolem Ahmed is lehet :D a pokot inkabb nem kostolnam meg. Oke majd irok ha ugy van. Azert koszi hogy mindig segitesz :)

2011. dec. 15. 21:14
 18/172 bánomisén ***** válasza:

Még szép, hogy hiányzik, ez a minimum, katona! :-)

Fiatok van vagy lányotok?


Majd egyszer elmesélem, hogy miért pátyolgatlak ennyire, annyit azért elárulok, hogy a helynek, ahol most vagy, köze van hozzá.


Pedig állítólag az ehető pókok finomak. Még sosem kóstoltam... lehet, hogy nem is fogom, hacsak felismerhetetlenné nem főzik :-D

2011. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/172 A kérdező kommentje:

Fiu lassan 1 eves lesz, milyen gyorsan megy az ido. Sajnos nagy ra az esely hogy lemaradok az elso lepeserol es szavarol.

Na de miert?:)

En inkabb nem kockaztatnek :D

2011. dec. 15. 21:28
 20/172 bánomisén ***** válasza:

Hát az könnyen elképzelhető... Viszont amikor majd hazamész, le se tedd a kamerát a kezedből, hátha éppen akkor indul el és mégsem maradsz le róla :-)


Mert aki ott van, ahol most te, azokra oda kell figyelni és pátyolgatni a lelküket, ha igénylik. De úgysem írom ki a netre, hogy miért gondolom így :-P


Kígyót sem ettél még? Mondjuk én sem, de az nem olyan borzasztó, őket meg is fogom (persze csak azt, amelyik nem dühös :-))) És állítólag az is finom.

2011. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!