Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem kellek a pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek a pasiknak, mert látják rajtam, hogy szeretem a pénzt? (lent)

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok.Szépen és csinosan öltözködök, mindig jó a hajam és sminken/azért van kivétel amikor nem olyan tökéletes, de általában jó/.Nem vagyok milliomos, de azért nincsen olyan hét, hogy ne kapnék valamit, vagy több valamit.Szóval nem vagyunk szegények.Nem dicsekvésből írom.

De nem egy plázacica vagyok, csak egy picit.

Az osztályban is kihangsulyoztam még amikor volt suli, hogy nekem gazdag pasi kell aki pl. kocsit vesz Valentin-napra.Vagy egy öreg aki nagyon gazdag.Szóval elkényeztetett , és beképzeltnek tünhettem.

Többen akartak velem összejönni, de mégis úgy látom, hogy azért zavarhatták öket az ilyen kinyilvánulásaim?

Nem kéne így kijelenteni, hogy mit akarok?

Előre is köszönöm.


2010. aug. 8. 21:12
 131/184 anonim ***** válasza:

Ja és olyan cuki, hogy csak abba tudtok belekötni, hogy a szeretettel, nem lehet életet menteni.

Hát képzeld, tudom, hogy vannak olyan dolgok amiket igenis a pénz old meg(esetünkben egy haldokló helyzete). Ki mondta, hogy nem szükséges a pénz? és ki mondta azt, hogyha én szeretek vkit az majd meggyógyítja a nála mondjuk 2 hete megállapított rákot? Ami ku.rva idegesítő, hogy vannak olyan piócák, mint ti akik szeretnének az embereken élősködni(és ha ez még nem elég, akkor még fel vannak háborodva, h h merjük leszólni őket)

Úristen... :D

A lényeg amit mindenki próbált a hozzátok hasonló egyéneknek megmagyarázni (..amit teszem hozzá 100 valamennyi válasz után sem sikerült...:D)az az, hogy a pénz nem minden és hogy ha lenne egy kis dobogó szerkezet a szívetek helyén nem vén fa.okra várnátok, hogy kocsit vegyen, eltartson és megvásárolja a legújabb kollekciókat.

Mind1 :D...látszik, hogy milyen az arány az IQ-tok és a cipőméretetek között.

2010. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/184 anonim ***** válasza:
100%

először is.. lehet h a 3milliód sem elég ahhoz, hogy meggyógyítsanak, mert vannak betegségek, (Aids, rák) amelyeket nem lehet kezelni.. jhaa bocs, te még 15-16 évesen ezekről hallani sem hallottál, lehet.. én kérek elnézést :))


2."Imádom" mikor kis hülyegyerekek, akiknek fingjuk nincs arról, mi az,hogy 2kezi munkával megdolgozni a pénzért, osztják az észt jópár évvel idősebbeknek.


3. 16 évesen ne azon járjon már az eszed, hogy kinek a pénzéből fogsz elmenni kozmetikába, shoppingolni stb. könyörgöm, nemrég bújtál ki anyukádból.


4.Ha már felhozódott a cigánytéma (ami abszolút nem ide vág), akkor annyit szólnék a dologhoz, hogy ti pontosan hozzájuk hasonlíthatóak vagytok!! ők sem akarnak megdolgozni a pénzért, másokon élősködnek, várják a dolgozó ember pénzéből levont adót.

(mondok egy nagyon jó példát: ugye köztudott,hogy nemrég volt árvíz országszerte, és betelepítették ezeket a senkiket ilyen-olyan közintézményekbe, mert elvitte a fejük felől a vihar a tetőt. És mikor megkérdezték tőlük, hogy újra tudják-e kezdeni az életüket, dühösen azt válaszolták: háát mibőő'?? nem dógozik egyikőnk se. várjuk a támogatást"..

Hááát menj el dolgozni és boldoguuuulj egyedüül, ne a sült galambot várd.!!


5. nemtudom észrevettétek-e, de itt 10ből 9 ember titeket olt! :) szép arány. És aki veletek egyetért, az mind a ti szinteteken van (15 évesek). :) Szóval az ilyen IQ bajnokok ne oktassák már a diplomás, tanult, értelmes embereket! Nehogy már a nyúl vigye a puskát:)


(És ha ti mindebből egy kukkot sem értettetek meg, amiről beszélünk nektek, az is csak azt mutatja, hogy a béka feneke alatt (se) vagytok) :)) szóval a helyetekben elbújnék okoskák..:) És amiket írtok, az már az egész vicc.Próbáljátok megmagyarázni nekünk (akik már a Nagybetűs életet élik, ti akiknek halvány fogalmuk sincs erről) azt,hogy az ég zöld.. :))

Menjetek oda a való életben egy emberhez a meglátásaitokkal, vagy a képetekbe röhög, vagy szembeköp. :)


20/L

2010. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/184 anonim ***** válasza:
100%

16:05höz szólnék még..


idézlek: "vagy a gyerekedet csúfolják a suliban, mert nincs pánz újj ruhára és kiközösítik,..."


Azok a gyerekek teszik ezt, mint te is.. akik úgy elvannak kényeztetve, hogy 2 méterrel a föld felett járnak.


Hidd el, nekem is megvan mindenem, amire vágytam, de nem nézem le sem az alacsonyab színvonalon élőket, sem pedig a munkásokat. Annál is inkább az olyanokat, akik tele vannak lével, mert biztos,hogy nem tisztességes munkával érte el mindezt.. Szóval az ilyet nézem le!!

Azon még nem gondolkoztál el, hogy lehet,hogy a barátaid valójában nem is barátok, hanem csak kihasználnak?! na mert ez aztán tényleg sokkal jobb, hogy a pofádba hazudnak, mint akit kiközösítenek :)


Minden egyes ember csak ember, ennél te sem vagy több és ő sem kevesebb.


És tudod sokkal nehezebb beilleszkedni egy közösségbe az olyanoknak mint te is, akin látszik,hogy egy elkényeztetett csitri és ennek tetejébe úgy is viselkedik.Az ilyenek élete jóval nehezebb.Remélem egyszer porig aláznak a természeted miatt! :) Szebb jövőt.

2010. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/184 anonim ***** válasza:

ööö 16:05!

egy halálos betegnek minek már három millió kezelésre, ha már meg sem lehet gyógyítani? gondolkozz már mit beszélsz :DD vagy te sem érted hogy mit írsz? ne égesd már magad :D

2010. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/184 A kérdező kommentje:

Ohh hát azért nem számiottam erre a sok kommentre.Én csak arra voltam kivánics, hogy hülyeség-e kinyilvánitani amit szeretnék.És úgy látom , hogy igen.

De akkor sem tehetek arról, hogy szeretem a pénz, ruhákat és a cipőket meg imádom.És nem tudom ugy elképzelni az életem, ahogy sokan élik.Kicsi házba, kocsi nélkül

Ja és eszembe jutott valami.Egyszer mondták nekünk a suliba,vagyis kérdezték, hogy egy gyerek lehet-e boldog egy szegény családba ahol szeretik?Én azt mondtam, hogy nem.Mindenki hülyének nézett, de nem érdekel.Mert nem lehet boldognak lenni, úgy hogy látod, hogy a xy-nak új iskolatáskája van.De a gyerek még mindig a régit viszi, ami még az előző tesojáé volt....Én igy gondolom.


Neked 15éves lány meg köszi, hogy kiállsz mellettem.Ne foglalkozz azzal, hogy csak 31%van.Gondolom máshol is leirod a véleményed és nem tetszik nekik,és ezért pontoznak le.Nekem sincsen sokkal több %om :D

2010. aug. 14. 20:05
 136/184 anonim ***** válasza:

Nem is kellett volna mond, hogy neked sincs több százalékod, mert erre már rájöttünk :D

Erről beszéltem :D Semmit nem értenek abból amit itt próbálunk elmagyarázni...tudod, ez több, mint szánalomra méltó. e

Elkeserítő, hogy ilyen szemeteket hord a hátán a föld.

Arra, h a gyerek nem lehet boldog egy szegény családban, csak annyit, hogy L O L :D

Bizony sok keserűség akad a pénz hiányából, és mint mondtam ismerek pénzben dúskáló családokat, s mit ad Isten nem olyan nagy a harmónia(Anyu csalja Aput. Apu csalja anyut. A gyerek meg 6 évesen azért sír, mert két ország között ingázik állandó jelleggel, és nem érti, hogy ők miért nem egy biztos lakhelyen laknak, mint a szomszédban élő 3-as ikrek. Akiket édesanyjuk egyedül nevel és ami a legmeglepőbb azok a gyerekek sokkal többet nevetnek, mint ez a gyerek, aki most kapta meg a playstation legújabb változatát:O, hogy is van ez...?) Persze ez egy példa a rengetegből, és mivel nem akarok általánosítani, nem mondom, hogy minden gazdag családban ez van. De elhiszed, hogy szegényebb családokból kikerült embereknek,nagyrészt sokkal szebb volt a gyerekkoruk? Sokkal jobban tisztelték és szerették a szüleiket, és fordítva? Sokkal jobban megbecsülik azt amit megszereztek?(Nem. Nem hiszed el, mert már leírtuk, hogy nincs, hozzá annyi kapacitásod ott fent)

Sok sikert és csak így tovább.

2010. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/184 anonim ***** válasza:
100%

lehet,hogy nincs új iskolatáskája, de legalább a szülei tisztességesek és becsületesek.. és ők is szeretnének megadni mindent a gyereküknek, amit csak óhajtanak, de lehet,hogy nincs rá keret, még akkorsem ha megfeszülnek és éjjel-nappal dolgoznak..De igyekeznek minden tőlük telhetőt megadni a gyerkőcöknek, és gondolok itt arra, hogy sokat foglalkoznak velük, és jólneveltek. Ellentétben a pénzes apa pici lánya/fia mindenféle drogügybe-,balhékba keveredik, alkoholhoz nyúl, stb. és mindezt miért?? mert a lelkében sérült..nem törődnek vele a szülők, életük a pénz, és mégtöbb pénzhez jutás, gyerekük háttérbe szorul és nem fordítanak rá elég időt. És amint az előző személy is írta, lehet,hogy sokkal jobb gyerekkora volt annak akinek nem volt minden évben új iskolatáskája, mint egy olyan gyereknek akinek a playstation stb. jutott, de egyfolytában magányos volt.. És nemtudom mit nem bírtok felfogni ezeken a dolgokon!!


Mi nem azt mondjuk,hogy nem fontos a pénz! igenis az, de nem a legfontosabb, és nem annak élünk, nem azzal fekszünk és kelünk.


20/L

2010. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/184 anonim ***** válasza:

még annyit, hogy ha te szereznéd a pénzt, és te teremtetted volna meg a ruhára, cipőre stb. valót, akkor sokkal jobban értékelnéd.


Így viszont ne legyen olyan nagy szád, mert nem szakadtál meg érte, mint oly'sok dolgozó ember.Ráadásul még csak kis csitri vagy, fogalmad sincs mit jelent értékelni dolgokat..

2010. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/184 anonim ***** válasza:
56%

hát képzeld, nem vagyok gazdag (jó szegény sem) de egyetemre járok, és igenis törtetni fogok a karrierért, és nem érdekel majd kin kell ezért átgázolnom, vagy hogy szeretnek e egyáltalán az emberek, mert nem akarok 40 évesen ott kikötni hogy a gyerekemnek rosz, mert nincs pénz, és úszok az adóságban, meg nem tudom fizetni a számlát, vagy hogy nem tudok anyuméknak segíteni öreg korukra,


én itt nem azt védtem hogy a pasi tartson el valakit, hanem hogy ha már megdolgozom majd azért amim van azt a szüleimre költhessem akik most nem keresnek olyan hiper jól, de nekem mindent megadnak, hogy nekik is segíthessek majd, és ne a pasimat kelljen anyagilag támogatnom, csak mert ő szegény

2010. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/184 anonim ***** válasza:
56%

mellesleg 20 vagyok, és képzeld láttam mit eredményez a pénztelenség, és azt is hogy az eltartás csak viszályt szül, nem csak ha a pasi tartja el a nőt, de ha gazdag nőnek van szegény udvarlója *ami a kérdés volt !!!* az is csak viszályt okoz...

és hidd el nekem sem nagyon jön be a koncepció hogy bugyuta papírfecnik választanak el attól hogy ott lakjak ahol akarok, de amég a világ ilyen elfogadom hogy igen is létfontosságúak ezek a papífecnik, és igen is boldogítanak !!

2010. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!