Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem kellek a pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek a pasiknak, mert látják rajtam, hogy szeretem a pénzt? (lent)

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok.Szépen és csinosan öltözködök, mindig jó a hajam és sminken/azért van kivétel amikor nem olyan tökéletes, de általában jó/.Nem vagyok milliomos, de azért nincsen olyan hét, hogy ne kapnék valamit, vagy több valamit.Szóval nem vagyunk szegények.Nem dicsekvésből írom.

De nem egy plázacica vagyok, csak egy picit.

Az osztályban is kihangsulyoztam még amikor volt suli, hogy nekem gazdag pasi kell aki pl. kocsit vesz Valentin-napra.Vagy egy öreg aki nagyon gazdag.Szóval elkényeztetett , és beképzeltnek tünhettem.

Többen akartak velem összejönni, de mégis úgy látom, hogy azért zavarhatták öket az ilyen kinyilvánulásaim?

Nem kéne így kijelenteni, hogy mit akarok?

Előre is köszönöm.


2010. aug. 8. 21:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/184 anonim ***** válasza:
0%
00:07..elhiszed bébi hogy nekem még dolgoznom sem kell,szüleim tele vannak,és bármelyik pénzes/nem pénzes pasit megkapom...többször van nekem merciben/bmwben a seggem mint nekednyuszika!!! a diplomáddal/munkáddal mehetsz a f*szba a mai világban a szépség számit és a pénz!!!! ezt vésd az agyadba!!! mellesleg én is a megye legjobb gimijébe járok és ügyvvédnek szeretnék tanulni..vagy a jogi pályán folytatnám tanulmányaimat
2010. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/184 anonim ***** válasza:
93%

22:32 vagyok.


22:56-nak létezem és ez a kérdés kiüti a biztosítékot... :)

2010. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/184 anonim ***** válasza:
100%

"ügyvvédnek szeretnék tanulni..vagy a jogi pályán folytatnám tanulmányaimat" - Ez pusztít...


Amúgy a hozzád hasonló műveletlen, buta libákat szoktam szétalázni. Te sem leszel kivétel, Te... nulla!

2010. aug. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/184 anonim ***** válasza:
100%
Én elsüllyednék szégyenemben, ha ennyire buta lennék, mint az itt lévő lányok nagy százaléka, de azért nagyon jót kacagok rajtuk. :) Köszönöm az élményt, amiben részesítettél kis kérdező!
2010. aug. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/184 kayl18 ***** válasza:
100%
kérdező, meg is válaszoltad a kérdést
2010. aug. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/184 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj!


Valmilyen szinten természetes, dolog, a mai világban nehéz elvárni, hogy valakit kicsit se érdekeljen a pénz.

Fontos az anyagi biztonság, a majdani családnak is.

DE!


Az ingyen, vagyis csak a pasik által ellopott milliókból elő, semmit sem dolgozó, csak a kinézetükkel törődő "nők" az egyik leg haszontalanabb tagjai a társadalonak.


Ha megölnék mindet őket, senkinek sem lenne rosszabb. Sőt, több pénz, meg cucc maradna olyannak, aki meg is dolgozik érte.

Lehet ezt játszani, amíg szép vagy, de akarsz ilyen lenni? Akit mindenki jogossan utál? Ja, és csomó gazdag pasi meg fog szivatni, mert nekik nem érsz többet mint a BMW.

2010. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/184 anonim ***** válasza:
100%

Szóval inkább te élnél egy öreg szvarral akivel még bszni se lehet mert már impotens, mint egy veled egyidős fiúval.

Beteges vagy. Belédrúghatok?

2010. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/184 anonim ***** válasza:
100%

hát 16 évesen elég nagyképünek tünsz. Ennyi idősen hogy lehet valakinek ekkora igénye?...pfff...érdekes a gondolkodási meneted. Pont az ilyen lányok járnak pórul a pasik terén. Sztem jobban járnál ha ennyi idősen kicsit behuznád a kéziféket.

Azért kiváncsi lennék, hogy akkor mit fogsz csinálni amikor saját lábra kell állnod, neked kell megkeresned a kenyérre valót. És akkor mi tévő leszel hamajd a szüleid nem lesznek és nem rakják alád a lóvét. Akkor hogy fogsz fényűző életet élni? Egy kicsit elkéne gondolkoznod.

A fiúknak nem ilyen lányok kellenek.

üdv: L/20

2010. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/184 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem akkor se kellenél ha te lennél már csak a földön egyedül az ilyen nőket utálom felölem nézhetsz ugy ki mint egy playmate csaj vagy akármi akkorse kellenél mert az ilyen nőket utálom és nem csak én vok vele igy szerintem az ilyen nők mint te egyszer ugyis valahol az árokba végzik elvágott torokkal
2010. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/184 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kellesz a pasiknak, mert mérhetetlenül ostoba vagy.
2010. aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!