Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem kellek a pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek a pasiknak, mert látják rajtam, hogy szeretem a pénzt? (lent)

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok.Szépen és csinosan öltözködök, mindig jó a hajam és sminken/azért van kivétel amikor nem olyan tökéletes, de általában jó/.Nem vagyok milliomos, de azért nincsen olyan hét, hogy ne kapnék valamit, vagy több valamit.Szóval nem vagyunk szegények.Nem dicsekvésből írom.

De nem egy plázacica vagyok, csak egy picit.

Az osztályban is kihangsulyoztam még amikor volt suli, hogy nekem gazdag pasi kell aki pl. kocsit vesz Valentin-napra.Vagy egy öreg aki nagyon gazdag.Szóval elkényeztetett , és beképzeltnek tünhettem.

Többen akartak velem összejönni, de mégis úgy látom, hogy azért zavarhatták öket az ilyen kinyilvánulásaim?

Nem kéne így kijelenteni, hogy mit akarok?

Előre is köszönöm.


2010. aug. 8. 21:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/184 beetlejuice ***** válasza:
100%
Hidd el, megfogod találni a hozzád való üresfejű, izomagyú állatot, aki azért hogy dughasson, és jól mutass mellette az utcán, megfogja adni neked azt amire vágysz. Vannak akik, pl. mint te, ennyi is elég a boldogsághoz, az ilyeneknek igazán sivár a lelki világa....csak sajnálni tudlak.....pfff -_-"
2010. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/184 anonim ***** válasza:
91%
21:29 vagyok nézd ! te még fiatal vagy ahhoz, hogy családalapításról , gyerekekről beszélj ! Persze itt senkinek sem az az álma, hogy egy 60 nm-es lakásban éljen három generáció, de az élet nem ilyen egyszerű ! Törd magad a suliban, tanulj, hogy jó munkád legyen később és ahogy leírtad meg is teheted, van miből támogatnia a szüleidnek ! A diákkori szerelmet meg ne hagyd ki azért, mert te a pénzt szereted ! Azt nem várhatod el egy 16-18 éves sráctól, hogy ruhákat, cipőt vegyen neked, arra ott vannak a szüleid ! Később ráérsz majd ezen agyalni, hogy neked pénzes, jómódú pasi kell ! De én megsugom neked, hogy ahhoz fel is kell ám nőni !!! ez alatt azt értem, hogy a pénzes srácok többsége kihasználja a csajokat, akik nem olyanok azoknak vannak ám elváráraik és joggal ! ez alatt azt értem, nem fognak olyan lányt keresni maguk mellé, akiket ha elvisznek sznob társaságukba nem tud helyt állni a srác mellett ! Remélem érted !!! Én tapasztalatból mondom ! Tanulj és majd az élet sokmindenre megtanít még hidd el !
2010. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/184 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de Te a legrosszbb női típus vagy. Tipikusan az érzelmek az anyagiak mögé szorulnak. Sok ilyen lánnyal futottam már össze, jönnek mint a döglegyek, pedig nem vagyok eleresztve túlságosan. Mérnöknek tanultam, külföldön dolgozok, van lakásom, szép kocsim és csak 25 vagyok, de a legnagyobb büszkséggel küldöm el az ilyen ribancokat a jó kurv@ anyjukba!
2010. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/184 anonim ***** válasza:
84%
figyelj. ne,ne hangoztasd.tartsd magadban. nekemis megvoltak az elvárásaim a leendő pasimmal szemben,aztán jött egy olyan,aki nem felelt meg ennek,de mégis beleszerettem.de ő tudta hogy milyen vagyok... ez visszatartotta.és nem tudtam semmit sem csinálni vele.
2010. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/184 anonim ***** válasza:
100%

Úristen....

Te olvasod is közben amit írsz?? :O

Mivel az igazság fáj, ez is fog...

Ne aggódj amilyen elkényeztetett, pénzéhes és számító fruska vagy, ahogy leírták tuti megtalálod a hozzád passzoló izmos kockahas üres fej típust...

K.urva idegesítő, hogy a hozzád hasonló lányok miatt terjed el, hogy a nők pénzéhes dögök...

Kocsit akarsz? Pénz? Dolgozz meg érte( ha nem ismerős a szótáradba keress utána mit jelent). Hol van az megírva, hogy a pasi kell mindezt előállítsa? Miért ő kell megadja neked?

Jaaa bocs, elfelejtettem, hogy a divatmánián kívül nem sok minden szorult beléd, ambíció aztán főképp nem...

18L

2010. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/184 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolÓ.Én is igy voltam, beleszerettem egy olyanba aki nem volt se gazdag és még talán külön szobája sem.Épp ezért kérdeztem, hogy ez nagyon zavarhatja öket, ha mondom.Ha nem is neki , de meghallja.
2010. aug. 8. 22:41
 17/184 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, vki gyerekként nem tehet arról, hogy esetleg még külön szobája sincs !!!!!!!!

Én már írtam neked pár kommentel később !

Tanulj, legyen egzisztenciád XXI.században élünk !

És nekem sok olyan ismerősöm van, aki arra utazott, mint te ! Buta libák voltak, basz.tak tanulni, dolgozni, a pasi tartotta el őket, de vége lett a házasságnak, kapcsolatnak és persze mindig a pasi dobta mindet és mit tudtak magukkal kezdeni ? az év világon semmit ! a mézesbödön bezárult , ők meg semmihez nem értettek , kocsi, hitelkártya nuku lett és mentek vissza anyuci, apucihoz !azért én erre is vigyázok mindig az életben, hiába mindent megteremt a párom én nem adom fel a munkám, pedig megtehetném ! Ja a másik meg én nem azért tanultam, hogy két év alatt a négy fal közt leépüljek , nem én egy kiegyensúlyozott nő vagyok , akinek vannak céljai az életben és el is érem egyedül is ! a szép ruhákat, kocsit stb én is meg tudom venni, a páromnak marad a szép ékszer :)

2010. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/184 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:32


Te tényleg létezel vagy ez csak egy illúzió?:)

2010. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/184 anonim ***** válasza:
100%

fújjj utálom a pénzéhes nőket..

én is vásárolok ruhákat ami tetszik,de nem a szüleimtől vagy a pasimtól kérek,hanem megdolgozom érte.

egy kapcsolat nem pénzról mulik a dolog,sajnálom h te ilyen vagy.

én nem vágyok ,h legyen gazdag pasim az nem érdekel,én azt vágyom h szeressen engem.

2010. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/184 anonim ***** válasza:
100%

Idézlek: "Az osztályban is kihangsulyoztam még amikor volt suli, hogy nekem gazdag pasi kell aki pl. kocsit vesz Valentin-napra.Vagy egy öreg aki nagyon gazdag."


Édes lányom, a PROSTITÚCIÓT neked találták ki. Állj ki a sarokra és Valentin-napra összeszophatsz magadnak egy Suzukit.

Esetleg tedd Kelemen Annácskát vagy VV Anikót példaképeddé és legyél te is egy ország k.rvája! Fényes jövő áll előtted.


30-40 évesen egy kivénhedt, szétk.rt, pénz nélküli (mert elég naivság azt feltételezni, hogy a férfiak olyan hülyék, hogy hagyják magukat kihasználni; csöpögtetnek néhány ajándékot, de nem fognak feleségül venni) riherongy leszel, aki egy 35nm-es panelban fog rohadni és csak pár hajléktalan megy hozzá "szobára". 50 évesen pedig szifiliszben/AIDS-ben/hepatitisben fogsz meghalni.


Gyönyörű életút!

2010. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!