Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem kellek a pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek a pasiknak, mert látják rajtam, hogy szeretem a pénzt? (lent)

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok.Szépen és csinosan öltözködök, mindig jó a hajam és sminken/azért van kivétel amikor nem olyan tökéletes, de általában jó/.Nem vagyok milliomos, de azért nincsen olyan hét, hogy ne kapnék valamit, vagy több valamit.Szóval nem vagyunk szegények.Nem dicsekvésből írom.

De nem egy plázacica vagyok, csak egy picit.

Az osztályban is kihangsulyoztam még amikor volt suli, hogy nekem gazdag pasi kell aki pl. kocsit vesz Valentin-napra.Vagy egy öreg aki nagyon gazdag.Szóval elkényeztetett , és beképzeltnek tünhettem.

Többen akartak velem összejönni, de mégis úgy látom, hogy azért zavarhatták öket az ilyen kinyilvánulásaim?

Nem kéne így kijelenteni, hogy mit akarok?

Előre is köszönöm.


2010. aug. 8. 21:12
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/184 anonim ***** válasza:
ba*zdmeg akkor tanulj hogy ne 70ezret keressél te sz@rházi teeeeee tanuljál aztán akkor keresd meg ne más pénzén élősködj..Félreértés ne essék nem irigykedek mivel magasan az átlag szinvonal felett élünk de téged ugy taposnálak el hogy nem igaz!Normális ember nem lehet az akinek nincs pénze?? sőrhasúnak kell lennie? Te büdös ribanc
2010. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/184 anonim ***** válasza:
100%
ez szól a 17 éves lelkisérült csajnak is!! Érdekes hogy én nem vagyok ilyen szutyok mint Ti!!! pedig lehetnék baszott elkényeztetett.Most is csak azért irok ilyen hangnemben mert ez a kérdés nagyon felhuzott.Azt se tudod még mi a szerelem csak a pénz stb... lehet akármennyi pénzed attól erkölcsöleg még egy 0 maradsz
2010. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/184 anonim ***** válasza:
i
2010. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/184 anonim ***** válasza:
9%

15L vagyok!!!

LÁtom nagyon értettek az életemhez,tanulok/tanulni szeretnék minden erőmön azon vagyok!!! A megyénk egyik legjobb gimijébe járok,és jogi egyetemen szeretném folytatni a tanulmányaimat!!!

Valaki irta hogy apukám 40+ apukám most lesz augusztusban 39.barátai akikről írtam/beszéltem 20-30közöttiek!!! ha nem tudsz valamit akkor légyszíves ne okoskodj!!!


Valaki jól néz ki attól még nem sík hülye,a pénz tényleg nagyon fontos..és épp ezért tanulok...de biztosan nem fogok össze jönni egy csövessel...anyukám nem is engedné..mert ők már megteremtették nekem azt ami az élethez szükséges!!!!


ennyit akartam írni,ezzel be is fejeztem!:) pussz

2010. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/184 anonim ***** válasza:
végülis nem is mindegy h 39 vagy 40 :DD apuci majd biztos megveszi neked a diplomát. hojoj, azt se nevezném tanulásnak.. : ) és még vmi. amit nem értek: hogy függ össze h anyukád nem engedné h egy "átlagos" sráccal járj azzal, hogy megteremtettek mindent neked. vhogy nincs összefüggés, de lehet h én vok értetlen :D (egyébként nem csodálom h ilyen a felfogásod, ha így is neveltek. gondolok itt arra amit anyukádról említettél) Gratulálok a szülőknek és neked is :D
2010. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/184 anonim ***** válasza:
Nyugi az ilyen lányoknak mint te is, nem kell túlhajszolni magát az egyetemen :D csak füttyent a tanár, és már az asztala alatt is térdepelsz :D De ha már mindent megteremtettek neked a szüleid, akkor minek neked jómódú pasi?! rá már nincs is szükség. szép gyerek vagy :DDD
2010. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/184 anonim ***** válasza:
12%

22:20

15L vagyok!!!



Na jó az tényleg mindegy hogy hányéves apukám!!:D:D

Anyukám azért nem engedné hogy haza hozzak egy tőlünk szegényebb fiút,mert kihasználna a pénzünkért vagy azért hogy nekem mindenem meg van ... stb... remélem így már érted

2010. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/184 anonim ***** válasza:
53%
22:24 egyáltalán nem mulatságos amit írtál,biztosan nem fogok egy vén f.szit sz.pni:S:S:S
2010. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/184 anonim ***** válasza:
100%
pedig az ilyenek mint te is mindenre képesek.. hogy (majd a későbbiekben) sok pénzük legyen :DD mert annak éltek, minden más elhanyagolható. Jhaaa és nálad a szerelemben fontos az anyagi része is?! hát engedd meg, hogy gratuláljak:) tegyük fel, hogy szerelmes leszel 1 fiúba (akiről kiderül,hogy nem él olyan életszínvonalon mint te) és le fogsz mondani róla, mégha imádod is? tényleg ezalapján választasz fiút magadnak? hát tudom sajnálni a hozzádhasonló embereket. Tudod lehet rengeteg pénzed, de szerelmet nem tudsz rajta venni! =) az a hátulütője! gondolkozz el rajta. Szóval nem, a pénz nem minden! rengeteg olyan dolog van amelyet nemtudsz pénzzel megfizetni.De majd ezt tapasztalni fogod te is. hmm..
2010. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/184 anonim ***** válasza:
0%

Igen tudom hogy a pénz nem minden///nem vehetek meg rajta bármit!!!

Nekem az egészség a legeslegfontosabb , hogy a családom és barátaim egészségesek legyenek ennél nincs fontosabb dolog TUDOM!!!


""tegyük fel, hogy szerelmes leszel 1 fiúba (akiről kiderül,hogy nem él olyan életszínvonalon mint te) és le fogsz mondani róla?""


Igen lefogok mondani,estem már át egy ilyen helyzeten és az anyukám segítségével kilábaltam belőle!!!


Kicsit mesélek: 12-13 évesen össze jöttem egy akkor 15éves fiuval aki szegény volt és mind emelett cigány!!!:S:S:S

nem tudom hol volt akkor az eszem ... nagyon szerettem amelett hogy ő nap mint nap megalázott kivágta a harisnyám!!!!!! KÉSSEL!!! megcsalt!!! stb..

ezek elenére nagyon nagyon szeretem,PÉNZT is adtam neki!!!

NEM volt ő koszos semmi,nagyon szerettem de akkor azt a pillanatot nagyon megbántam mikor hallgattam az akkor barátnőmnek hitt csajra...soha többet ilyen az életben nem lessz!!!

Nem tudom biztosan a kamasz kor is tette ezt velem!!

Mert akkoriban apukám nem volt itthol nem lakott velünk és anyukámmal voltam... na hát ő rá nem hallgattam folyton össze vesztünk stb. és ez lett a vége!!!:S:S:S

mai napig nagyonnagyon szégyellem...de hála anyukámnak megmentett egy ilyen hülyétől!!:(((:SSSS

és elfelejtette ezt a húzásomat..

2010. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!