Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem kellek a pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek a pasiknak, mert látják rajtam, hogy szeretem a pénzt? (lent)

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok.Szépen és csinosan öltözködök, mindig jó a hajam és sminken/azért van kivétel amikor nem olyan tökéletes, de általában jó/.Nem vagyok milliomos, de azért nincsen olyan hét, hogy ne kapnék valamit, vagy több valamit.Szóval nem vagyunk szegények.Nem dicsekvésből írom.

De nem egy plázacica vagyok, csak egy picit.

Az osztályban is kihangsulyoztam még amikor volt suli, hogy nekem gazdag pasi kell aki pl. kocsit vesz Valentin-napra.Vagy egy öreg aki nagyon gazdag.Szóval elkényeztetett , és beképzeltnek tünhettem.

Többen akartak velem összejönni, de mégis úgy látom, hogy azért zavarhatták öket az ilyen kinyilvánulásaim?

Nem kéne így kijelenteni, hogy mit akarok?

Előre is köszönöm.


2010. aug. 8. 21:12
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/184 A kérdező kommentje:
Hányszor mondjam még el, hogy nem kamu a kérdés??Igy igaz , ahogy mndtam.
2010. aug. 14. 13:11
 112/184 anonim ***** válasza:
oké, légy büszke magadra :D
2010. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/184 kayl18 ***** válasza:
a 15 évesnek, azér vagy 31%-os mer hülye vagy, egyébként igaza van az utánam levő 20-as csajnak, mi van ha olyan beteg leszel hogy nem tudják meggyógyítani, na akkor gízdulj a pénzeddel
2010. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/184 anonim ***** válasza:
Értelmi fogyatékosok! A pénzedet feldughatod magadnak ha a szüleid meghaltak! A szeretetet nem lehet megvenni, és a barátokat se! A legtöbb gyerek 10 évesen vágja mi az a szerelem, te meg keményített 20k-el kártya várazol! A volt barátnőm ilyen volt, egyhét járás után "elküldtem" mert ahányszor találkoztam vele várta a 15k-es ruhát, engem meg le se sz@rt! Kösd fel magad!
2010. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/184 anonim ***** válasza:
59%

olyan cuki hogy mindenki a szeretettel jön, de kérdem én a szeretet kifizeti a kórházi díjat ha elüt egy autó? a szeretet ad enni, vagy tetőt a fejed fölé?..mert szerintem nem..és egy lánynak igen is kell a pénz...vagy szerinted miből a jó francból megyünk kozmetikushoz hogy megfeleljünk a hülye "légy ápolt még ha arra sincs időd hogy aludj, a munka miatt" -jaitokra?

20/L

2010. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/184 kayl18 ***** válasza:
na megérkezett a 3. ringyó
2010. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/184 anonim ***** válasza:
62%

15L vagyok!!!

nA figyeljetek , látom nagyon jól esik engem ócsárolni kibeszélni stb.

Elmondtam már hogy nagyon fontos nekem az egészség mindennél fontosabb hogy a családom én barátaim szeretteim egészségesek legyenek!!!!

Már 1x leírtam nem tudom mit nem lehet ezen felfogni,nagyon sok az érthetetlen ember ezen az oldalon!!


31%-mal meg ne foglalkozzatok már,örüljetek hogy nektek több van!!!!Nem óvodás szinten vagyok hogy ilyen hülyeségekkel foglalkozzak egész nap,van jobb dolgom is!!!


15:44-esnek pedig igaza van!!! A férfiak elvárjak hogy minden nap frissek,üdék,ápoltak legyünk!! Ehez is nagyon sok pénz kell!! De ha nemlennének ilyen nagy elvárások ebben a világban talán a csajok sem lennének ennyire " pénzéhesek"!!!!

2010. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/184 anonim ***** válasza:
0%

kayl18 | te sem vagy különb a putris büdös cig ányoktól!!

már ne haragudj de hogy jössz te ahoz hogy minket leringyózz???!!!! elég szánalmas agyatlan egy ember lehetsz!!! szegénykém nagyon sajnállak :(( részvétem!

2010. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/184 kayl18 ***** válasza:
na jó te valamivel értelmesebb vagy a kérdezőnél meg a 15 éves kis p.csánál, ha annyira kell a pénz mennyetek ki külföldre, mer itt nem fogtok megélni akármilyen szakmából, már ha fogtok dolgozni, tesóm pincér, itthon 100k-t keresett, külföldön 1 millát, az hogy ez miért van, nézzetek be nam tom talán a politikába, vagy nézzetek utána ha érdekel, am a felső 10 ezer miatt
2010. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/184 anonim ***** válasza:
54%
kayl18 bocsi szivem de én vagyok a 15éves 31%os!!!
2010. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!