Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem kellek a pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek a pasiknak, mert látják rajtam, hogy szeretem a pénzt? (lent)

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok.Szépen és csinosan öltözködök, mindig jó a hajam és sminken/azért van kivétel amikor nem olyan tökéletes, de általában jó/.Nem vagyok milliomos, de azért nincsen olyan hét, hogy ne kapnék valamit, vagy több valamit.Szóval nem vagyunk szegények.Nem dicsekvésből írom.

De nem egy plázacica vagyok, csak egy picit.

Az osztályban is kihangsulyoztam még amikor volt suli, hogy nekem gazdag pasi kell aki pl. kocsit vesz Valentin-napra.Vagy egy öreg aki nagyon gazdag.Szóval elkényeztetett , és beképzeltnek tünhettem.

Többen akartak velem összejönni, de mégis úgy látom, hogy azért zavarhatták öket az ilyen kinyilvánulásaim?

Nem kéne így kijelenteni, hogy mit akarok?

Előre is köszönöm.


2010. aug. 8. 21:12
 161/184 anonim ***** válasza:
0%
és bocs a helyesírásért, gyorsan gépelek, és nincs kedvem javítgatni, főleg mivel úgy érzem kb a falhoz beszélek mert el se olvassátok...nem vagyok elkényeztetett p*csa, átlag ember vok, közelebb a szegényhez mint a gazdaghoz, és tanulok, az egyetemen hogy eltartsam magam, és ne legyenek gondjaim, de a szeretet nem fog nekem segíteni a nagybetűs életben, ez is biztos, max nem leszek egyedül, ha szeretek a karrier helyett, de mit érek vele??...mint mondtam a szeretet nem fizeti a számlákat, és az ételt
2010. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/184 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta szívből mondom, hogy sajnállak, amiért ilyen lelketlen szörnyeteg lett belőled. Komolyan...
2010. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/184 anonim ***** válasza:

Ez kész :D

Kb 0%-ot értettél meg abból amit szerettünk volna a hozzád hasonló embereknek elmagyarázni.

Ez nem jött össze.

Jegyezd meg ezt az oldalt és majd pár év múlva írd már le mi lett belőled. Bár már van egy két tippem.

2010. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/184 anonim ***** válasza:
54%

ma 16:28


ne másokat szidj ha nem tudsz megélni, és ne pattogj hogy már X éves vagy mert képzeld van aki tizenévesen is jól látja a dolgokat, csak senki nem figyel rájuk, mert az emberek kirekesztők, és lenézik a fiatalokat


a nehéz munkalehetőségekről beszélsz? nekem? egyik szülőm az egéségügyben dolgozik, nekem ne mesélj a kormányok ballépéseiről jó?


érdekes, aki akar tenni a gyerekéért az tud is , csak pl nem kéne olyan rhdt becsületesnek lenni...feketemunka? naés, ha ezen múlik hogy teljesül e az álmod, vagy a gyerekedé, nem megéri?

és külföldre is ki lehet menni, csak valahogy idegyöpösödnek az emberek.. én spec ahogy lehet menekülök ebből az országból, mert megy tönkre, egyre jobban, csak nyisd ki a szemed, és ne oktass ki, tudom milyen a nehéz munka, épp ezért választanám a könyű utat, félre ne érts, nem azt h eltartsanak, hanem az önző karrierizmust, te meg csak nézd végig hogy a gyereked azt kérdezgeti, neki miért nem lehet ez meg az..hidd el aki akar pénzt keresni az tud is, legroszabb esetben feketemunkával, vagy elmegy politikusnak, naés, legalább a gyereknek jó lesz.

2010. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/184 anonim ***** válasza:
100%

először is. elhiszed,hogy megtudok élni és boldogulok is? : ) ha nem, az sem érdekel.


És mit szólnál ahhoz,hogyha vki más ugyanígy vélekedne majd a későbbiekben mint te is, és lesz*rja,hogy hogyan, de meglegyen a pénze és eltartsa a gyerekeket. DE(!) ehhez eltipor téged is, átgázol rajtad is, mit sem törődve azzal,hogy pl. a gyerekeidnek te is jót szeretnél. Pl. lesz 1 munkahelyed, ő benyalizza magát a főnöknek, neked viszont ez nem sikerül, és simán ő viszi a trófeát.

És ezt mindazért, mert ugyanúgy gondolkodik mint te.


Szal igen, tudom,hogy van ilyen út is a cél felé, de lehet,hogy te leszel a vesztes a hozzádhasonló emberek miatt. =) ezen sem ártana elgondolkodnod.

2010. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/184 anonim ***** válasza:
én ezt tudom és vállalom is, ha ő a jobb neki jár a poszt, csak rajtam múlik kinél vok jobb, és ha valakinek sikerül beelőzni, hát én kúrtam el mert hagytam, engem nem zavar ha más is úgy gondolkodik mint én
2010. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/184 anonim ***** válasza:
100%
és ha külföldre akarsz menni, akkor tedd azt. Tudom,hogy milyen gagyi országban élünk, én ezt nem is vitatom.Ebben igazat adok neked, ha teheted akkor ezt az irányt válaszd, mert valóban sokkal jobban keresnek ott az emberek és jobban élnek. Igen, ez így van.Csak nem mind1,hogy másokat a földbe taposunk, vagy hagyjuk érvényesülni őket is, mert lehet,hogy nemtudják eltartani a gyereket és éppen nemtud neki kenyeret adni, és mindez a mi lelkünkön szárad,csak mert kib*szott önzők vagyunk.. sajnálom,hogy vannak ilyenek a Földön.:S
2010. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/184 kayl18 ***** válasza:
éppenséggel az a helyzet, hogy a kormány azon van, hogy mindenki huzzon ki külföldre dolgozni, mert ha nem mész akkor itt aligha fogsz annyit keresni hogy a gyereked is eltartsd, csak a gazdagok maradnak, és a gazdagok fele zsidó akik lopják a pénzt, persze nem úgy mint a cigányok, sokkal okosabban, csak észre kéne venni, a vendéglátás is szétesésben van, nagyon jól tudom, van pár ismerősöm a szakmában, akiknek a főnökeik költenek minden szarra, ezt újítanak, azt újítanak, a normális fizetésre meg nincs pénz, kapja be az összes aki azt mondja nincs pénz, hogy emeljék a fizut, nagyon is van pénz, Budapest parádét elvileg azért tiltották be mert nincs már rá pénz, de bezzeg zsidó fesztiválra van a qrva annyukat!!!
2010. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/184 anonim ***** válasza:
100%
jah XD politikusi fizuemelésre is van...ezért kell annak menni XD
2010. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/184 anonim ***** válasza:
100%

engem a miniszterelnökbácsi kúr fel de nagyon :S meghozta a döntést h "csak" 16%-ot kell adózni a fizuból.és ez húúdenagyonjóó, ki kéne ugrani a bőréből mkinek. milyen aranyos ez az ember és milyen kedves.. : ) csak qrvára nem mind1,hogy a minimálbérből vonják-e le a 16%-ot vagy a politikus 1,5 millájából. azért ezt rendbe kéne tenni. meg se kottyan nekik a 16. hol itt az igazsáág?!


ja és pluszba kajapénz, ruhapénz, meg minden sz*rt kapnak.Ja a végkielégítésekről nem is beszélve. :) egy árokásó pl. miért nem kap? sztem keményebben dolgozik mint ezek a sz*rrágók akik ülnek és néznek ki a fejükből egész nap a parlamentben.Ezt a munkát a leghülyébb ember is el tudja végezni. pfff

2010. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!