Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem kellek a pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek a pasiknak, mert látják rajtam, hogy szeretem a pénzt? (lent)

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok.Szépen és csinosan öltözködök, mindig jó a hajam és sminken/azért van kivétel amikor nem olyan tökéletes, de általában jó/.Nem vagyok milliomos, de azért nincsen olyan hét, hogy ne kapnék valamit, vagy több valamit.Szóval nem vagyunk szegények.Nem dicsekvésből írom.

De nem egy plázacica vagyok, csak egy picit.

Az osztályban is kihangsulyoztam még amikor volt suli, hogy nekem gazdag pasi kell aki pl. kocsit vesz Valentin-napra.Vagy egy öreg aki nagyon gazdag.Szóval elkényeztetett , és beképzeltnek tünhettem.

Többen akartak velem összejönni, de mégis úgy látom, hogy azért zavarhatták öket az ilyen kinyilvánulásaim?

Nem kéne így kijelenteni, hogy mit akarok?

Előre is köszönöm.


2010. aug. 8. 21:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/184 anonim ***** válasza:
88%
Hát szerintem jobb, ha kimondod, amit gondolsz és nem hazudsz nekik. Nagyobb pofára esés lenne nekik, ha utólag tudnák meg, hogy nem vagy az ideáljuk. xD
2010. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/184 anonim ***** válasza:
100%
Sose járnék olyan lánnyal akinek csak a pénz kell...
2010. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/184 anonim ***** válasza:
100%

egy elkényeztetett liba vagy.

-.- hihetetlen milyen lányok vannak......

nagy az isten állatkertje

2010. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/184 anonim ***** válasza:
100%
Én is szépen és csinosan öltözködöm 16 évesen, de nem jár ilyen hülyeségeken az eszem, de ha járna, se terjeszteném. Már ne haragudj, de ne csodálkozz, ha nem próbálkoznak be nálad a nagyképű kijelentéseid miatt. Úgy nyilatkozol 16 éves létedre, mintha valami 30 éves pénzéhes lotyó lennél, kicsit nézz már magadba.
2010. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/184 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnhetsz elkényeztetettnek, és beképzeltnek, hanem az vagy.
2010. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/184 anonim ***** válasza:
100%
jó gáz hogy 16 évesen már ilyeneket gondolsz. de sebaj, fogj ki egy gazdag pasast, aztán majd ha rádun, keres egy újabb libát, vagy tart melletted másikat ; ) sok sikert!
2010. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/184 anonim ***** válasza:
25%
én is szeretem a pénzt és nagyon jól öltözködöm. mi sem vagyunk gazdagok de én is gyakran szoktam szép dolgokat kapni. van barátom. tudja hogy szeretem a szép és drága dolgokat. de hát ki nem? ennyire nem mutatom ki mint Te. de ha van barátom vagy valaki közeledik felé kicsit megnyilvánitom. de nagyon halványan. szerintem ne mond ki ennyire hogy mit akarsz és mire vágysz.csak utalgass.
2010. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/184 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a pénzt, sőt egyenesen IMÁDOM !!!!!

Megkaptam én is mindent, soha nem mondták a szüleim azt, hogy nem, persze kornak és lehetőségeknek megfelelően kértem és kaptam !

DE én tanultam és a tanuláson járt az eszem ennyi idősen , mint te és most lám mi lett belőlem MEGKERESEM VALENTIN NAPRA A KOCSIT MAGAMNAK !!!!!!!!!!!

2010. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/184 anonim ***** válasza:
90%
hát fúúúúúúúj baz.dmeg
2010. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/184 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

de nem tehek rola,hogy ilyen vagyok.imádom a ruhákat és cipőket,és nem szeretnék egy 2szobás kislakésban élni pl a pasimmal , a gyeremmel és pasim szüleivel.Na értitek...

2010. aug. 8. 21:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!