Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem kellek a pasiknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kellek a pasiknak, mert látják rajtam, hogy szeretem a pénzt? (lent)

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok.Szépen és csinosan öltözködök, mindig jó a hajam és sminken/azért van kivétel amikor nem olyan tökéletes, de általában jó/.Nem vagyok milliomos, de azért nincsen olyan hét, hogy ne kapnék valamit, vagy több valamit.Szóval nem vagyunk szegények.Nem dicsekvésből írom.

De nem egy plázacica vagyok, csak egy picit.

Az osztályban is kihangsulyoztam még amikor volt suli, hogy nekem gazdag pasi kell aki pl. kocsit vesz Valentin-napra.Vagy egy öreg aki nagyon gazdag.Szóval elkényeztetett , és beképzeltnek tünhettem.

Többen akartak velem összejönni, de mégis úgy látom, hogy azért zavarhatták öket az ilyen kinyilvánulásaim?

Nem kéne így kijelenteni, hogy mit akarok?

Előre is köszönöm.


2010. aug. 8. 21:12
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/184 utolsotroger válasza:
100%
leszopsz 5 ezeré? sok kicsi sokra megy!
2010. aug. 13. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/184 anonim válasza:
100%

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2010. aug. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/184 anonim ***** válasza:
48%

hát szerintem kicsit eltúlzod a dolgokat!!

Engem pl. a férjem tart el mert utálok dolgozni (sajnos fiatalon rá lettem kényszerítve így rettenetesen megutáltam minden munkával kapcsolatos dolgot), viszont nekem nincsenek luxusigényeim! Azt fogadom el amit önszántából ad vagy vesz, sosem kérek semmit töle, tudván, hogy ö megdolgozik érte, és ezt becsülöm, tudom milyen sz*r dolog. És igen anyuval élünk egy háztartásban, de nagyon boldogok vagyunk, nincs kocsink vagy álomvillánk. Viszont hálás vagyok neki, hogy vállalja örök életemre az eltartásomat, mert a mai pasik körében ez is ritkaság számba megy. Lehetne gazdag pasim mert nagyon szép vagyok (ez egészséges önbizalom + visszajelzések), de nekem a szerelem többet ér.

Szerintem köss kompromisszumot és kicsit add alább, akkor nagyobb sikered lesz!

2010. aug. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/184 anonim ***** válasza:
28%
Tudod senki sem ugyanolyan, de akik azt írják h egy elkényeztetett liba vagy stb azok csak irigykednek! és mki szeretne egy gazdag párt vagy magának gazdagságot, ez hülyeség hogy nem. Csak te ezt nyilvánosan ki is jelented! ha meg vki jobban ismer téged akkor az tudja milyen vagy és ha zavarja akkor meg nem akar veled járni, vagy ha akar is, akkor azt nem mondja. Szerintem! én is szeretem a pénzt és nem tudnék olyan barátot elképzelni magamnak akinek nincs pénze. Nem arról van szó h lenézem őket mert dehogyis, csak épp 2 külön világ!! :) úgyhogy ne törd magad ilyeneken! 17/L
2010. aug. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/184 kayl18 ***** válasza:
100%

na te is egy elkényeztetett ribanc vagy


17F

2010. aug. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/184 kayl18 ***** válasza:
100%
nekem nem kéne olyan nő aki gazdag pedig van pénzem, tesóm tol hátulról, de a pénz nem számít
2010. aug. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/184 anonim ***** válasza:
100%

07:16-nak és a kérdezőnek :D

:D:D

Vicces egy emberek vagytok...komolyan elhiszed, hogy ilyen életfelfogásra lehet irigykedni?:D ...vagy nagyon hülye vagy, vagy nagyon naiv... :D(de szerintem mind2 és még sorolhatnám...)

Esküszöm már csak röhögni tudok az ilyen pi..adellákon, mint ti, hajrá sok szerencsét aztán 60 évesen is rakjátok ki amitek van, mert nem tudom, ki fogja fizetni az albérletet, ha már anyuci és apuci se lesz már..

18L

2010. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/184 anonim ***** válasza:
100%

az ijen kis undoritó r.. bancokat elvinném többszáz éhezö beteg emberhez ott megtanulná mi az élet és sirhatna magán hogy ki is ö--

sok siker a párszrtzéshez igy..

2010. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/184 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell 60 éves korig várni. Jó lesz az 30-asan is, akkor lesz kib@szva a p.csátok a jóvilágból, mehettek Isten hírével. Utána meg el kell kezdeni dolgozni, gürizni, stb... rendegeteg ilyen történet van, főleg manapság. Buta libák.
2010. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/184 anonim ***** válasza:
100%

(00:50es vok)


07:16! elég ciki ha 17 évesen 1 gazdag pasira vágysz, akinek sztem még nincs is jövedelme.. szupeer felfogással bírtok! :) 2 külön világ? és mit fogsz/fogtok csinálni,hogyha nem lesz pénzes pasi, szüleitek pedig azt mondják h: kislányom, ideje, hogy önálló légy! stb. valószínűleg átzuhantok a másik világba.. :) és ha már említetted..abban igazad van,hogy mindenki szeretne több és több pénzt. Csak nem mindegy milyen áron! Nekem a pofámról lesülne a bőr, ha valaki más tartana el és rajta élősködnék! :) Valamint nemtudom mi az irigylésreméltó abban, hogy úton-útfélen elhordanak mindenféle ribancnak (és egyéb szinonímái) , megvetnek, lealáznak.Mert szerintem ez ezzel jár. Hát igen. A pénz nagy Úr.:)

2010. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!