Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem kellek a pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek a pasiknak, mert látják rajtam, hogy szeretem a pénzt? (lent)

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok.Szépen és csinosan öltözködök, mindig jó a hajam és sminken/azért van kivétel amikor nem olyan tökéletes, de általában jó/.Nem vagyok milliomos, de azért nincsen olyan hét, hogy ne kapnék valamit, vagy több valamit.Szóval nem vagyunk szegények.Nem dicsekvésből írom.

De nem egy plázacica vagyok, csak egy picit.

Az osztályban is kihangsulyoztam még amikor volt suli, hogy nekem gazdag pasi kell aki pl. kocsit vesz Valentin-napra.Vagy egy öreg aki nagyon gazdag.Szóval elkényeztetett , és beképzeltnek tünhettem.

Többen akartak velem összejönni, de mégis úgy látom, hogy azért zavarhatták öket az ilyen kinyilvánulásaim?

Nem kéne így kijelenteni, hogy mit akarok?

Előre is köszönöm.


2010. aug. 8. 21:12
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/184 anonim ***** válasza:
100%

A 4 gyerek akkor is nyávog ha szarásig vagy pénzzel.

Innen is látszik milyen nagyfokú intelligenciával rendelkezel.

2010. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/184 anonim ***** válasza:
100%
:))))))))
2010. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/184 anonim ***** válasza:
100%
a Valentin-napi kocsid árát inkább adományozzátok az árvízkárosultaknak! nagyobb szükségük van rá, mint neked..szégyen vagy ne haragudj :S
2010. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/184 anonim ***** válasza:
28%

A válasz írója 28%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 08-08 23:50


15L vagyok!!!!

Énis imádom a pénzt,már leírtam..apukám nagyon jó körökben mozog szinte csak pénzes emberek...és már egy jó pár BMW/Mercis-barátja is kikezdett velem!!! Plussz még egy jó pár selyemfiú:P:P

Remélem a fényüző éltem folytatódik!!!UGYANIS MÉG MINDIG IMÁDOM A PÉNZT!!! AKÁRKI AKÁRMIT MOND!!

és mindent megfogok tenni azért hogy magamnakés majd a gyerekeimnek is megteremtsek minden luxust!!!

szóval ne dumáljatok már,hogy ilyen ribancok vagyunk meg olyan..csak irigykedtek..a pénz manapság már létfontosságúúúúúúúúúú!!!!!!!pusssziii

2010. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/184 A kérdező kommentje:

Szerintem is csak irigyek, ha nem is mondják meg akkor is, a lelkük mélyén.

És ha felszines vagyok?Akkor mi van?Ma már a pénz a legfontosabb , ha pénzed nincsen akkor semmid sincsed....szerelem...de a szerelemből nem lehet enni...meg vásárolni.

2010. aug. 13. 20:50
 76/184 anonim ***** válasza:
100%
akkor tanulj és keresd meg a rávalót! Nem irigyek vagyunk, éhen mi sem halunk, megveszem amit szeretnék! de nem más pénzéből! hanem saját erőből! ha pénz kell, teremtsd meg magadnak! ne légy Ingyenélő!! az előtted szólóhoz pedig annyit fűznék, hogy gratulálok h apukád gondolom 40+os barátai buknak rád. így, hogy 15 éves vagy.ez kicsit ciki :) és le a kalappal előtted ha pár év múlva te keresed meg a gyerekeidnek a kenyérrevalót, nem apucin meg a tehetős barátodon fogsz élősködni :) Milyen lenne már ha mindenki így gondolkozna ahogy ti :DD áá nemtanulok, minek az. majdcsak jön 1 pénzes emberke :DD ha meg mégsem, akkor bukta :DD látszik h 15 éves hülyegyerekek vagytok! :)
2010. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/184 anonim ***** válasza:

ti még eléggé gyerekfejjel gondolkoztok a témáról. Majd később megtudjátok mi az hogy megdolgozni érte. Nyugi, nem marad ez mindig így! Az élet sokszor pofonokat oszt, és ti is szembesülni fogtok ezzel előbb-utóbb :) Megnézném,hogy akkor hogysmint vásárolnátok stb. =)

Szerencsére én már elég sokmindent elértem, és megvan mindenem amire vágytam. de megdolgoztam érte! szép is lenne ha a szülőkből vagy a páromból élnék meg. Ne csodálkozzatok, ha egy normális pasi nem kezd ki veletek =) maximum csak "arra" kellettek, utána mehettek amerre láttok :) megesik az ilyesmi a ti"fajtátokkal". Sok sikert a fényűző élethez :D csak nehogy egyszer pofára essetek.

2010. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/184 anonim ***** válasza:
26/F
2010. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/184 kayl18 ***** válasza:
aszondja az apja jó körökben mozog, később nem az fog számítani, hogy mennyire tolnak téged hátulról, hanem hogy te mennyit fogsz keresni, az én apám is jó körökben mozog, egyik haverja most rendelte meg a legújabb Audi a8-ast valami 30 milláért+ nemrég csináltatott egy jetszki tavat, köré meg Hotelt meg apartmanokat, mégis attól hogy van egy 3 cége amellett kézi igen nehéz fizikai munkát is végez
2010. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/184 anonim ***** válasza:
nah hát ő fizikait nem fog :DD max szószerint a kézimunkát vmelyik út szélén :DD
2010. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!