Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem kellek a pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek a pasiknak, mert látják rajtam, hogy szeretem a pénzt? (lent)

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok.Szépen és csinosan öltözködök, mindig jó a hajam és sminken/azért van kivétel amikor nem olyan tökéletes, de általában jó/.Nem vagyok milliomos, de azért nincsen olyan hét, hogy ne kapnék valamit, vagy több valamit.Szóval nem vagyunk szegények.Nem dicsekvésből írom.

De nem egy plázacica vagyok, csak egy picit.

Az osztályban is kihangsulyoztam még amikor volt suli, hogy nekem gazdag pasi kell aki pl. kocsit vesz Valentin-napra.Vagy egy öreg aki nagyon gazdag.Szóval elkényeztetett , és beképzeltnek tünhettem.

Többen akartak velem összejönni, de mégis úgy látom, hogy azért zavarhatták öket az ilyen kinyilvánulásaim?

Nem kéne így kijelenteni, hogy mit akarok?

Előre is köszönöm.


2010. aug. 8. 21:12
 181/184 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:52


neked az lehet ha anyira felzaklat hogy caps log-al írsz ide kommentet..miért nem válaszolsz te a többi "értelmes" kérdésre?

2010. aug. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/184 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 00:16


Mert te aztán nagyon tudod hogy működik az élet kisanyám :D

Képzeld, nincs műhajam, nincs műkörmöm, nem vagyok plázak*rva, nem szolizok, nem járok manikütöshöz...mégis ápolt vagyok...akkor hogy van ez?

Ja tudom már..ismerem a szappant, a tusfürdőt s a sampont....vagy te ezekről nem hallottál h elég ahoz h ápolt legyél te nyamvadt kis free-lotyo!!!!


És képzeld, mindezek mellett, h én ezeket az ápolási módszereket használom, a párommal 3 éve együtt vagyunk és boldogok vagyunk!!!! Pont ezért imád annyira, mert nem vagyok egy elkényeztetett nyávogós kis pénzéhes k*rva!!!


És SEM ő SEM én nem vagyunk gazdagok!!!


L/20

2010. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/184 anonim ***** válasza:

A válasz írója 96%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:48


én sem vagyok, és örülök hogy találtál egy ilyen fickót, de én speciel mindenhol azt látom hogy a pasik igenis nézik, (jö nem kell hogy plázacica légy) ha valaki jobban kitesz magáért mint az egyszerű szappan stb, és az után igenis megfordulnak...

2010. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/184 anonim ***** válasza:
100%
megfordulnak.. de nem soknak kellene 1 éjszakán továbbra
2010. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!