Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem kellek a pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek a pasiknak, mert látják rajtam, hogy szeretem a pénzt? (lent)

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok.Szépen és csinosan öltözködök, mindig jó a hajam és sminken/azért van kivétel amikor nem olyan tökéletes, de általában jó/.Nem vagyok milliomos, de azért nincsen olyan hét, hogy ne kapnék valamit, vagy több valamit.Szóval nem vagyunk szegények.Nem dicsekvésből írom.

De nem egy plázacica vagyok, csak egy picit.

Az osztályban is kihangsulyoztam még amikor volt suli, hogy nekem gazdag pasi kell aki pl. kocsit vesz Valentin-napra.Vagy egy öreg aki nagyon gazdag.Szóval elkényeztetett , és beképzeltnek tünhettem.

Többen akartak velem összejönni, de mégis úgy látom, hogy azért zavarhatták öket az ilyen kinyilvánulásaim?

Nem kéne így kijelenteni, hogy mit akarok?

Előre is köszönöm.


2010. aug. 8. 21:12
 171/184 anonim ***** válasza:
Egy kérdésre emlékszem ami 150 hozzászolás fölé emelkedett.. sőt az volt 220 is az pedig hogy : Nős férfit szeretek... bla bla.. Hát mondanom se kell hogy azért érkezett annyi válasz mert nagy felháborodást keltett amit irt.. szerencsére ezek a hülye mocsok kérdező emberek vannak kissebbségben.. jelen esetben ti is tinipics*k
2010. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/184 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: 08-13 20:32....


Te is épp olyan szánalmas kis nyikhaj vagy mint a kérdező...egyszerűen nem tudom felfogni épp ésszel hogy mit képzeltek magatokról...undoritó...akkor örülj annak h mennyi pénzed van ha te keresed meg...megkörnyékezett egy selyemfiú? nahát...remélem úgy megb*sz h teherbe esel és anyád apád kib*sz a p*csába...irigykedni rátok? Igaz, anyukám munkanélküli, egy keresetből élünk, mégis boldogabbak vagyunk mint más nyomorék ujgazdak. Rengeteg öszinte barátom van akik nem használnak ki ugy mint ahogy titeket fognak. Hányingerem van tőletek!!!


L/20

2010. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/184 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 15:44


A szeretet igen is tud adni tetőt a fejed fölé! Ha 2 ember szereti egymást minden áron össze tudja kuporgatni a pénzt a fedélre. Sőt, ha a lány télleg szereti a pasit akkor lemond arrol a k*rva kozmetikusról..és nini máris szeretetből szaporodik a lóvéd kisanyám!!!!


L/20

2010. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/184 anonim ***** válasza:
0%
sztem te olyan hülye vagy!!! nem azt mondom hogy a szeretet nem számít de ha van szeretet de pénzed nincs ennivalóra, na akkor attól függetlenül éhen fogsz halni!!! szóval erről ennyit!! attól, h 17 éves vagyok, sokmindent tudok az életről, mert anyám elhagyta apámat meg engem is és a testvéremet, egy másik férfi miatt..és apa azt is csinálhatta volna h bead minket vhova, de nem tette, felnevelt minket mert fontosak vtunk neki, és keményen, de megdolgozott mindenért, hogy minket eltartson és meglegyen mindenünk!! és nem tudnék akkor sem hozzámenni egy szegény fiúhoz!!!!
2010. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/184 anonim ***** válasza:

Van olyan jel, ahogy a kis figura a falra hányja a borsót? :D Csak mert ide szívesen bevágnám.

Te 17 éves az eszedet vhol elhagytad???

Ki a fa.szom mondta h nem fontos a pénz a megélhetéshez?? Esküszöm tök hülye vagy, leírták. 100000x hogy mi itt a probléma te megy mindig azzal jössz h a szeretet nem ad enned.

Az, hogy a szeretetről halvány gőzöd nincs oké, de ne próbáld bemagyarázni másoknak h ez a jó.

Száááánalmas.

2010. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/184 anonim ***** válasza:
100%

Kit üzenete:


18:09!


Te annyira értetlen vagy mint ide hawaii. TUDJUK,HOGY A PÉNZ NAGYON MEGHATÁROZÓ AZ ÉLETBEN! NEM IS VONJUK KÉTSÉGBE. DE TE MIT NEM TUDSZ MEGÉRTENI AZON,HOGY HA 2 EMBER SZERETI 1MÁST, ÉS HA VALÓBAN IGAZ SZERELEMRŐL VAN SZÓ, AKKOR NEMÉRDEKEL H. HAJLÉKTALAN VAGY 1 NEMTUDOM HONNAN SZALAJTOTT EMBER.MERT IMÁDOM, ÉS NEM SAJNÁLOM TŐLE SE A PÉNZEM, SEM MÁST. FELŐLEM LEHET CSÓRÓ IS, DE VELE SZERETNÉM MEGOSZTANI MINDENEMET.!


legyél már képben! te meg az anyagiak miatt fogsz párt választani magadnak, hát ennyi eszed van gyerek. -.-

2010. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/184 anonim ***** válasza:
A k*rva anyádat hogy egyidős vagy velem aztán már ilyen elvárásaid vannak te büdös mai tinipi*csa.Okádok az olyan sz*roktól mint amilyen te vagy... Remélem halálra keresed magad a ku*rásból.Nem vagyok csoró a családommal,sőt... De milyen érdekes hogy nem vagyok el szállva veled ellentétben..lényeg a lényeg undoritóak a magadfajták
2010. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/184 anonim ***** válasza:
100%

jaj én már válaszoltam a legelején....nem olvastam végig az összes kommentet, mert azóta már írtatok vagy százat :)

Én személy szerint aki a pénzre hajt nem igazán tudom díjazni ! Nekem is gazdag és sznob szüleim vannak ...mindent megkaptam a tesómmal együtt , de tőlünk követeltek is ! Egyetemre jártunk mindketten és nem most , és nem is vették meg a diplomát, de nem is volt rá szükség, mert mindez nevelés kérdése !

Icipici cicijeim voltak /ne tessék nevetni !:) és nekem nagyobb mell kellett, nem fizették ki .. nem kaptam ..minden nyáron az egyetem alatt nagybátyám közjegyző irodájában dolgoztam, mert azt mondta, majd ő kifizeti :) teltek az évek én jártam segíteni, tanultam mint állat, hogy hamar összejöjjön a pénz a műtétre és mire végeztem még két évet dolgoztam nála és beteg lett / két fia van, akik szart.ak tanulni, szart.ak mindenre az életben, mindet megkaptak a nélkül is de őket az anyjuk rontotta el , mellesleg egy idő után elváltak és nem maradt a nőnek csak egy lakás zuglóban és most ápolónő /ugye a két fiú nem vihette tovább az irodát és a nagybátyám mindent "rámhagyott " aki tudja milyen egy iroda vezetése az nem azt fogja mondani , fffú mekkora mázlista, hát az is vagyok egy mázlista, mert nehéz, néha kivagyok , sőt sokszor kivagyok mert mást is csinálok, de imádom és ennyit ! Nos a műtétet már saját pénzemen csináltam meg , mert nekem ez fontos volt....

Van egy öcsém , hát mit mondjak az ilyen lányokat akik csak a pénzre hajtanak és semmi nincs bennük azokat csak szükségletei kielégítésére használja !Nem értek vele egyet, de fiatal , szerelmes volt egy leányzóba aztán a csaj megcsalta ..nem ez a lényeg... vasárnapi ebédnél már nem tudjuk számon tartani , hogy ki a leányzó aki kijön a szobájából egy buli után..:) de ezek a lányok mind kis pénzéhes ribik akiknek még a számát sem adja meg ! és amikor kérdezem milyen volt, hát nem is tudja , de én láttam, hogy mennyi hullócsillag volt tegnap éjszaka....szóval a szex is ennyit ér ezekkel a lányokkal számára ! Egyébként közgazdász lesz és szinte vörös diplomás, nem hülye, de neki pénzéhes ribik ennyit érnek és nem csak neki...ezzel azt akarom mondani lányok a pénz nem minden !!!! Egy pénzes srácnak nem az kell, hogy jól nézz ki és jó anyagi háttere legyen anyuci apucinak , nem agyban nagy légy !!!!! Pl az én apukám az ilyen IQ nuku lányokat akik letipegnek az öcsém szobájából és 17 évesen műhaj, műköröm , rózsaszín pompomos papucs, hát porig alázza és nem azért ahogy kinéz, hanem amennyire buták az már iszonyat !:(

én nem azt mondom, hogy egy 17 éves lánnyal a GDP-ről beszélget, de azért van egy szint ami alá nem fog leereszkedni egy pénzes pasi !

Na igen és a másik nem minden pénzes pasi egy IQ bajnok !

szóval lehet választani !

Vagy egy pénzes pasi , de az hogy is mondjam sííííííííík és akkor térdelsz amikor ő mondja, vagy egy pénzes pasi, de ahhoz FEL KELL NŐNI !Na ez a két kategória van!


bocsi, ha vmi nem érthető, ha vmi helyesírási hibám van, elnézést, de én még mindig dolgozom közben !:)


28/L

2010. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/184 anonim ***** válasza:
54%
A K.URVA ÉLETBE FEJEZZÉTEK MÁR BE, A NORMÁLIS KÉRDÉSEKRE JÖN 1-2 VÁLASZ, ERRE MEG VAGY 150. KIT ÉRDEKEL EZ A KISLÁNY? JÉZUSOM, ÉLETETEK LEGFONTOSABB TÉMÁJA. HAGYJÁTOK ABBA
2010. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/184 anonim ***** válasza:
54%

válasz írója 96%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:08


jah aztán amikor elhagy a pasid aki elméletileg szeret egy jobb nőért aki megy kozmetikushoz és ápolt, és te ottmaradsz a félkész fedéllel egyedül akkor meg majd nézhetsz...

2010. aug. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!