Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem kellek a pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek a pasiknak, mert látják rajtam, hogy szeretem a pénzt? (lent)

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok.Szépen és csinosan öltözködök, mindig jó a hajam és sminken/azért van kivétel amikor nem olyan tökéletes, de általában jó/.Nem vagyok milliomos, de azért nincsen olyan hét, hogy ne kapnék valamit, vagy több valamit.Szóval nem vagyunk szegények.Nem dicsekvésből írom.

De nem egy plázacica vagyok, csak egy picit.

Az osztályban is kihangsulyoztam még amikor volt suli, hogy nekem gazdag pasi kell aki pl. kocsit vesz Valentin-napra.Vagy egy öreg aki nagyon gazdag.Szóval elkényeztetett , és beképzeltnek tünhettem.

Többen akartak velem összejönni, de mégis úgy látom, hogy azért zavarhatták öket az ilyen kinyilvánulásaim?

Nem kéne így kijelenteni, hogy mit akarok?

Előre is köszönöm.


2010. aug. 8. 21:12
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/184 anonim ***** válasza:
53%
15L voltam
2010. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/184 anonim ***** válasza:
nem tőlünk szegényebb hanem nálunk..-.- nyomorultxD meg ha szegényebb nálad mért akarna kihasználni te igen okos 15 éves életre nem való... talán nem a diszkóba kéne keresni a palid..
2010. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/184 anonim ***** válasza:
0%

ha szegényebb nálad mért akarna kihasználni???

azért nyuszika mert a pénzem a házam kell neki!!! érts már !!! csinos vagyok okos vagyok szép vagyok!!! pénzem van házam van !!! ugyhogy lenne mit khasználni!!!!



helyesírásért bocsi!!!

2010. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/184 anonim ***** válasza:
100%
és az is felbasz hogy 15 évesen itt papolsz xD kellett neked 12 évesen pali ba*dmeg főleg hogy cigány xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ez alapján mást ne itélj meg-.- sztem meg a boldogság a legfontosabb és a szerelem.. nem a pénz.Lehetsz gazdag.. attól még lelkiszegény maradsz.15 évesen ilyeneket irkál eldobom az agyam.. tipikus anyu igy apu ugy xD
2010. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/184 anonim ***** válasza:
0%
haggyatok már !!! ne kötöszködjetek velem,én normálisan írtam/válaszoltam mindenkinek!!! nem bánottalak egyikőtöket sem akkor meg?????!!!!!!!!
2010. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/184 anonim ***** válasza:
93%

ne írjatok vulgárisan, attól semmi és senki nem lesz jobb vagy okosabb.


"sztem meg a boldogság a legfontosabb és a szerelem.. nem a pénz.Lehetsz gazdag.. attól még lelkiszegény maradsz."


EBBEN TÖKÉLETESEN IGAZA VAN AZ ILLETŐNEK!


egyébként anyukád példáját követed? ő is apud "nyakán" él?? mert akkor nem csodálom, hogy így gondolkodsz. "Van kitől tanulni".


20/L

2010. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/184 anonim ***** válasza:
0%
Uccsó,anyukám 15éve van együtt apukámmal NEM PÉNZÉRT!! csak anyukám engem kioktatott a pasikkal kapcsolatban,hogy ki és milyen férfi való neekem !!!
2010. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/184 anonim ***** válasza:
akkor kövesd csak a tanácsait!.. :) lehet h jön majd 1 olyan akinek annyi pénze van mint égen a csillag, de olyan bunkó arrogáns, hogy elviselhetetlen. És ha anyukád szerint 1 ilyen való neked, akkor meg is érdemled. na páá :)
2010. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/184 anonim ***** válasza:
54%

én vok az egyetlen aki érti mit akart írni? XD

a szülei megteremtették az élethez szüks pénzt, hogy elkezdhesse vegyen magának lakást ( amit ugye diákmunkából nem lehet..tudom nem vok túl gazdag, de egyetemre járok, viszont mikorra a diploma kamatozni fog már 30 leszek..jó lesz addig ősökkel lakni-.-")


nah mind1..de ha szegény sráchoz megy feleségül, közös lesz a háztartás, és valszeg ő fog dolgokat venni a srácnak, mive szereti..(és ugye akit szeretünk annak mindent megadnánk) és a szülei meg nem azért adnak neki hogy egy szegény fiúra költse, hanem h neki meglegyen a háttér...ez nem olyan bonyi szerintem.

20/L

2010. aug. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/184 anonim ***** válasza:
100%

Szélsőségekben gondolkoztok. Szegény-gazdag. Ááá, primitív, elkényeztett lelki nyomorékok vagytok, akik 30 évesen bedrogozva fogják feldobmi a talpukat, vagy apuci béemvéjével 200-zal fának csapódnak. Mennyi ilyet láttam már, ááá...


Jah, és én is jól élek. Csak az a különbség, hogy egyetem MELLETT dolgozom 18 éves korom óta, nagyon jó szakmával, a második diplomámat csinálom, még én segítek be otthon. Nem élősködöm senkin, és az ezzel járó végtelen szabadságot nem adnám fel semilyen extra gazdagságért.


Az a baj a kitartottsággal, hogy ott szolga vagy. Úgy kell táncolnod, kinézned ahogy a pasi mondja, különben lapát. Mehetsz utcát söpörni, mert nem értesz semmihez. Nna, arról nem is beszélve, hogy 35 évesen, amikor már nem is leszel olyan "szép", akkor szépet ki leszel b@szva, mert a gazdag pasid lecserél egy 20 évesre. Ezen is kéne gondolkozni, okoskák...


15-16 éves senkiháziak. Komolyan mondom, tajgetosz pozitív.


22/F

2010. aug. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!