Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek azok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek azok, akiknek társ nélkül kell leélni az életüket?!

Figyelt kérdés
házasság, és mindenféle fiatalkori párkapcsolat nélkül
2010. júl. 14. 13:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/126 anonim ***** válasza:

Unatkozol nagyon, hogy ide írsz, igaz? Minek mondjon neked bárki-bármit, hiszen úgyse érdekel. Akkor meg minek?

Eddig segíteni akartam, de már látom, nincs értelme. Egy nagyképű, elkényeztetett kisfiú vagy hatalmas világfájdalommal, akinek az a legnagyobb baja, hogy anyuciék nem fizetik, hogy Pestre menjen bulizni.. Szánalmas

Egyetlen jó megoldást látok csak: ne szaporodj.

2010. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/126 A kérdező kommentje:
könnyü leszolni a kisebbet, mi? sokkal nagyobb roohadékoknak van nöjük.már nem azért.
2010. júl. 17. 14:05
 63/126 A kérdező kommentje:

vegyük sorra:


mosolyogjak: csunya a fogsorom


huzzam ki magam: esetlen a járásom


gyúrjak: nem birok annyit enni, hogy meg is látszon rajtam

legyek kedves: nem nagyon tudom hogyan kell, és különben is akkor itthon is kedvesnek kellene lennem, akkor pedig anyámék rögtön jönnének az elvárásaikkal, ugyanis egy kezesbárányt könyebb terhelni, mint egy vadállatot, aki mindenért ordibál


járjak társaságba: járok eleget évközben , az egyetemen, de ott nincsenek lányok


dolgozzak: még mit nem, majd egyszer csak azt veszem észre, hogy 30 vagyok és semmi nö.és még ki is kezdhetnek a munkatársak, hogy nem volt még senkim.meg sex nélkül már csak a nyugtatok segitenek


ismerkedjek: nem birok senkinek a szemébe nézni, mert látom ahogy méregeti a pofám.sokan mondták hogy ronda vagyok, mindig ez lebeg elöttem.mit vigasztal enegm , hogy van aki szépnek tart, ha azért 1000 másiktól kell lenyelnem , hogy rondának tart?! másrészt meg inkább nem is szeretek beszélgetni, mert minden szó egy lépés affelé, hogy kiderüljön mekkora egy semmrekellö vagyok.


beszélgessek lányokkal mindenféle indok nélkül: a pszichologus egyszer adott egy ilyen feladatot, sajnos 2 hét alatt nem sikerült, aztán mégis, de ahhoz 16 óra bátorsággyüjtögetés kellett, hogy egy lányhoz csak ugy minden indok nélkül bemenjek a szobájába.10 perc után ö maga üldözött ki.

2010. júl. 17. 14:20
 64/126 anonim ***** válasza:
mostmár értem miért nincs csajod...egy antiszociális idióta vagy aki nagyon is jól érzi magát így siránkozva és nem is akar segítséget és nem is akar változást sem... sajnos elkövettük azt a hibát hogy még erősítettük is benned ezt az érzést, mert jóhiszeműen segíteni próbáltunk, de te már akkor tudtad, hogy szarsz a válaszokra, amikor kiírtad...
2010. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/126 A kérdező kommentje:

de érdekes, hogy akik meg a pénzükkel nem tudnak bánni, azokat nem pénzügyi tanácsokkal árasztják el, hanem vetetik fel velük a sok kölcsönt.


én nem ellenkeznék ha rámmáaszna egy csaj, állitolagos jo kinézetem miatt ez pedig erösen indokolt lenne már.vagy ha ugyis minden lány "olyan magabiztos"nak ir le elsöre, meg humorosnak, akkor mégis miért löknének el, ha le akarnám kapni öket?! hm? az elmult 3 évben legutobb akkor aludtam el mosolyogva, mikor megismerkedtem 2 csajjal egy eltés lánykoliban.

2010. júl. 17. 14:31
 66/126 A kérdező kommentje:
ha megváltoznék le kellene számolnom azzal az szemétséggel, amiböl a mostani stilusom minden eleme fakad, a humor, a megjelenés, a mozgás.lennék egy átlagos, teljesen szürke ember, de kedves, lenne egy hasonloan szürke nöm, és milyen boldog is lennék, hogy sosem érhetem el, amit szeretnék?!
2010. júl. 17. 14:33
 67/126 anonim ***** válasza:
nálad csak annyi a gond hogy nem csak h nem akarsz változni, de még bele is törődsz.ami a legnagyobb hiba!mindent a negativ oldaláról közelítesz meg.azért nem tudunk segiteni se mert szinte küzdesz a pozitivumok ellen mert ez kényelmesebb mint legyőzni önmagad. tudod mit ne csajozzál! előbb foglalkozz magaddal.ne önző legyél csak törődj magaddal! "akinek zűrzavar van a fejében az zűrzavart teremt maga körül.akinek rend van a fejében az rendet teremt maga körül."
2010. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/126 anonim ***** válasza:

"ha megváltoznék le kellene számolnom azzal az szemétséggel, amiböl a mostani stilusom minden eleme fakad, a humor, a megjelenés, a mozgás.lennék egy átlagos, teljesen szürke ember..."


És lehetnének neked is olyan pozitív egyedi vonásaid, amiért általában az embereket meg szokták kedvelni...és a lányok észrevenni..ezen nem gondolkodsz?

De ezt csak te alakítod..nem más..de ha nem akarsz változtatni, és neked jó így..legyen! De akkor ne kérdezz tőlünk ilyeneket, mert ha normális választ is kapsz, úgysem lesz jó...akkor mit is akarsz itt most tőlünk?

A 18L válaszol vagyok, mellékesen.

2010. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/126 A kérdező kommentje:
az emberek (a nök is!) képesek azért sexelni, hogy kielégüljenek.ezt a dolgot miért csak a kiválaszott emberek vehetik figyelembe, hm?
2010. júl. 17. 14:56
 70/126 anonim ***** válasza:

Ugye nem olvastad el az oldalakat amiket küldtem?

Szegény ember.. Pedig ha tudnád hogy csak a hitrendszeredet kell megváltoztatni - ami kétségkívűl az egyik legnehezebb feladat - talán látnál valamit a vak sötétben.

Egy szó mint száz.

Mindnyájan a saját világunkban élünk. Bármit is hiszünk el a világról, vagy önmagunkról az a saját valóságunkban jut kifejezésre, azt látjuk TÉNYKÉNT, IGAZSÁGKÉNT, VALÓSÁGKÉNT.. Engem nem érdekel hogy milyen fentartásaid meg hülyeségeid vannak selyemfiúkról stb.. bocs nem bírtam végigolvasni, de nem is lényeg, egyet kell tudnod: Ha negatívan szemléled a világot csak a negatívitást látod belőle, és nem lesz hozzá "szemed" hogy észrevedd a jót, és a lehetőségeket.

Miért nem veszed észre a lehetőségeket? Mert eleve úgy hiszed hogy nincsenek lehetőségeid. De ha megváltoztatnád meggyőződésed a valóságod is megváltozna.

amúgy 18F

2010. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!