Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem kellek a pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek a pasiknak, mert látják rajtam, hogy szeretem a pénzt? (lent)

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok.Szépen és csinosan öltözködök, mindig jó a hajam és sminken/azért van kivétel amikor nem olyan tökéletes, de általában jó/.Nem vagyok milliomos, de azért nincsen olyan hét, hogy ne kapnék valamit, vagy több valamit.Szóval nem vagyunk szegények.Nem dicsekvésből írom.

De nem egy plázacica vagyok, csak egy picit.

Az osztályban is kihangsulyoztam még amikor volt suli, hogy nekem gazdag pasi kell aki pl. kocsit vesz Valentin-napra.Vagy egy öreg aki nagyon gazdag.Szóval elkényeztetett , és beképzeltnek tünhettem.

Többen akartak velem összejönni, de mégis úgy látom, hogy azért zavarhatták öket az ilyen kinyilvánulásaim?

Nem kéne így kijelenteni, hogy mit akarok?

Előre is köszönöm.


2010. aug. 8. 21:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/184 A kérdező kommentje:
Voksán Virág a példaképem...
2010. aug. 8. 23:20
 22/184 A kérdező kommentje:
Jahh meg Mészáros Dóri
2010. aug. 8. 23:20
 23/184 anonim ***** válasza:
96%

Ebben az esetben két dolog lehetséges:


1. KAMU KÉRDÉS (nagyon valószínű)


2. Igazi, vérbeli, született r.banc vagy. Ez esetben állj ki a Hősök terére és min. 200 néző előtt dugj fel egy ananászt, hogy beinduljon a karriered.

2010. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/184 anonim ***** válasza:
19%

Szijaa csajszi!!:)) Énis ilyen vagyok.Plázacica 80cm-s póthajam van,műköröm...csinos csajszi vayok!!!



IMÁDOM A PÉNZT SŐŐŐT MÉG FELIS IZGULOK RÁ!!!:))) ÉS SZERENCSÉMRE MINDEN PÉNZES PASI AZ ÉN KEGYEIMÉRT HARCOL(H) 15L

2010. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/184 A kérdező kommentje:
nem kamu, ha az lenne akkor nem döltöttem volna az időmet azzal, hogy ezen a történeten agyalok, tényleg igaz.de mindenki hisz amit akar.
2010. aug. 8. 23:51
 26/184 anonim ***** válasza:
97%
Jah persze 15évesen 80 cm póthaj és műköröm, na téged is szaporítanálak aranyom !!! KISBALTÁVAL !!!!
2010. aug. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/184 A kérdező kommentje:

23:50

végre valaki:)(L)

amm nem tudom miért fáj valakinek ha jobban él mint az átlag és ráadásul nem nagyoin tesz érte semmi fárasztót:)

2010. aug. 8. 23:58
 28/184 anonim ***** válasza:
90%

Kell autó?! Kell pénz?! Kell sok fux meg ribancroller?!


TTTTTTTTT

TTT

TTT essék érte megdolgozni...

TTT

2010. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/184 anonim ***** válasza:
12%
23:55 figyelj kicsiszivem!! nem mindenki teheti meg a póthajat..ne irigykeedj legalább!!!! én imádom decemberben lesz 1éve hogy fent van,2-3havonta járok varratni!!!! Igen műkörmöm is van,és képzeld épp azzal pötyögök neked a laptop billenytűzetén!!!!puszi
2010. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/184 anonim ***** válasza:
96%

hú szivikém figyelj, nekem nincs szükségem póthajra , mert egy nő nem attól szép és dekoratív, hogy minden MŰ rajta !!!

Büszke lehetsz magadra, hogy ennyid van az életben !:)

Jah és nem vagyok irigy, ugyan mire is ?

Nekem saját házam van, saját autóm van egy imádnivaló párom aki simán kitarthatná a pi.csám, de nem vagyok és nem is leszek soha életben egy kitartott ri.banc !!!!

Tanultam keményen, míg te varrattad a MŰ koronádat meg csiszoltattad a karmaidat és sikeres lettem az életben és nem szakadok meg , hogy megkeressek egy kocsi árát ! De ennek ára volt , mert keményen tanultam !

Hogy miért, mert volt életcélom és a szüleim is megtehették volna, hogy ne dolgozzak soha az életben , a mai napig eltarthatnának ,nem lenne gond nekik !

2010. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!