Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem kellek a pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek a pasiknak, mert látják rajtam, hogy szeretem a pénzt? (lent)

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok.Szépen és csinosan öltözködök, mindig jó a hajam és sminken/azért van kivétel amikor nem olyan tökéletes, de általában jó/.Nem vagyok milliomos, de azért nincsen olyan hét, hogy ne kapnék valamit, vagy több valamit.Szóval nem vagyunk szegények.Nem dicsekvésből írom.

De nem egy plázacica vagyok, csak egy picit.

Az osztályban is kihangsulyoztam még amikor volt suli, hogy nekem gazdag pasi kell aki pl. kocsit vesz Valentin-napra.Vagy egy öreg aki nagyon gazdag.Szóval elkényeztetett , és beképzeltnek tünhettem.

Többen akartak velem összejönni, de mégis úgy látom, hogy azért zavarhatták öket az ilyen kinyilvánulásaim?

Nem kéne így kijelenteni, hogy mit akarok?

Előre is köszönöm.


2010. aug. 8. 21:12
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/184 anonim ***** válasza:

helyes-helyes!:) de mindegy nemérdemes rájuk még energiát pazarolni se, egyszer majd megtapasztalják,hogy miről papolunk nekik.:) csak még most nem fogják fel, annyit tudnak hozzáfűzni, hogy irigyek vagyunk :D 10 éves aggyal bírnak, körülbelül ez az utolsó mondatom a témáról :)


20/L

2010. aug. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/184 kayl18 ***** válasza:
a 15 éves kis ribancnak üzenem, hogy 31%-ban hasznos válaszokat adsz, ez mutatja az intelligencia hányadosod xD
2010. aug. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/184 kayl18 ***** válasza:
ezzel csak azt akartam mondani, hogy felőlem lehetnél Bill Gates lánya is, akkor se kellenél, jah és ha nem akarod hetente cserélni szerencsétlen pasijaidat az egódat csökkentsd le 100-ról
2010. aug. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/184 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:43

vÉGRE valaki megértette miről papolok!!:)))



Utolsónak pedig üzenem azért vagyok 31%-os mert nem itt ülök eegész nap mint egyesek!!!

2010. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/184 anonim ***** válasza:
0%
15L voltam
2010. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/184 anonim ***** válasza:

"csinos vagyok okos vagyok szép vagyok!!!" ..... és egyáltalán nem beképzelt :D:D

Egy kis zárójel(a 31%hoz meg annyit, hogy nem kell egész nap a gép előtt ülj, hogy a hozzászólásaid értelmességét tudják értékelni :D nade mind1:D)

Ez lerágott csont...vagy kutyából nem lesz szalonna?

Tudod, lehet neked fontos a pénz(és valamilyen szinten mindenkinek az), de elmondom neked, hogy ismerek olyan családokat, akik dúskálnak benne. Olyan mértékbe, hogy a gyerek 50 eurósokkal játszik(és ez nem vicc). De tudod, mit? Ha a híd alatt kellene aludnom és egy tóból kifognám az aranyhalat, aki elintézné, hogy cseréljek velük, akkor azt mondanám, hogy inkább kérek még újságpapírt amivel takarózhatom(..mert kb ők is olyan lelki szegények mind ti nyuszikáim)...röviden ennyit, arról, hogy a pénz boldogít(mondjuk aki nem ismer és nem is hallott olyan dolgokról, mint a szeretet, szerelem, együttérzés és még sorolhatnám, biztos, hogy a pénz is megteszi).

Csak ennyit akartam puszikaaaa :D

18L

2010. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/184 anonim ***** válasza:
100%

ez az utolsó komi nekem nagyon tetszik. =)

"a 31%hoz meg annyit, hogy nem kell egész nap a gép előtt ülj, hogy a hozzászólásaid értelmességét tudják értékelni :D" ÉS EZ BENNE A PLÁNE :D


de hiába magyarázol neki a szeretetről, meg szerelem stb. messze elkerüli.. :) pénz pénz pénz :DD

nemtudom mit szólna (nemkívánom se neki, se másnak) ha egy olyan betegség döntené le a lábáról, hogy közlik vele, gyógyíthatatlan.És mégcsak az orvost is hiába fizetné (le). Nemtudom akkor hogy értékelné az életet.


És lehetnek az ilyenek akármilyen gazdagok, a lelkükben szegények! De sajnos nemtudja értelmezni, mert csak 31% az értelmi szintje. :))


20/L

2010. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/184 A kérdező kommentje:
De most nem ő a téma, hanem én.
2010. aug. 14. 12:39
 109/184 anonim ***** válasza:
na hát ebből is látszik,hogy szeretsz középpontban lenni, és ha rád irányul mkinek a figyelme.. sztem ez a kérdés is csak kamu, hogy veled foglalkozzanak : ) habár roppant hihető mert tényleg vannak az életben ilyen lányok, de nemhiszem,hogy ez pont te vagy :)) legközelebb vmilyen más mesével próbáld felhívni magadra a figyelmet. Ami ugyanilyen felháborító és taszító =) sok sikert az agyaláshoz :)
2010. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/184 anonim ***** válasza:
Téged már kitárgyaltunk, és ha nem bírod felfogni az irományokat, akkor le vagy sajnálva :D már ununk, (mint ahogy a pasik is akiknek nem kellesz) :DD kapj észbe ember, és változtass,hogy ne nézzen le mindenki az eszed miatt!
2010. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!