Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem kellek a pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek a pasiknak, mert látják rajtam, hogy szeretem a pénzt? (lent)

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok.Szépen és csinosan öltözködök, mindig jó a hajam és sminken/azért van kivétel amikor nem olyan tökéletes, de általában jó/.Nem vagyok milliomos, de azért nincsen olyan hét, hogy ne kapnék valamit, vagy több valamit.Szóval nem vagyunk szegények.Nem dicsekvésből írom.

De nem egy plázacica vagyok, csak egy picit.

Az osztályban is kihangsulyoztam még amikor volt suli, hogy nekem gazdag pasi kell aki pl. kocsit vesz Valentin-napra.Vagy egy öreg aki nagyon gazdag.Szóval elkényeztetett , és beképzeltnek tünhettem.

Többen akartak velem összejönni, de mégis úgy látom, hogy azért zavarhatták öket az ilyen kinyilvánulásaim?

Nem kéne így kijelenteni, hogy mit akarok?

Előre is köszönöm.


2010. aug. 8. 21:12
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/184 anonim ***** válasza:

valószínűleg okkal nem kell a pasiknak a lány.


20/L

2010. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/184 kayl18 ***** válasza:
na mi van a kérdező bekussolt?
2010. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/184 anonim ***** válasza:
Én is azok közé tartozom akik elég jól élnek megvan mindenük,és kapok új cuccokat ugyanigy elég gyakran énis.De nekem nem az a legfontosabb hogy egy mérhetetlenül gazdag pasit összeszedjek aki Valentin napra kocsit vesz nekem..Nemtudom én az ilyen lányokrol azt gondolom hogy csak undorítóan kihasználják az embert,ugyhogy szerintem inkább ne azon változtass hogy nem mondod ki amit éppen akarsz hanem az egész felfogásodon változtass,az egész elképzelt kis életedröl.mert hiába vágy ennyire nagy dolgokra,lehet pofára esel és még egy 2 szobás házad sem lesz ..
2010. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/184 A kérdező kommentje:

Nem kussoltam be, csak nincsen időm egész nap a laptopom elött ülni.


Lehet , hogy egy kicsit túlozok, de akkor sem az a vágyam, hogy egy boltban eladó legyek havi 70e ért, és ha haza megyek akkor a nagysörhasú büdős ember fog várni, és nyávogó 4gyerek.

2010. aug. 13. 15:01
 65/184 kayl18 ***** válasza:
szerintem senkinek sem ez a célja, de az sem hogy gazdag legyen, a 2 közötti részt kell eltalálni és nem szól hozzád senki
2010. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/184 anonim ***** válasza:

"és nyávogó 4gyerek".


Könyörögve kérlek, ne vállalj egy gyereket sem. Egyébként csak az ostoba ember gondolkodik végletekben. Jah, és lehet tanulni, jó diplomát szerezni, és jól keresni. Nem kell a pasitól várni az anyagi támogatást, Te is nyugodtan dolgozhatsz, és eltarthatod magad.

2010. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/184 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy nemtudod mi az a "Nagybetűs élet". Fogalmad sincs róla. Tudod, sokan örülnének annak az eladó állásnak is, 70ezer ft-ért is akár.. de manapság még erre sem nagyon van lehetőség. Ha ennyi eszed van mint amennyi látszik, akkor meg is érdemleg h "egy büdös sörhasú" (lehet akár pénzes is) ember mellett öregedj meg. Ha téged csak a pénz boldogít, akkor sajnálni tudlak! : ) látszik, hogy lelkinyomorék vagy. Majd azért 10-20 év múlva írd meg nekünk légyszives, hogy mi lett belőled.. : )


20/L

2010. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/184 A kérdező kommentje:
Miért tünök lelkinyomoréknak?De most komolyan, érdekelne.
2010. aug. 13. 18:43
 69/184 anonim ***** válasza:
Azért, mert felszínes értékek alapján akarsz párt választani magadnak, számító érdekekkel karöltve. Azért!
2010. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/184 anonim ***** válasza:

szerintem még mindig logikus hogy nem akarod leadni az életszínvonalad, márpedig ha te tartod el a pasidat abból az lesz, viszont abba a csapdába se ess, hogy ő tartson el, mert ha mégse olyan jófej mint hitted, vagy váltok, azt nagyon megjárhatod...nehogy emiatt a tulajdonának nézzen

am kár hogy a logika kezd kiveszni az emberekből..am én nem akarok pasit, csak gazdagságot, és meg is lesz, de addigis igazad van :)

2010. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!